מענה זמין 24 שעות ביממה
054-200-7181
 • הדברה אורגנית

  הדברה אורגנית – מה זה אומר

  הדברה אורגנית מתבססת בעיקר על שימוש בחומרים טבעיים שמופקים מן הצומח ומטרתם להפוך את תהליך ההדברה לבטוח ובריא יותר לסביבה. הדברה האורגנית בעצם מתבססת על שימוש בחומרים טבעיים ויעילים לסביבה, ונמנעת בשימוש חומרים המזיקים לסביבה. לעומת זאת הדברה כימית בעצם משתמשת בחומרים הכימיים המחסלים את המזיקים באופן מיידי , דבר העלול לגרום לנזק בסביבה הקרובה. כאשר ניתנת האפשרות לבצע הדברה אורגנית היא מחזקת את העובדה שניתן להיפטר מהמזיקים בצורה חכמה ויעילה הרבה יותר. לצורך העניין כאשר מדובר בבעיה מטרידה במיוחד כגון יתושים, המדביר בשיטה האורגנית ינסה למצוא את מקור המים מהם מגיעים היתושים וייבש את המקום, ובכך יספק תוצאה טובה ובריאה יותר, במקום להדביר בחומרי הדברה כימיים את כל האזור הנגוע ישתמש המדביר בשיטה האורגנית ויבצע הדברה נקודתית.

  הדברה אורגנית

  הדברה אורגנית היא הדברה טבעית

  שימוש בהדברה ירוקה וטבעית שאינה מזיקה כבר לא בגדר חלום , כיום ניתן למצוא חומרי הדברה טבעיים הנחשבים לאפקטיביים מאד ואינם מזיקים לסביבה. בזכות הטבע שיש לנו אנו יכולים להימנע ממזיקים טורדניים בלי להשתמש בחומרים כימיים המזיקים לאוכלוסייה. בעזרת חומרי הדברה אורגניים אין כל חשש שמא ייכנסו אותם חומרים לאדמה ויגרמו נזק בלתי הפיך למי השתייה או היבולים שגדלים באדמה. לכן שימוש בהדברה אורגנית היא דרך נכונה ומושכלת להחזיר תודה לטבע וכמובן לחיות ללא מזיקים או זוחלים טורדניים שיכולים להסב נזק לנו ולשאר הסביבה.

  להדביר בשיטה אורגנית ולהישאר בריא

  רוב ההדברות שנעשו עד כה היו הדברות כימיות שהתבקשנו מאותו מדביר לחכות מספר שעות מחוץ לבית על מנת לא לנשום את חומרי ההדברה הללו, פעולת ההדברה דאז הייתה מעט מסורבלת ולעיתים מזיקה. אך עם הזמן והתקדמות הטכנולוגיה ושיטות ההדברה האורגניות כיום ניתן למצוא פתרונות הדברה טבעיים ויעילים ללא צורך בשימוש בחומרים מסוכנים. לכן כאשר מחליטים לבצע הדברה מסוג זה אנו בעצם אומרים שהסביבה חשובה לנו ואנו רוצים להתחשב בה. הפתרון היחידי שניתן לעשות זה הדברה אורגנית, הדברה יעילה ובריאה וחשוב מכל אינה מזיקה. 

  טרנד ההדברה האורגנית

  כשם שתחום המזון האורגני צבר תאוצה וכיום ברוב המרכולים והסופרים למינהם ניתן למצוא מזון אורגני, הטרנד האורגני מחלחל וצבר תאוצה למרבית בתי האב בישראל וכך גם בתחום ההדברה האורגנית. יותר ויותר אנשים מעוניינים בהדברה שאינה מזיקה, המודעות בתחום שמירה על איכות הסביבה היא גבוה מאי פעם . כאמור ישנם מספר יתרונות בתחום ההדברה האורגנית אך היתרון הבולט בעיקר הוא שהחומרים אינם מזיקים כלל ולכן אנשים מעדיפים להזמין שירותי הדברה אורגנית על פני הדברה כימית.

  הדברה אורגנית - SOS הדברת מזיקים

  איך הדברה אורגנית מתבצעת?

  לפני הכל חשוב לבחור בקפידה מדביר מקצועי העוסק בתחום ההדברה האורגנית ולו יש ניסיון בתחום זה. לאחר מכן יש ליידע את המדביר באיזה סוג מזיקים מדובר, עכברים, יתושים, חולדות ועוד כדי שיתאים את חומר ההדברה הנכון על מנת להפיק תועלת רבה ולמנוע מאותם מזיקים לחזור שוב. לאחר ההתאמה המדביר מבצע את פעולת ההדברה באופן מקצועי ויסודי. 

  יתרונות הדברה אורגנית בעזרת הדברות SOS

  הדברה אורגנית - שיטת הדברה טבעיתזמינותם של תכשירי הדברה ומלכודות היא רבה וניתן למצוא אותם בכל החנויות המתמחות לכך, אבל כאשר רוכשים תכשיר הדברה כזה או אחר אופן הפעילות שלו היא לטווח קצר ובעצם תמצאו את עצמכם שוב באותה חנות ושוב רוכשים את חומר ההדברה שחיפשתם, ובכן לא חבל על הזמן והכסף היקר שלכם? אנו בהדברות SOS פועלים על מנת להדביר את המקום באופן טוטאלי וחשוב מכל לטווח ארוך. הצוות שלנו מוסמך ובעל רישיון מטעם משרד איכות הסביבה אשר מקפידים על ככלי בטיחות ומספקים עבודת הדברה מושלמת. יחד עם זאת יש לנו אחראיות על שירותי ההדברה שאנו מבצעים ובכל בעיה ניתן לפנות אלינו. נתקלתם במזיקים, חרקים או זוחלים? פנו אלינו עוד היום ונשמח להעניק לכם שירותי הדברה באופן המהיר והמקצועי ביותר. למידע ופרטים נוספים התקשרו  054-2007181.

   

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

  Call
  Home
  Contact