תולעי עץ

תולעי עץ הינם תולעים אשר ניזונים מסוגי העץ השונים שאתם יכולים למצוא בכל בית. התולעים נכנסים לתוך הרהיטים השונים ומכרסמים אותם מבפנים בכדי להזין את עצמם מהעמילן שניתן למצוא בהם. בצורה הזו הם גורמים נזק גדול לרכוש שלכם ויוצרים בעיות מיותרות.

תולעי עץ

תולעי העץ יכולים לגרום נזק גדול לרהיטים יקרי ערך אפילו בלי שתשימו לב, עד שיום אחד הם יתפרקו לנגד עיניכם. חלק מהפעמים ברהיטים שאתם קונים יכולים להימצא כבר תולעי עץ לכן עליכם לשים לב לפני הקנייה לסממנים אותם תלמדו היום.

סוגי תולעי עץ

בארץ קיימות 2 סוגי של תולעי עץ הנפוצים במיוחד:

  • תולעת הליקטוס  תולעת ברוחב של חצי ס"מ ואורך של 2 ס"מ, בעלת גוון חום ואורך חייה נע בין שנתיים לשבע שנים. התולעת נוטה לכרסם ברהיטים בשעות הלילה ולפעמים אפילו ניתן לשמוע אותה. אם יש לכם חשד שיש לכם תולעי עץ ברהיטים שהו סימן זיהוי טוב. סימן נוסף הוא חורים ברהיטים בגודל של עד ס"מ וחצי שדרכו התולעת יוצאת מהרהיט.
  • תולעת היקרונית – לתולעת זו יש שלושה זוגות רגליים והינם בצבע צהוב בהיר בדרך כלל. היא מטילה את ביצייה בחורים קטנים בעץ ומגדלת אותם שם. השהות שלהם בקרבת מקור מזון מקלה ומאיצה את תהליך התפתחותם. התולעים הללו יכולות לחיות ברהיט מסוים גם שנים ארוכות, ובלבד שיהיה להן מספיק מזון בכדי לספק אותן. תולעת זו יוצרת חורים קטנים מאוד ברהיטים בגודל של עד 0.8 מילימטר.
תולעי עץ

איך להשמיד תולעי עץ?

לעיתים, אם תנסו להשמיד את התולעים בעצמכם אתם לא תעשו זאת בצורה יסודית וביצי התולעים ימשיכו להתפתח ברהיטים ורק יגרמו ליותר נזק. לכן ברגע שזיהיתם כי יש לכם תולעים ברהיטים, פנו למדביר מקצועי אשר יטפל בבעיה במקצועיות ובצורה מוחלטת.

הלקוחות שלנו

אנו מבצעים הדברה של תולעי עץ עבור צימרים, חאנים למינהם, אוניברסיטאות, מפעלים, אולמות אירועים, מועצות מקומיות ולקוחות פרטיים.

לפיתרון מקצועי ויעיל, צרו קשר עוד היום!
תולעי עץ
החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי