מי אתם טרמיטים ומה אתם רוצים?

הדברת טרמיטים

טרמיטים- אותם חרקים קטנים וחיוורים שקשה מאד להבחין בהם ולראות אותם רק אם ממש מתאמצים אך הם מסבים נזק רב לבתים, לחצר, למשקופים ולרהיטי הבית. הטרמיטים קטנים ומזיקים הם מהסוג הזה שקשה להדביר אותם כיוון שהם נמצאים מתחת לפני השטח וגם אם מחפשים היטב לא ניתן למצוא אותם. בעיית הטרמיטים היא נפוצה ולא פחות ממטרידה . כיצד ניתן למנוע את התפשטותם של הטרמיטים? בעזרת מדביר מקצועי עם שיטות ייחודיות המונעות מהטרמיטים להופיע צלכם בבית.

מי אתם טרמיטים ומה אתם רוצים?

מדובר על חרק מאד קטן שצבעו לבן, הטרמיטים ניזונים ממגוון רחב של עצים וזו הסיבה שכאשר רואים משקוף אכול, או רהיט מתקלף יש לחשוד מיד שמדובר בטרמיטים. אם נוגעים במשקוף או הרהיט הנגוע ניתן למצוא עץ חלול מבפנים ובסופו של דבר המשקוף או הרהיט הנגוע עלול לקרוס בכל רגע.

רצוי לזהות מיד את התופעה הזו כך יהיה ניתן למזער את הנזק ,בכדי לבצע זאת בצורה מקצועית חשוב להזמין חברת הדברה שיש לה את הכלים הנכונים לבלום את הטרמיטים עוד בזמן היווצרותם. חברת ההדברה מודעת לתופעת הטרמיטים המדאיגה ותחילה היא תבצע בדיקה יסודית מחוץ לבית  כדי שהטרמיטים לא ייכנסו פנימה ויגרמו נזק בלתי הפיך.

איך באמת מזהים בית מלא טרמיטים?

כאמור זיהוי הטרמיטים מאד קשה גם בגלל הצבע הבהיר שלהם אך גם בגלל הסיבה שהם יוצאים בדר"כ בחושך ועוברים דרך מחילות ומנהרות. אתם וודאי שואלים אז איך אני אדע בכל זאת שקיימת אצלי תופעת הטרמיטים? סימן קטן יכול להעיד על התופעה הזו לפתע מבחינים בערימה קטנה של חול ליד המשקוף, עוד סימן שיכול לומר בוודאות שאכן מדובר בטרמיטים וזה להחדיר מברג לתוך המשקוף ולראות אם המברג חודר את המשקוף סימן שהטרמיטים מרגישים אצלכם בנוח והם באו לבקר. מצאתם זוגות כנפיים בכל רחבי הבית? עוד סימן שיכול להעיד על כך. אם אתם מזהים את הסימנים הללו מבעוד מועד יכול מאד להיות שתמנעו נזק רב בעתיד ולכן חשוב להיות ערניים בנושא זה.

נקיטת צעדים למניעת תופעת הטרמיטים

זיהינו, איתרנו ועכשיו אנו יודעים בוודאות שמדובר בטרמיטים.איך בכל זאת ניתן לטפל בתופעה זו? ובכן חשוב מאד להקפיד לאוורר מקומות ואזורים עם חריצים או סדקים שנמצאים מתחת לקירות. לא לסתום אותם לגמרי כיוון שזה יקרוץ לטרמיטים והם יאוצו ישר למקום הזה. אם אתם מחליטים להתקין פרגולה בגינה יש לוודא שיש מרחק של 40 ס"מ בין האלמנטים שעשויים מעץ כלומר הפרגולה לקרקע. לפזר חצץ מסביב לבית יכול להיות טיפול מנע נפלא.

הבית נגוע בטרמיטים- כך תבצעו הדברה מקצועית.

מדובר על משימה כמעט בלתי אפשרית ודי מסובכת , מכיוון שמדובר בחרקים שפועלים מתחת לאדמה יש לקטול את מקום מושבם ואת הקן שלהם ובכך להחזיר את השקט לביתכם ולהמשיך בשגרה ללא טרמיטים. כדי לעשות זאת באופן מבוקר ומקצועי יש לפנות לחברת הדברה שיודעת כיצד לעשות את ההדברה על הצד הטוב ביותר ולהביא תוצאות מוכחות בשטח. מה שאותו מדביר עושה הוא בעצם קודח בעזרת ציוד מיוחד לכל אורך הקירות, ולאחר מכן הוא מזריק חומר הדברה מיוחד נגד טרמיטים ומגיע לתוך הקרקע. כמו שנאמר המטרה היא להשמיד את הקן ויצירת שכבת הגנה אשר תמנע התקרבות הטרמיטים לבית.

מה מיוחד בחברת  הדברות SOS?

הדברת טרמיטים היא לא פעולה פשוטה ולכן יש לפעול בעזרת חברה וצוות מקצועי היודעים כיצד לעשות זאת. אנו בהדברות SOS  יודעים כיצד להתמודד עם בעיית הטרמיטים ומצליחים לפתור אותה. לרשותינו רישיון המעיד על המקצועיות ושימוש בחומרי הדברה על פי חוק. לכן כאשר יש לכם חשש ולו הקטן ביותר לבעיית טרמיטים בבית פנו אלינו ואנו נדאג לבצע הדברת טרמיטים במהירות ובמקצועיות. לטיפים ופרטים נוספים צרו קשר ונשמח להעניק לכם שירות אישי מקצועי בהתאמה אישית 054-2007181

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי