מענה זמין 24 שעות ביממה
054-200-7181
 • מדביר בשדרות

  כאשר הקיץ מתחיל לתת את אותותיו מתעוררים היצורים שהיו שקועים עד עתה בתרדמת חורף עמוקה. אלו הם המזיקים למיניהם שיוצאים מהחורים ותרים אחר מזון. הם אינם בוחלים ולא נרתעים מפלישה בדרכים לא דרכים אל הבתים ואל הגינות תוך שהם מלקטים לעצמם מכל הבא ליד. ניתן למצוא אותם מטיילים מעדנות בתוך העציצים, על רצפת הבית או על גבי משטחי השיש ללא כל בושה. לא נעים ואף מבחיל לעיתים. אז מה עושים?

  הדברה באמצעות חומרים שנמצאים בכל בית –

  אם תשאלו את הסבתות מה הן יודעות על הדברה ועל מה הן ממליצות, תוכלו כמעט לכתוב ספר שיכלול את שלל הטיפים שלהם בהדברת מזיקים למיניהם. אל תזלזלו בעצות הללו, הן שוות זהב! הרעיונות שלהן מסוגלות לעיתים לפתור היטב את בעיית המזיקים ואף באופן יעיל יותר מחומרי ההדברה המוצעים לכם על מדפי הסופר. הקורנפלור או הציפורן עלי הדפנה או החומץ מסוגלים להרבה מאוד.

  הדברת מזיקים באמצעות חומרים כימיים –

  כאשר אין לכם סבלנות להתעסק עם התבלינים השונים לצורך מיגור המזיקים ואתם אוהבים את שיטת ה'זבנג וגמרנו' אתם יכולים לפנות אל כל סופר שכונתי או חנויות טמבור שונות המציעים שלל של תרסיסים שונים המסוגלים לחסל את התופעה. לעיתים תצליחו להתגבר לגמרי על המזיקים ולא תצטרכו לפנות אל מדביר בשדרות.

  מתי תפנו אל מדביר בשדרות?

  לעיתים אין מנוס וחייבים לפנות אל חברת הדברה שתבצע את ההדברה באופן מקצועי. כאשר הבעיה צוברת תאוצה והמזיקים מתרבים בקצב מטורף, המשפחה שלהם גדלה ומסתעפת והם עושים בביתכם כבתוך שלהם, או אז יש לפנות אל חברה מקצועית שמסוגלת לפתור בעיה מעין זו מהשורש ממש.

  איך תבחרו חברת הדברה בשדרות?

  לפני שאתם פונים אל חברת הדברה על מנת להזמין אצלה את ביצוע ההדברה, חשוב לבדוק כמה דברים:

  שימוש נכון ובטיחותי בחומרים – בדקו האם החברה עובדת עם רישיונות מתאימים והיא יודעת כיצד להדביר את סוג המזיקים שמהם אתם סובלים. לא כל חומר מתאים לכל חרק, מקק או מכרסם. כמו כן נדרש ידע מקיף בתחום חומרי ההדברה השונים. ישנם חומרי הדברה שאסורים לחלוטין לשימוש בתוך מבנים סגורים ובייחוד במבנים בהם שוהים ילדים או אוכלוסיות רגישות אחרות. אירעו אסונות קשים מאוד בשנים האחרונות בגלל חומרי הדברה מסוכנים מאוד שהיו נטולי ריח ופגעו אנושות במשפחות שלא ידעו ממה עליהם להיזהר. לכן אל תתפשרו על רישיונות תקפים ומהימנים בטרם אתם מסכמים עם חברת הדברה זו או אחרת.

  אחריות – בדקו לכמה זמן אתם מקבלים אחריות על ההדברה. האחריות על ההדברה הינה בדרך כלל לתקופה של כמה חודשים ועד שנה. ישנם מדבירים שמבצעים הדברה ראשונית ולאחר שבועיים מגיעים שוב להשלים את העבודה. הדברה הנעשית בשיטה זו הינה מקיפה יותר ומבטיחה 'שקט' תעשייתי מאותם המזיקים למשך תקופה ארוכה.

  המלצות – בקשו המלצות מלקוחות שנהנו בעבר משירותי ההדברה של החברה. שאלו האם נהנו מהשירות, מהעמידה בזמנים וכמובן מהתוצאות בשטח.

  מחיר – בקשו הצעות מחיר מכמה וכמה חברות שונות ועל פי זה תבחרו את החברה שמתאימה לכם מכל הבחינות.

  הכינו את הבית לקראת ההדברה

  חשוב להכין את הבית בטרם יבואו המדבירים מחברת ההדברה. כאשר ההדברה נעשית במטבח, יהיה צורך בפינוי הארונות וכיסוי כל דברי המאכל. חשוב להרים צעצועים שפזורים על הרצפה ולפנות את הבית למשך הזמן הנדרש על פי הוראות המדביר כדי שאדי החומר יתפזרו.

  אנו מציעים לכם חברת הדברה טובה אחראית ומהימנה שתסייע לכם להיפטר מהאורחים הלא רצויים, תוך ביצוע עבודה אחראית מקצועית ובטיחותית.

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

  Call
  Home
  Contact