הדברה ירוקה

הדברה ירוקה היא הדברה העושה שימוש ברעלנים טבעיים ובחומרים מהטבע המופקים מפרחים ומצמחים.

הדברה הירוקה – יתרונות רבים הן לאדם והן לסביבה

 •  רמת רעילות אפסית לבני אדם
 •  חומרים נטולי ריח
 •  חומרים אקולוגים שאינם מזהמים את הסביבה
 •  חיסול ממוקד של כל החרקים והמזיקים
 •  אפשרות לשהות במקום המטופל מיד לאחר ההדברה
 •  מתפרק מהר יותר מחומרים כימיים
 •  לא פוגעת בשכבת האוזון
 •  מקסימום תוצאות, במינימום הוצאות

אנחנו דוגלים בשימוש בשיטת Intergraded Pest Management) I.P.M) – הדברה משולבת, המבוססת על שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה, שמאפשרים לנו לטפל במזיקים באופן יעיל וממוקד, תוך שמירה קפדנית על בריאותם של לקוחותינו ושל המדבירים בצוות שלנו.

הדברה ירוקה פועלת מהצד המושכל של הנושא, דרך היכרות מדעית של המזיק אליו מכוונת ההדברה.

 •  דפוסי התנהגותו
 •  דפוסי הרבייה
 •  מקומות מסתור
 •  בתי גידול
 •  רגישותו לגלי קול ואור
 •  ועוד היבטים רבים

הידע הרב והניסיון המקצועי שצברנו בחברת S0S הדברת מזיקים, מאפשר לנו לבצע זאת עבורכם.

אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מיתרונותיה הרבים של הדברה ירוקה מקצועית ובטוחה.

הדברה ירוקה

מה חשוב שתדע בנושא הדברה ירוקה

ענף ההדברות נחשב כיום לאחד הענפים המובילים, השימושיים והתחרותיים ביותר בישראל. ענף זה התפתח מאוד לאורך השנים האחרונות, כאשר הומצאו שיטות הדברה חדשות וחומרי הדברה שונים, המטפלים ביותר סוגים של מזיקים ובעיות לאדם. עם העלייה בחשיבות לשמירה על איכות הסביבה בשנים האחרונות, הרי שגם בנושא זה התפתחה ההדברה. כיום כל חברת הדברה שמכבדת את איכות הסביבה משתמשת גם בחומרים ידידותיים לסביבה ולאדם.

הדברה ירוקה פועלת בצורה כזו שהחומרים ושיטות ההדברה שאנו משתמשים בהם יהיו ידידותיים לסביבה. כך למשל שימוש בצמחים שהריח שלהן דוחה חרקים ומכרסמים שונים (כמו צמח הבזיליקום שריחו מבריח חולדות). בנוסף ניתן להשתמש ברעלנים טבעיים המופקים מצמחים ופרחים, כאשר חומרים אלה מתפרקים במהירות בטבע.

יתרונות השימוש בהדברה ירוקה:

 • אין סכנת הרעלה לאדם.
 • החומרים אינם מפזרים ריח רע לסביבה.
 • חומרים שאינם מזהמים את הסביבה.
 • טיפול ממוקד ויעיל במזיקים.
 • אין צורך לפינוי המקום לאחר ההדברה.
 • חומרים המתפרקים מהר.
 • פחות הוצאות – יותר תוצאות.

מה לעשות במקרה שזיהיתי מזיקים שונים?

לא משנה היכן אנו גרים בארץ, אנו עשויים להיחשף במהירות למזיקים השונים. אלה יכולים לפקוד את ביתנו, את המשרד שלנו, את הגינה שלנו, לחיות בתוך הרהיטים שלנו, על הספות, על השטיח ואפילו על המיטה שלנו. לא תמיד נראה אותם, אך ללא ספק נוכל לזהות סממנים שמעידים על הימצאותם. במידה ואנו מזהים סוג מסוים של מזיקים בביתנו, הרי שנרצה לקרוא במהירות למדביר מקצועי לביצוע העבודה.

חברת SOS הדברות, הנה חברת הדברות מקצועית באישור משרד הבריאות ומשרד ההגנה לאיכות הסביבה. החברה מספקת שירותי הדברה שונים, לרבות שימוש בהדברה ירוקה. החברה פועלת מזה שנים רבות בתחום ונחשבת לאחת המובילות בישראל בענף ההדברות.

הדברה ירוקה הינה בעצם מיגור מזיקים. הדברה ירוקה אינה פוגעת באיכות הסביבה ויחד עם זאת לא רעילה הן לבעלי חיים והן לבני אדם מה שהופך זאת ליתרון. עם השנים מודעות לשמירה על איכות הסביבה הלכה וגדלה וכך גם לגבי הדברה כימית שמהווה נזק לסובבים אותה. בעקבות כך הדברה ירוקה היא אחת ההדברות המובילות בתחום ואנשים רבים רוצים בה. החומרים בהדברה ירוקה מתפרקים במהירות ואינם מצטברים על האדמה או מחלחלים למקורות מים. חומרים אלו הם לא מזיקים הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.

הדברה ירוקה - כיצד זה עובד?

 

גם אם בעבר ידענו מהם ההשלכות בשימוש בחומרים כימיים בכדי להדביר מזיקים שונים הפולשים לביתנו, היום אנחנו בטוחים בנזקים ארוכי הטווח שהם גורמים. נזקים אלו מושפעים מהרכיבים הרעילים בחומרים הכימיים ולעיתים גורמים לנזקים בלתי הפיכים. בניגוד לכך, היום נעשה שימוש בהדברה ירוקה שאינה פוגעת בסביבה או מזהמת אותה!

הדברה ירוקה הינה סוג הדברה העושה שימוש בחומרים טבעיים בלבד, בעלי רמת רעילות אפסית שאינם לרעילים לבני אדם, חיות או הטבע. חומרי ההדברה השונים פותחו במיוחד בכדי להשמיד את המזיק הספציפי המטריד אתכם ולא חיות אחרות. שיטת הדברה זו היא בעלת מרכיבי המתפרקים מהר, אינם נספגים באדמה ובצמחים לאורך זמן ולכן לא מהווים להם סכנה או למי התהום- אינם מחלחלים למאגרי המים העמוקים באדמה.

ישנם יתרונות רבים לשימוש בשיטה זו:

 1. שמירה על איכות הסביבה – החומרים פותחו בצורה כזו שהם פוגעים במזיק בלבד. אינם פוגעים בבעלי החיים או הצמחייה.
 2. תחליף ירוק – האפקטיביות של ההדברה הזו היא גדולה מאוד, במידה כזו שהיא יכולה להחליף את ההדברה הכימית במקרים מסוימים לצמיתות!
 3. שמירה כל בריאותכם – אתם יכולים לדעת בביטחון כי החומרים אינם מהווים סכנה לכם או לילדיכם. רכיבי הדברה כוללים רעלנים טבעיים הנספגים במהירות ואינם בעלי השפעה שלילים על בני אדם.
 4. פגיעה ממוקדת – חומרי ההדברה ידועים בכך שהם פוגעים בצורה ממוקדת ובלעדית במזיק הטורדני שלכם.

בין אם אתם אנשים הדוגלים בשמירה על איכות הסביבה או שאתם הורים מודאגים, קיימת שיטה נוחה, זולה ומהירה במיוחד להשמיד את המזיקים השונים בצורה טבעית ולא מסוכנה. מדוברת כמובן

בהדברה ירוקה. האפקטיביות שלה מוכחת וכך גם העובדה שאינה מהווה סכנה כלל וכלל לבני המשפחה ובעלי החיים שלכם.

הדברה ירוקה - שימוש בחומרים מהטבע בלבד

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי