גילוי טרמיטים

הטרמיטים הינם  חרקים קטנים מאוד, גילוי שלהם הוא משימה מאתגרת מאוד. פניה למדביר מקצועי הינה המעשה ההגיוני ביותר כאשר אתם נתקלים בסימנים של הימצאות טרמיטים בבית או בחצר. מ החרקים אשר ניזונים מסוגים שונים של עץ לא יבחלו באף בית אשר ישנם בו רהיטי עץ, דלתות, משקופים ועוד. כדאי להזמין מדביר מקצועי עוד בשלבים הראשונים של הגילוי ולא להמתין  לרגע האחרון.

גילוי טרמיטים – דרכים לפתרון הבעיה

את הטרמיטים ניתן להניח שלא נראה, אך אם נבדוק לעומק נצליח לעלות על סימנים שהם נמצאים בבית והם לא מתכוונים  ללכת בקרוב. ערימות זעירות של נסורת, ליד לדלתות ולמשקופים, תעלות קטנות ברהיטי העץ וחללים אשר נוצרים במקומות שונים, אלו סימנים שהגיעו אורחים בלתי קרואים אל הבית. להלן מספר אפשרויות לפתרון:

  • ישנם סימנים רבים להימצאות של טרמיטים בבית. כדאי להזמין מיד מדביר מקצועי שיגיע לבית ויאתר את המקור שלהם.
  • למדביר יש שיטות משלו להגיע אל מקור הטרמיטים. רק השמדת של הקן תפתור את הבעיה באופן סופי.
  • בבית קרקע תידרש חפירה מסביב לבית בצמוד לקירות הבית, ריסוס וכיסוי. פעולה זו תפחית את הסיכוי לחזרתם של טרמיטים..
  • אם אי אפשר לחפור, יש לקדוח חורים גדולים מסביב קירות הבית ובצמוד לו ומרססים לתוך החורים חומר ההדברה.
  • בדרך כלל הטרמיטים יתחילו במשקופי הדלתות היות שהמשקופים ממוקמים בחול עצמו.
  • שיטה נוספת היא הצבת תחנת איתור- על ידי הצבת מלכודות מלאות ברעל ליד הסדקים בריצוף או בקיר. הטרמיטים יאכלו את הפיתיון, ואת שאר המזון יעבירו אל הקן. המזון המורעל יביא לפגיעה בטרמיטים האחרים. אי אפשר  לוודא כי תבוצע הדברה מלאה של הקן ומומלץ לפעול גם בשיטות נוספות.
  • גלאי פחמן אלקטרוני – שיטה אחרת לניטור. הגלאי  מוחדר לחריצים וסדקים ואם ישנם טרמיטים הוא מצפצף ומתריע על הטרמיטים בסביבה.

כיצד מתבצעת הדברת טרמיטים אפקטיבית?

לסיכומו של דבר

ישנן מספר שיטות לגילוי טרמיטים. חברת SOS    הדברת מזיקים מציעה שירותי הדברה מקצועיים. מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף וחשוב בנושא הדברות. חברה רצינית מחזיקה רק מדבירים מוסמכים שעברו את ההכשרה הנדרשת.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי