רשת נגד יונים

רשת נגד יונים – השיטה המומלצת

יונים יכולות להוות מטרד אמיתי גם בבית וגם בעבודה. הן מלכלכות, מצחינות ועושות המון רעש. יתרה מכך, הם גם מהוות סכנה בריאותית בקרבה לבני אדם וכלבים דבר שגורם לצורך להרחיק אותן להיות בהול במיוחד.

ישנם מגוון פתרונות להרחקת יונים מהשטח שלכם כאשר לכל אחת יש את היתרונות והצדדים החזקים שלה. המטרה הסופית היא להרחיק את היונים מהשטח שלכם בצורה סופית ומוחלטת שבה לא תצטרכו להתמודד איתן יותר. שיטה טובה ויעילה במיוחד היא רשת יונים. רשת נגד יונים מגיעה בשלל גדלים ופתחים שונים לפי הצורך שלכם. חשוב לבחור רשת המתאימה לסוג היונים שאתם רוצים למנוע את החדירה שלהם לשטח שלכם.

רשת נגד יונים

גורמים שכדאי להתחשב בהם בהתקנת רשת נגד יונים:

  1. גודל היונה – לסוגי יונים שונים יש גדלים שונים לכן עליכם לבחור ברשת המתאימה לגודל שלהם, כך שהם לא יוכל לחדור דרכה בקלות. ניתן להשיג היום רשתות במגוון גדלים שונים בהתאם לצורך שלכם.
  2. חוזק הרשת – ישנם רשתות חלשות מאוד שאינן עמידות בפני רוחות חזקות, גשמים ואפילו כאלו שחלק מהיונים יכולים לפרוץ דרכן מפני שהחומרים המרכיבים אותם חלשים, לכן כדאי להשקיע ברשת איכותית הידוע ביעילותה.
  3. התקנת הרשת – מומלץ להזמין מדביר מקצועי שיש לו ניסיון בהתקנת רשתות יונים בצורה הנכונה שתחזיק מעמד להרבה זמן. לעיתים כשאנחנו רוצים להתקין רשתות בעצמנו אנחנו לא עושים זאת בצורה הנכונה והרשתות מתפרקות. הדבר מבזבז גם זמן, גם כסף וגם מחזיר את היונים לשטח שלכם.

רשת נגד יונים היא דרך איכותית והומאנית במיוחד להרחיק יונים מהשטח שלכת בצורה יעילה, מהירה וחסכונית. בהתקנה של רשת איכותית בשיטה טובה על ידי מדביר מקצועי אתם מבטיחים לעצמכם שלוות נפש ומניעת מפגע תברואתי על ידי היונים.

התקנת רשת נגד יונים

 

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי