SOS הדברת מזיקים – הדברה בבאר שבע

הדברה בבאר שבע

הדברה בבאר שבע תסופק על ידי חברת הדברות מקצועית באזור זה. על חברת ההדברות להתאים את שיטת ההדברה, כמו גם את החומר ואופן ההדברה שתבוצע במקום בהתאם לסיטואציה הייחודית של הלקוח. באר שבע אשר נמצאת בדרום הארץ היא מקום נפלא לחיות בו, אך בשל החום הרב במקום המזיקים השונים מוצאים באזור מקום נוח לרבוץ בו לאורך זמן. מכאן עולה הצורך בחברת הדברות מנוסה באזור שתוכל לספק שירות אמין, מקצועי ואחראיות על העבודה.

הדברת טרמיטים:

הטרמיטים הינם חרקים קטנטנים, צבעם לבן והם ניזונים מעץ. עובדה זו היא זו הגורמת נזק לאדם משום שלכל משפחה כיום ישנו ריהוט כזה או אחר העשוי עץ. בין אם מדובר בריהוט ביתי או פריטים העשויים עץ בגינה. הטרמיטים עשויים לגרום לנזק רב עד הזיהוי שלהם מכיוון שהם כמעט ולא נחשפים לאור. קשה מאוד להדביר אותם משום שהקן שלהם יכול להיות כמה מטרים מתחת לאדמה. לכן חשוב לתת למדביר מקצועי לבצע את העבודה.

הדברת נמלים:

הנמלים אומנם קטנות אך חיות במושבות ענקיות של מיליוני פריטים. הן עשויות לפקוד את ביתכם מדי יום וגם ריסוס על פני השטח וחיסול אלפי נמלים במכה אחת לא יספיק למיגור הבעיה והרחקת הקן מהמקום. על מנת לחסל את בעיית הנמלים לחלוטין יש הצורך בחיסול המלכה החיה בקן. עונת הקיץ היא העונה החביבה עליהן בו הן מרבות לפעול ולמצוא מזון אותו הן אוגרות לחורף. זה גם הזמן הטוב ביותר לפעול נגדן ולבצע הדברה אפקטיבית.

הדברת מכרסמים:

המכרסמים השונים מחפשים אחר מקומות מסתור בהם הם מרגישים בטוחים ויכולים לאסוף מזון למחילות בהן הם חיים. הם יכולים לרבוץ רוב חייהם גם בביוב ולעבור בצינורות מים ובין קירות הבית. לחולדות בעיקר יש חוש המסמן לה על אזור שבו עשוי להישקף לה סכנת חיים ומכאן שמלכודות לא תמיד עובדות הכי טוב. מוטב להיוועץ עם מדביר מקצועי בנוגע ללכידתם והרחקתם מהבית, זאת באם אינכם רוצים לחסלם.

הדברת דבורים:

כוורת של דבורים יכולה להיות דבר מפחיד מאוד. מצד אחד הדבורה הינה חיונית לאדם בשל העובדה שהיא מייצרת עבורו דבש ומצד שני עשויה לתקוף אדם קרוב ללא סיבה, רק משום שהיא מרגישה מאוימת. עקיצה של הדבורה עשויה לגרום לאדמומיות ונפיחות ובמקרים מסוימים לתגובות אלרגיות חמורות. עקיצות מרובות של הדבורים בבת אחת עשויה לגרום אפילו למוות. מכאן שאינכם רוצים לקחת את הסיכון שאתם או בני המשפחה שלכם יפגעו ולכן כוורת של דבורים בהחלט רצויה ביערות אך לא בסביבתכם.

הדברת קרציות:

הקרציות מגיעות בדרך כלל מבחוץ פנימה על ידי קפיצה על פרוותו של הכלב או החתול שלכם. הן מוצצות את הדם ובעקיצתן עשויות אף להעביר מחלות, לגרום לאדמומיות ולנזקים נוספים. על מנת לטפל בבעיית הקרציות יש הצורך בריסוס מקיף של בעל החיים כמו גם ריסוס מקום מרבצו בבית, ניקיון יסודי של הבית הכולל שטיפת המרצפות, שאיבת השטיחים והספות, ריסוס אזורים נוספים בבית ובגינה ועוד.

חברת SOS הדברות מספק שירותי הדברה בבאר שבע כנגד מזיקים שונים. החברה פועלת מזה למעלה מ-15 שנים בתחום ונחשבת למובילה באזור ואחת המובילות בתחומה בישראל. אלפי לקוחות מרוצים במגזר הפרטי והעסקי מעידים על מקצועיות, אמינות ומוניטין החברה אשר פועלת תחת רישיון משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. החברה מספקת שירותי הדברה נגד נמלים, מכרסמים, תיקנים, קרציות, פרעושים, טרמיטים, דבורים ומזיקים רבים אחרים. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים והזמנת מדביר.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי