הדברה ירוקה כיצד זה עובד?

מלבד העובדה שהדברה ירוקה אינה פוגעת באיכות הסביבה נוסף על כך שהיא גם יעילה מפני מזיקים רבים כמו למשל: תיקנים, נחשים, עכברים, חרקים, נמלים וכדומה.כיצד פועלת ההדברה הירוקה? ובכן קיימות שיטות הדברה רבות ולכן לפני שמגיע המדבר יש לבדוק באיזה סוג הדברה ירוקה מדובר שכן יש מגוון רחב של שיטות המתאימות לכל מזיק ומטריד ובכדי להפיק את הטוב ביותר צריך להתאים במדויק את סוג ההדברה הנכון.

איך להתכונן להדברה?

ההכנה שיש לבצע כאשר מזמינים מדביר היא פשוטה מאד, וכאשר מדובר במזיקים קטנים כמו: פרעושים, יתושים, כינים של יונים וכדומה יש לפנות את כל הציוד מהרצפה לפני הריסוס ולאחר מכן לשאוב היטב את הבית כדי שלא יהיו שאיריות של ריסוס על הרצפה. חומרי ההדברה הם מבוססים על צמחים ואין כל חשש להיות בבית בזמן הריסוס, גם שיש ילדים או בעלי חיים בבית לא לחשוש להשאיר אותם, לחומרי ההדברה הירוקה אין ריח וזה עוד יתרון ופתרון יעיל מאד. גם שמנקים לאחר ההדברה יש להתייעץ עם המדביר על חומר ניקוי מתאים על מנת לא “לשטוף” או להזיק לחומר ההדברה כדי שיעבוד כמו שצריך.

איך ניתן לוודא שמדובר בהדברה ירוקה?

הדבר הקריטי ביותר הוא בחירה נכונה של חברת הדברה, כאשר רוצים לבחור בשירותי הדברה צריך לפנות לחברה המתמחה בתחום הדברה ירוקה ולה רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. לבדוק מספר חברות הדברה ולהגיע לחברה הנכונה והמתאימה לכם ביותר בה אתם מרגישים שהצוות מיומן ומקצועי. נוסף על כך יש לוודא שאותו מדביר המגיע אל בתיכם לבצע הדברה ירוקה הוא מקצועי ויש לו היתר לבצע את ההדברה הזו, לא בושה גם לבקש תעודה המאשרת זאת.

חומרי ההדברה חייבים להיות טבעיים ואורגנים לחלוטין,לא לחשוש לבקש לראות את המוצרים שאכן מצוין עליהם שהם חומרי הדברה טבעיים. כאשר מגיע המדביר עליו לנהוג באופן זהיר וללבוש מסיכה מותאמת ומיוחדת לביצוע ההדברה, כך תדעו בוודאות שאכן מדובר בעובד מקצועי וחברה שיש לה אחראיות הן לגבי חומרי ההדברה והן לגבי עובדי החברה.

הדברה ירוקה זה הדברות SOS- תוצאות מוכחות בשטח

המודעות להדברה רק עולה עם השנים ורבים מתושבי ישראל כבר יודעים שתחום הסביבה הוא לא רק סיסמא.

והדברה טבעית, חוקית ונגישה היא לא דבר של מה בכך.

כבר ידועים יתרונותיה של ההדברה הירוקה על פני הדברה כימית.ובהדברה ירוקה קיימת שמירה על בריאותנו וגם מחסלת את המזיקים, מביאים אט-אט לדחיקתה של  ההדברה המסוכנת הוותיקה, וכיום גם אתם יכולים ליהנות מהדברה בטוחה וידידותית לסביבה.

אנו בחברת הדברות SOS מאמינים במקצועיות, אמינות, ויעילות וזה המוטו שלנו. יש לנו רישיון המעיד על ניסיוננו הרב והתמחות בתחום ההדברות. לכן אם אתם רוצים לבצע ריסוס, הדברה במפני מזיקים שונים בבית שלכם אל תהססו לפנות אלינו בכל עת אנו תמיד לשרותכם. למידע ופרטים התקשרו 054-2007181 .

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

הדברה מקצועית ואיכותית לפרטיים ולתעשייה

לקבלת הצעת מחיר
הדברת מזיקים
החשיבות של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >
חברה להדברת חדקונית הדקל

חברה להדברת חדקונית הדקל

באיזה ציוד צריך להשתמש כדי לבצע הדברת חדקונית הדקל ומדוע חשוב לפנות לחברה להדברת חדקונית הדקל בעלת ניסיון? חדקונית הדקל שייכת למשפחת החיפושיות והיא נפוצה בעיקר במטעים של דקלים ועצי קוקוס. כאשר לא מטפלים בחדקונית הדקל, עלולים להיגרם נזקים קשים לעץ אך מנגד, הדברת החדקונית זו פעולה מורכבת שאינה דומה להדברה של מזיקים אחרים ולכן

קרא עוד >
חברות הדברה

חברות הדברה

כל מה שרציתם לשאול על חברות הדברה מקרים מצערים שהתרחשו בשנים האחרונות בעקבות הדברה רשלנית של חברת הדברה, העלו תהיות רבות ושאלות עליהם ננסה לענות במאמר זה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי