הפרעושים

פרעושים אחד מהמזיקים הקשים להדברה

פרעושים קיימים בעולם כבר עשרות מיליוני שנים אך למזלנו, עם התפתחות טכנולוגיית הדברה יש לנו את הידע, הניסיון והחומרים לטפל בהם בצורה יסודית וגורפת. הפרעושים הינם אחד מהמזיקים הקשים ביותר להשמדה מוחלטת מפני הגודל הזעיר שלהם וההתפשטות הרחבה שלהם בביתכם.

פרעושים הם מסוג המזיקים שהשפעתם מטרידה במיוחד. אם אי פעם הבית שלכם היה נגוע בפרעושים ודאי הבחנתם בעובדה שהם עוקצים בתדירות גבוהה, חיות ובני אדם כאחד. במצב שבו יש לכם פרעושים בבית כמעט בטוח שאתם לא תצליחו להיפתר מהם בכוחות עצמכם ויהיה לכם צורך להזמין מדביר מומחה וזאת בגלל כמה סיבות:

תכונות הפרעושים

  1. גודל  הפרעושים קטנים מאוד ובקושי ניתן לראות אותם בעין.
  2. יכולת ניתור  הם מסוגלים לנתר לגובה של עד 18 ס"מ ולמרחק של 33 ס"מ בקירוב. הם מהירים מאוד ויכולים לברוח במהירות כאשר מרססים אותם.
  3. התפשטות רחבה  הפרעושים בחיפוש מתמיד אחר פונדקאים ולא יישארו במקום בלי מקור מזון לכן הם יתרוצצו בבית שלכם בחיפוש אחר חיות או אפילו בני אדם ויפיצו את עצמם בבית שלכם.
  4. קושי בהדברה  הם עוברים מספר גלגולי חיים לכן כאשר יש הימצאות פרעושים, לבטח יהיו ביצים ואלו קטנות יותר מהפרעושים עצמם ולכן הקושי להשמיד אותם גובר. הקנים שלהם יהיו על בעלי חיים בדרך כלל בגלל הפרווה הארוכה שלהם שבה נוח להסתדר וגם בגלל העובדה שאינם יכולים לגרד בדיוק את המקום שבו הפרעושים עוקצים אותם.

בנוסף לכך שהפרעושים מהווים מטרד לבעל החיים שלכם הם יכולים להוות מטרד גם לכם. הרבה פעמים הפרעושים יקפצו מהכלב או החתול שלכם לשטיחים, למיטות ועל הבגדים שלכם ויפיצו עצמים בביתכם עוד יותר. במצבים כאלה יש לקרוא למדביר מומחה בעל ניסיון בתחום הדברת פרעושים שישמיד אותם בצורה סופית.

פרעושים

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי