ריסוס באר שבע

ריסוס באר שבע

 ריסוס באר שבע בכל אזור במדינה יש את תנאי האקלים המאפיינים את אותו אזור שאליו נמשכים מזיקים מסוגי שונים. בבאר שבע האקלים הוא חם ויבש, כאשר הלחות נמוכה ביותר. משמעות הדבר היא שמזיקים מסוגים ספציפיים תוקפים את הבתים בצורה אגרסיבית יותר מאשר בשאר המדינה ועליהם כדאי לשים דגש.

מהם למעשה המזיקים שנהנים ממזג האוויר החם של באר שבע וכיצד ניתן לבצע ריסוס באר שבע יעיל ומהיר?

טרמיטים- חרקים בגודל מזערי החיים במושבות גדולות. הטרמיטים נהנים ממזג אוויר חם ויכולים לשרוד בו בצורה טובה מאוד. רוב הטרמיטים תוקפים את הבתים בבאר שבע ומשגשגים שם. רצוי מאוד לבתים באזורים אלו לנקוט בפעולות מניעה לפני שהטרמיטים תוקפים להם את הבית, זאת מפני שהפעולות להסרתם מסובכות וקשות הרבה יותר.

  להזמנות וייעוץ התקשרו ל- 054-2007181

תיקנים- התיקן הוא חרק נוסף הנהנה ממזג אוויר חם. אפילו באזורי הצפון התיקנים חודרים לבתים בחודשי הקיץ בכמות גדולה אז אתם יכולים לדמיין מה המצב בבאר שבע. ריסוס באר שבע הוא הכרחי לכל בית על מנת למנוע חדירה קשה של תיקנים לבית.

נמלים- חרק נוסף אשר פורח במזג אוויר חם. הנמלים הם חרקים אשר נמשכים למזון פתוח ושאריותיו בסביבת הבית. הם חרקים פעלתנים בעלי תקשורת נהדרת ועל כן צפי ההישרדות שלהם גבוה מאוד. מומלץ מאוד לבצע ריסוס כל פרק זמן בכדי לוודא כי נמלים לא יתקפו את ביתכם- ברגע שהם התבייתו בביתכם יהיה קשה מאוד להשמיד את כולן.

אוכלוסיית החרקים בבאר שבע שונה מאוד משאר המדינה בגלל מזג האוויר הייחודי בגזרה הזה. יש להתאים את פעולות הריסוס לחרקים הדומיננטיים באזורים אלה ולוודא כי הם לא יגיעו לביתכם. התייעצו עם מדביר מקצועי בהקשר לטיפול המקדים שאתם יכולים לעשות בביתכם על מנת להימנע מהופעת חרקים אלו.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי