SOS הדברות

מניעה והדברה של מזיקים

אס או אס הדברות מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים ומספקת מגוון פתרונות חדשניים, ירוקים ומקצועיים בתחום. החברה מעניקה ללקוחותיה שירותי ייעוץ, ניטור, פיקוח, מניעה והדברת מכלול סוגי המזיקים והמטרידים הקיימים, תוך שימוש מושכל ונכון באמצעי מניעה והדברה המבוססים על טכנולוגיות חכמות, מתקדמות ואקולוגיות .

אס או אס הדברות נוסדה בשנת 2004 והיא מהווה את חוד החנית בהטמעה ויישום טכנולוגיות הדברה ירוקות המונעות פגיעה בסביבה, בבריאות הציבור ובתוצרי הלקוח.

החברה הינה חברת ההדברה המובילה בישראל שמתמחה בטיפול במזיקי עץ כגון: חדקונית הדקל, טרמיטים, ותולעי עץ ומעניקה ללקוחותיה ביטוח אחריות מקצועית וצד ג' בסכומי הכיסוי הגבוהים ביותר בסך ₪5,000,000

טכנולוגיית הדברה מתקדמת

אס או אס הדברות פועלת בשיטת integrated Pest Management  – IPM , בקרת מזיקים משולבת, תוך שימוש מושכל במכלול האמצעים המתקדמים בעולם וצמצום השימוש בחומרי הדברה ככל שניתן. שיטה מתקדמת זו מתבססת על גילוי וזיהוי מוקדמים של סוגי המזיקים ומאפייניהם על ידי: מערך ניטור ומניעה קבוע ושיטתי, בחינת מספר שיטות טיפול אפשריות ויישומן, תוך אסקלציה הדרגתית באמצעים עד למיגור הבעיה והפקת לקחים. השיטה משקפת את המגמה הגוברת בתחום ההדברה לאיכות הסביבה, בריאות הציבור ובטיחות המוצר.

רישיונות הדברה ותעודות

ערכי החברה

ערכי החברה מתבססים על איכות, בטיחות וחדשנות וכפועל יוצא כתוצאה מהניסיון הרב והידע שרכשנו בנושא ההדברה בכלל והדברה למזיקי עץ בפרט נהנים לקוחות החברה מזמינות  24/7 מקצועיות ללא דופי ושימוש בציוד המתקדם ביותר בעולם. אנו מתחייבים להדברה מקצועית, יסודית וידידותית לסביבה, כפי שרק חברה אמינה ואיכותית יכולה להציע.

הדברה מקצועית בפריסה ארצית

אס או אס הדברות מעסיקה עובדים מקצועיים ומנוסים בעלי רישיון הדברה הפועלים בצוותים וביחידים אשר עוברים הדרכות והכשרות באופן שוטף, על מנת להעניק את המענה המתאים והמיטבי בכל קריאה. שירותי החברה ניתנים בפריסה ארצית מלאה וערוכים לספק שירות כבר ביום ההזמנה .

הדברה לכל סוגי המזיקים

הדברת טרמיטים (מתמחים בהדברת טרמיטים) – הדברת טרמיטים אינה עניין קל או פשוט כמו ריסוס על שיירת נמלים או הנחת מלכודות לעכברים. הם מתחפרים במחילות עמוקות, כמעט ולא יוצאים לאור בשל היותם בעלי עור חיוור ושקוף הרגיש לאור, בהדברה יעילה אנו דואגים לכך שהעבודה תתבצע באופן יסודי על מנת להבטיח שהטרמיטים אכן חוסלו ולא יתרבו וישובו בשנית.

הדברת ג'וקים ותיקנים

הדברת ג'וקים ותיקנים – אם מדובר בתיקן אמריקאי, גרמני או תיקן פסים חום אנו בחברת S0S הדברת מזיקים מתמחים בהדברת ג'וקים ותיקנים ומבטיחים לכם הדברה איכותית ללא פשרות בעלת תוצאות ארוכות טווח.

הדברת מכרסמים חולדות ועכברים

הדברת מכרסמים חולדות ועכברים – שומע קולות חריקה בלילה? מצאת אוכל מכורסם בארונות וקצה זנב מתחמק לו בחשכה? יש לך וודאי מכרסמים. קבוצת המכרסמים הביתיים מונה שלושה מינים: חולדת החוף, חולדה מצויה ועכבר מצוי הדברת מכרסמים היא מלאכה מורכבת הדורשת מיומנות של איש מקצוע ולא מומלץ לנסות ולבצעה בעצמך – בעיקר אם תרצה פתרון יסודי ומהיר.

הדברת פרעושים

הדברת פרעושים ופשפשי מיטה – יש לכם חיית מחמד? נושא הפרעושים מוכר לכם? אנו מבצעים הדברת פרעושים בשיטה משולבת באמצעות הדברת הפרעוש הבוגר והדברת הביצים וזחלי הפרעושים. הדברה רגילה ללא ידע מקיף לא תוכל לפתור את בעיית הפרעושים!!! ולכן רק S0S הדברת מזיקים היא הפתרון הנכון.

הדברת חדקונית הדקל – שיטה אחת הינה החדרת תמיסה של חומרי הדברה קונפידור או דומיו במנה של 20 סמ"ק+30 סמ"ק סימבוש עד שהחומרים מגיעים לבסיסי הלולב משני צדי העץ. עושים זאת בתדירות של פעם ב 3 חודשים. נפתח התמיסה יחד עם המים צריך להיות 20 ליטר, אף כי בעצים צעירים מספיק 5 ליטר של תמיסה.

שיטה שניה הינה ריסוס קודקוד העץ בתמיסה ייחודית, התמיסה מיועדת להדברת חדקונית הדקל. כדי שהמדביר יצלח להגיע לצמרת העץ הוא משתמש במוט טלסקופי גבוה, גובהו בין 8-10 מטרים, המוט מחובר למרסס מוטורי, אשר מורכב על רכב מיוחד.

כדי להלחם בחדקונית הדקל, דרוש ניסיון רב. ישנם מספר טיפולים שניתן לעשות ובעל מקצוע טוב ומקצועי ידע מהי שיטת הטיפול המתאימה לכל עץ.

הדברה לחברות, משרדים ומפעלים

מהניסיון והידע שצברה החברה במרוצת השנים נהנים כיום אלפי לקוחות וגופים מכל הסקטורים במשק, ביניהם: משרד הביטחון, משרדי ממשלה, צבא ארצות הברית, מוסדות ציבור, מוסדות אקדמיים, אוניברסיטאות, בתי חולים ומרפאות, בתי מלון, מפעלי מזון, בנקים, רשת עמידר, מועצות מקומיות, אולמות אירועים, ואלפי לקוחות פרטיים.

נשמח לעמוד לרשותכם
ולהעניק גם לכם את הישרות המקצועי והאיכותי ביותר שהכרתם.

בברכה,
מנכ"ל החברה,
אורן מידן

SOS הדברות – הדברה מקצועית ואיכותית בפריסה ארצית
החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי