ריסוס טרמיטים

ריסוס טרמיטים להזמנות וייעוץ התקשרו ל- 054-2007181

סובלים מבעיית טרמיטים?

התמודדות עם בעיית הטרמיטים היא לא עומדת בעינה ולעיתים היא קשה ביותר לפענוח, הטרמיטים הם חרקים קטנים ובהירים מאד שלא ניתן לזהות אותם באופן מיידי, אך כמה שהם קטנים מאד הם מהווים נזק רב לריהוט, למשקופים וכל דבר שעושי מעץ. את הנזק שהם גורמים ניתן לזהות בדר"כ כאשר המשקוף מאבד את צבעו או לפתע מתקלף למטה וכך גם ברהיטים השונים בבית. בהחלט תופעה לא נעימה שיש לפעול באופן מיידי על מנת למנוע התפשטותם של הטרמיטים למקומות נוספים ולעשות נזק גדול יותר .

לפתור את הבעיה מהמקור

אין צורך להתמודד עם בעיית הטרמיטים לבד, מה שאין את המכשור המתאים לבצע זאת ולכן אם נתקלתם או אפילו אתם חוששים שיש לכם טרמיטים בבית, אפילו השכן יידע אתכם שכבר ביקרו אצלו מומלץ לפנות לחברת הדברות שתבצע ריסוס טרמיטים ובכך תמנע בעתיד נזק לרכוש שלכם. למדביר מקצועי הכלים הדרושים לריסוס טרמיטים, ישנו חומר מיוחד המוחדר ישירות למקום הנגוע בין אם זה המשקוף, בתוך פרגולה או בכל אזור אחר. החומר שמוחדר מגיע ישירות אל הקן (שיכול להיות גם באורך של 5 מטרים) ושם הוא מחסל את הטרמיטים. כדי למנוע לחלוטין את תופעת הטרמיטים יש לפעול בחוכמה ולהגיע לקן , דבר שלעיתים מקשה מאד לזהות שאכן מדובר בבעיית טרמיטים, לכן חברת הדברה מקצועית בעלת ניסיון ויידע בתחום יכולה לטפל בהם.

מתי מומלץ לבצע ריסוס טרמיטים?

יש להקדים ולומר כדי שלא יופיעו טרמיטים בבית מומלץ לשמור על ניקיון, לא להשאיר חללים פתוחים או מקומות וחריצים סדוקים כיוון שזו פרצה שקוראת לגנב ובמקרה הזה לטרמיטים, לכן אם החלטתם להתקין דקים בגינה שלכם חשוב ליידע את בעל המקצוע שיכולה להיות בעיית טרמיטים והוא כבר יידע מה לעשות בנידון. רצוי לעשות מדי שנה הדברה או ריסוס נגד טרמיטים על מנת לשמור על אזור סטרילי ונקי.

האם הדברה טרמיטים דומה להדברה רגילה?

ובכן מדובר על סוג הדברה שונה מהדברה רגילה כיוון שתופעת הטרמיטים היא מתרחשת מתחת לפני האדמה ויש להביא לידי כך שהטרמיטים יחוסלו עוד בתוך הקן שלהם. הדברה רגילה מתבצעת במקום הספציפי בו נראו המזיקים ולכן גם חומר ההדברה הוא שונה. בהדברת טרמיטים יש תחילה לקדוח במקום ולאחר מכן להחדיר את חומר ההדברה באופן מבוקר, בניגוד להדברה רגילה שאין צורך בקידוח.

דרישה הולכת וגוברת לבעיית טרמיטים

לאחרונה אנו עדים לתופעת הטרמיטים בבתים רבים או מקומות שבהם יש התפשטות טרמיטים רבה והדרישה לבצע ריסוס רק הולכת וגוברת. כאשר נתקלתם בבעיה זו לפנות מיד לחברת הדברה מקצועית שיש לה ניסיון בריסוס טרמיטים ולבצע את העבודה באופן יעיל ומהיר לפני שהטרמיטים ישתלטו על מקומות נוספים בבית. 

למה דווקא SOS הדברות?

גם אם מדובר בחשש ולו הקטן ביותר אנו בחברת SOS  הדברות נפיג לכם אותו בעזרת שירות מקצועי, מהיר ואמין. בזכות המוניטין והניסיון הרב שיש לנו בריסוס טרמיטים נדע בקלות לזהות את התופעה ולתת מענה מיידי תוך הקפדה על חומרי הדברה תקינים ומאושרים בחוק. למידע ופרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר ניתן לפנות אלינו בטלפון : 054-2007181 ולקבל עוד היום ריסוס מקצועי שישמור לכם על שטח נקי ללא טרמיטים.

ריסוס טרמיטים- מזיקים, במיוחד בביתנו, מהווים מטרד בחיי היום יום שלנו. הם טורדים את מחשבתנו, מפריעים לתפקוד התקין של הבית ודורשים טיפול ממוקד ויעיל להרחקתם או השמדתם. ישנם מזיקים הגורמים לנזקים גדולים מאוד בבית ויש צורך בטיפול מהיר ככל האפשר. טרמיטים הם דוגמא לחרקים בעלי השפעה כבדה מאוד על הבית שלכם וקיים קושי בזיהוין. במאמר זה נספר לכם כיצד ניתן לזהות בית נגוע בטרמיטים וכיצד אפשר להדביר אותם.

ריסוס טרמיטים הוא אחת מפעולות הריסוס הקשות והמסובכות ביותר שניתן לעשות. הטרמיטים הם חרקים קטנים החיים לרוב במעמקי האדמה או בתוך עצים יבשים וחלולים והם חיים במושבות גדולות מאוד שבהם ריכוז עצום של טרמיטים. למעשה, הטרמיטים ניזונים מסוגים שונים של עצים ולכן כאשר הבית שלכם נגוע בהם קיים קושי רב להדביר אותם.

בנוסף לכך, הבהילות של הדברתם חשובה ביותר- הטרמיטים יכולים לגרום לנזקים בלתי הפיכים לביתכם במקרים קשים- הם ניזונים מסוגי עצים שונים ולכן יכולים להרוס מגוון רחב של רכוש כמו הבסיס של הבית, פרקטים, רהיטים מעץ ועוד. במקרים בהם הטרמיטים מתפשטים ברחבי ביתכם הם גורמים לנזק בלתי הפיך, הקושי לרססם גובר ומהווים סכנה- בתים המורכבים ברובם מעץ ונגועים בטרמיטים יכולים להתפרק ללא התראה מוקדם ולסכן את דיירי הבית.

ריסוס טרמיטים הוא הדרך להדביר אותם. הריסוס נעשה על ידי הזמנת איש מקצוע אשר יבחן את הבית ויבדוק היכן הוא נגוע בטרמיטים, יאתר את קן הטרמיטים בעזרת ציוד מקצועי וימגר את הבעיה אחת ולתמיד.

ריסוס טרמיטים הוא תהליך שחייב להיעשות על ידי איש מקצוע. הדברתם היא תהליך ארוך ומסובך הדורש ניסיון וידע מקצועי של מדביר מוסמך בלבד. תהליך ההדברה עצמו יכול להיות יקר, ארוך ומייגע לכן ההמלצה היא לבחור מדביר מקצועי שיעשה עבודה יעילה, מקצועית ואמינה.

ריסוס טרמיטים:

הטרמיטים נחשבים לחרקים קטנים, שאינם מזיקים פיזית לאדם, אולם יכולים לגרום לנזק סביבתי גדול מאוד. הטרמיטים אוכלים עץ ולכן יכולים להסב נזק רב לרהיטים וליבול שלנו. בישראל התגלו עד כה כ-12 מינים שונים של טרמיטים, אולם אלה רק ממשיכים להתרבות ומגיעים לאזורים נוספים בארץ. חשוב לדעת שאם אלה לא מטופלים במהירות, הרי שהם יכולים לפגוע משמעותית באורח החיים שלכם.

הרגלי החיים של הטרמיטים:

הטרמיטים נראים כמו נמלים קטנות, הם חסר עיניים וצבעם חיוור בדרך כלל. איננו אוהבים אותם לא רק בגלל המראה החיצוני שלהם שאינו מסתדר עם עיצוב הבית הנקי והאסתטי שלנו, אלא גם מפני שאלה אוהבים לאכול עץ. אם יש לכם דלתות או משקופים מעץ, ריהוט ביתי מעץ, ריהוט לגינה מעץ או אפילו עצי פרי ונוי בגינה, הרי שכל אלה בסכנה כאשר הטרמיטים בסביבה.

הטרמיטים חיים בקבוצות של אלפים רבים, לרוב עשרות אלפים ויותר, ואלה מונהגים על ידי מלך ומלכה שאחראים על הולדת הצאצאים בקן. המלכה חיה בתוך הקן והדרך להבריח את הקן כולו הוא באמצעות הריגת המלכה. אם גיליתם טרמיטים בסביבתכם, קראו מיד למדביר מקצועי והראו לו את האזורים השונים שבהם יש ריהוט ודלתות מעץ בביתכם וכן אפשרו לו לערוך סיור בגינה למציאת הקנים.

מדוע חשוב לרסס את הטרמיטים מיד עם הזיהוי שלהם?

בהמשך למה שהזכרנו עד כה, הטרמיטים מתרבים במהירות. המלכה אשר אחראית על המלטת הביצים והתרבותו של הקן, ממליטה לעתים קרובות מאוד ובקצב של עשרות או מאות ביצים בכל פעם. אם תנסו לרסס את הטרמיטים במקום בו אתם רואים אותם בלבד, ייתכן ותהרגו חלק מהם, אך לא תפתרו את הבעיה האמיתית.

אם תעלימו עין ותהיו אדישים לסממני הזיהוי של טרמיטים בסביבתכם, הרי שיום אחד תוכלו לקום ולראות רהיטים אכולים בתוך ביתכם, דלתת הבית שלכם מתפרקת ואילו טרמיטים רבים שנמצאים ממש מתחת לבלטות שלכם.

כיצד נפעל בעת זיהוי טרמיטים בסביבה שלנו?

במידה ואתם מזהים סימנים של עץ אכול או ראיתם טרמיטים במו עיניכם, היו בטוחים שמדובר בחלק קטן מקבוצה של אלפי טרמיטים באותו אזור. על כן מומלץ לצלצל למדביר מקצועי במהירות, שיגיע לסרוק את הבית והגינה שלכם ויבצע פעולה הדברה מסיבית שתטפל בבעיה.

כיצד לבצע ריסוס נכון נגד טרמיטים?

ישנן מספר שיטות שונות לריסוס והדברת טרמיטים. אתם, ביחד עם המדביר, תחליטו על סוג ההדברה המתאים ביותר.

  • תחנות האכלה – אחת השיטות שהתפתחו יותר בשנים האחרונות היא הצבת תחנות האכלה לטרמיטים ועל ידי הצבת פיתיונות, חומרים רעילים, אשר הטרמיטים מכרסמים בהם ולוקחים אתם חזרה לקן. בדרך כלל נהוג
  • למקום תחנות אלה על קירות ומשקופים. תהליך זה לוקח מעט זמן, מכיוון שתחילה הפיתיונות מיועדים כדי למשוך את הטרמיטים ורק לאחר מספר ימים הפיתיונות הללו יתחלפו לחומרים רעילים.
  • קידוחים – השיטה הזו בנויה על קדיחת חורים באזורים אסטרטגיים, בדרך כלל ברצפת הבית, והחדרת חומרים רעילים אל אותם קנים ומעברים.

חברת SOS הדברות – הדברה יעילה ומקצועית:

חברות SOS הדברות מתמחה בטיפול במזיקים שונים וביצוע הדברות שונות. ריסוס טרמיטים הוא רק חלק מהשירותים אותה מציעה החברה ללקוחותיה הפרטיים והעסקיים. החברה בעלת רישיון הסמכה מטעם משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה לעסוק בתחום, וכן נחשבת לאחת החברות המובילות בישראל בתחום זה. בין שירותי החברה: הדברת טרמיטים, הדברת תיקנים (ג'וקים), הדברת נמלים, הרחקת יונים, הדברת מכרסמים, הדברת פרעושים, הדברת פשפשים, הדברת דבורים ועוד. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון בכל עת להזמנת ריסוס לביתכם.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי