התקשרו עכשיו
054-200-7181

SOS הדברות

מניעה והדברה של מזיקים

אס או אס הדברות מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים ומספקת מגוון פתרונות חדשניים, ירוקים ומקצועיים בתחום. החברה מעניקה ללקוחותיה שירותי ייעוץ, ניטור, פיקוח, מניעה והדברת מכלול סוגי המזיקים והמטרידים הקיימים, תוך שימוש מושכל ונכון באמצעי מניעה והדברה המבוססים על טכנולוגיות חכמות, מתקדמות ואקולוגיות .

אס או אס הדברות נוסדה בשנת 2004 והיא מהווה את חוד החנית בהטמעה ויישום טכנולוגיות הדברה ירוקות המונעות פגיעה בסביבה, בבריאות הציבור ובתוצרי הלקוח.

החברה הינה חברת ההדברה המובילה בישראל שמתמחה בטיפול במזיקי עץ כגון: חדקונית הדקל, טרמיטים, ותולעי עץ ומעניקה ללקוחותיה ביטוח אחריות מקצועית וצד ג' בסכומי הכיסוי הגבוהים ביותר בסך ₪5,000,000

טכנולוגיית הדברה מתקדמת

אס או אס הדברות פועלת בשיטת integrated Pest Management  – IPM , בקרת מזיקים משולבת, תוך שימוש מושכל במכלול האמצעים המתקדמים בעולם וצמצום השימוש בחומרי הדברה ככל שניתן.

שיטה מתקדמת זו מתבססת על גילוי וזיהוי מוקדמים של סוגי המזיקים ומאפייניהם על ידי: מערך ניטור ומניעה קבוע ושיטתי, בחינת מספר שיטות טיפול אפשריות ויישומן, תוך אסקלציה הדרגתית באמצעים עד למיגור הבעיה והפקת לקחים. השיטה משקפת את המגמה הגוברת בתחום ההדברה לאיכות הסביבה, בריאות הציבור ובטיחות המוצר.

רישיונות הדברה ותעודות

sos הדברת עשבים רעים תעודה
sos הדברת עשבים רעים תעודה
הדברת עשבים רעים, sos הדברות
הדברת עשבים רעים, sos הדברות
תעודת iso הדברת מזיקים ומניעתם
תעודת iso הדברת מזיקים ומניעתם

ערכי החברה

ערכי החברה מתבססים על איכות, בטיחות וחדשנות וכפועל יוצא כתוצאה מהניסיון הרב והידע שרכשנו בנושא ההדברה בכלל והדברה למזיקי עץ בפרט נהנים לקוחות החברה מזמינות  24/7 מקצועיות ללא דופי ושימוש בציוד המתקדם ביותר בעולם. אנו מתחייבים להדברה מקצועית, יסודית וידידותית לסביבה, כפי שרק חברה אמינה ואיכותית יכולה להציע.

הדברה מקצועית בפריסה ארצית

אס או אס הדברות מעסיקה עובדים מקצועיים ומנוסים בעלי רישיון הדברה הפועלים בצוותים וביחידים אשר עוברים הדרכות והכשרות באופן שוטף, על מנת להעניק את המענה המתאים והמיטבי בכל קריאה. שירותי החברה ניתנים בפריסה ארצית מלאה וערוכים לספק שירות כבר ביום ההזמנה .

הדברה לחברות, משרדים ומפעלים

מהניסיון והידע שצברה החברה במרוצת השנים נהנים כיום אלפי לקוחות וגופים מכל הסקטורים במשק, ביניהם: משרד הביטחון, משרדי ממשלה, צבא ארצות הברית, מוסדות ציבור, מוסדות אקדמיים, אוניברסיטאות, בתי חולים ומרפאות, בתי מלון, מפעלי מזון, בנקים, רשת עמידר, מועצות מקומיות, אולמות אירועים, ואלפי לקוחות פרטיים.

נשמח לעמוד לרשותכם
ולהעניק גם לכם את הישרות המקצועי והאיכותי ביותר שהכרתם.

בברכה,
מנכ"ל החברה,
אורן מידן

הדברת טרמיטים (מתמחים בהדברת טרמיטים) – הדברת טרמיטים אינה עניין קל או פשוט כמו ריסוס על שיירת נמלים או הנחת מלכודות לעכברים. הם מתחפרים במחילות עמוקות, כמעט ולא יוצאים לאור בשל היותם בעלי עור חיוור ושקוף הרגיש לאור, בהדברה יעילה אנו דואגים לכך שהעבודה תתבצע באופן יסודי על מנת להבטיח שהטרמיטים אכן חוסלו ולא יתרבו וישובו בשנית. הדברת ג'וקים ותיקנים – אם מדובר בתיקן אמריקאי, גרמני או תיקן פסים חום אנו בחברת S0S הדברת מזיקים מתמחים בהדברת ג'וקים ותיקנים ומבטיחים לכם הדברה איכותית ללא פשרות בעלת תוצאות ארוכות טווח. הדברת נמלים וקני נמלים – אנו בחברת S0S הדברת מזיקים דוגלים בהדברה ירוקה ומציעים לכם את החומרים המתקדמים ביותר, היעלים והידידותיים לסביבה, אנו עובדים בשיטה הכי המתקדמת עם חומרים המבוססים על ג'לים עם "פרומון" שמושך את הנמלים אליו והקן נעלם תוך זמן קצר מאד. לתוצאה ארוכת טווח ובאחריות. הדברת מכרסמים חולדות ועכברים – שומע קולות חריקה בלילה? מצאת אוכל מכורסם בארונות וקצה זנב מתחמק לו בחשכה? יש לך וודאי מכרסמים. קבוצת המכרסמים הביתיים מונה שלושה מינים: חולדת החוף, חולדה מצויה ועכבר מצוי הדברת מכרסמים היא מלאכה מורכבת הדורשת מיומנות של איש מקצוע ולא מומלץ לנסות ולבצעה בעצמך – בעיקר אם תרצה פתרון יסודי ומהיר. הדברת פרעושים ופשפשי מיטה – יש לכם חיית מחמד? נושא הפרעושים מוכר לכם? אנו מבצעים הדברת פרעושים בשיטה משולבת באמצעות הדברת הפרעוש הבוגר והדברת הביצים וזחלי הפרעושים. הדברה רגילה ללא ידע מקיף לא תוכל לפתור את בעיית הפרעושים!!! ולכן רק S0S הדברת מזיקים היא הפתרון הנכון. הרחקת יונים וכינים – בעקבות הניסיון הרב והידע שצברנו בתחום ההדברות בכלל ותחום הדברה לכינים ויונים בפרט, אנו מציעים לכם כאמצעי מניעה לתופעה – להרחיק יונים לצמיתות מסביבות הבית/עסק,מאזור הגג, המזגנים, אדני החלונות ועוד… אנו מחויבים ליצירת קשר על בסיס של אמון מלא המושתת על הגינות שקיפות מהירות ומקצועיות כדי להלחם בחדקונית הדקל, דרוש ניסיון רב. ישנם מספר טיפולים שניתן לעשות ובעל מקצוע טוב ומקצועי ידע מהי שיטת הטיפול המתאימה לכל עץ. הדברת חדקונית הדקל – שיטה אחת הינה החדרת תמיסה של חומרי הדברה קונפידור או דומיו במנה של 20 סמ"ק+30 סמ"ק סימבוש עד שהחומרים מגיעים לבסיסי הלולב משני צדי העץ. עושים זאת בתדירות של פעם ב 3 חודשים. נפתח התמיסה יחד עם המים צריך להיות 20 ליטר, אף כי בעצים צעירים מספיק 5 ליטר של תמיסה. שיטה שניה הינה ריסוס קודקוד העץ בתמיסה ייחודית, התמיסה מיועדת להדברת חדקונית הדקל. כדי שהמדביר יצלח להגיע לצמרת העץ הוא משתמש במוט טלסקופי גבוה, גובהו בין 8-10 מטרים, המוט מחובר למרסס מוטורי, אשר מורכב על רכב מיוחד.

S0S הדברות- הדברה מקצועית ואיכותית

topimage