מדביר באשקלון

הדברה מקצועית אינה דבר של מה וכך. לצערנו הרב ישנם רבים המתחזים למדבירים כדי להשלים הכנסה ועובדים שלא תחת רישיון חוקי. תפקידכם כשוכרי השירותים הוא לוודא כי המדביר שאתם מזמינים הנו איש מקצוע מוסמך. אינכם רוצים ליפול קורבן לשירותי הדברה לא איכותיים ועל מדביר שאינו מספק הוראות בטיחות ברורות ומדויקות. היעדר שמירה על הוראות הבטיחות עשוי לגרום גם לנזק בריאות לבן משפחה או בעל חיים בבית.

איך לבחור מדביר באשקלון?

בחירת המדביר הנה החלטה קריטית וחשובה. ייתכן ותזדקקו לשירותיו של מדביר אחת לתקופה מסוימת בין אם מדובר במזיקים נפוצים יותר או פחות. טיפול והדברה תקופתית הנה חלק חשוב מתחזוקת כל בית וגינה ולכן אתם רוצים למצוא מדביר מקצועי שיספק לכם שירות אחראי, מקצועי ובמחיר אטרקטיבי על מנת שתוכלו להישאר עמו לאורך זמן.

  • תעודת מקצוע – הדבר הראשון שאתם רוצים לבדוק עם המדביר עמו אתם משוחחים בטלפון הוא בעצם ווידוי שאכן מדובר באיש מקצוע מוסמך בעל תעודה בתחומו. ציינו שאתם תבקשו קבלה מטעמו בסיום העבודה.
  • אישורים והסמכות – בדקו עם המדביר אם יש לו הסמכות מטעם המשרד להגנת הסביבה לביצוע ההדברות השונות. השימוש בחומרים רעילים וריסוסם אינו מותר לכל אחד ולכן אתם רוצים לוודא כי המדביר עובד תחת הרשאה חוקית לביצוע עבודה זו. שימו לב גם באישוריו במשרד להגנת הסביבה וגם בתעודת המקצוע שלו אילו סוגי הדברות הוא רשאי לבצע מכיוון שלא כל מדביר רשאי לבצע כל הדברה.
  • אחראיות – מדביר מקצועי המבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר כמו גם עושה שימוש בחומרים איכותיים יהיה מדביר אשר יספק גם אחראיות על עבודתו. בדרך כלל האחראיות הנה לשנה מיום ההדברה.
  • שיטת הדברה – להדברה אפקטיבית של כל מזיק יש הצורך להכיר את אורח חייו של המזיק ומחזור החיים שלו. הדברה אפקטיבית יורדת לשורש הבעיה ולא מרססת רק את המזיקים שעל פני השטח. לעתים יש שימוש בשיטות הדברה מתקדמות ומסובכות אפילו עבור מדבירים ולכן יש הצורך באיש מקצוע מנוסה אשר מכיר ומוכשר לשימוש בשיטות אלו ובחומרים בעלי רמת רעילות גבוהה.
  • מחיר – כמו בכל שירות גם המחיר ישחק תפקיד חשוב אולם אינכם רוצים להתחשב בו כנתון העיקרי אלא בעבודתו המקצועית והכשרתו של המדביר.
  • רושם ראשוני – בסופו של יום הרושם הראשוני והאינטואיציה שלכם תוביל אתכם להזמנת המדביר.

הדברת מזיקים

סוגי מזיקים נפוצים בתוך הבית:

ישנם מספר מזיקים הנפוצים יותר בתוך הבית, בין אם מדובר בבית קרקע ובין אם בדירה על עמודים. חרקים אלו עשויים להעביר מחלות או לזהם את המזון שאנו אוכלים. במקרים מסוימים בעלי חיים אלו עשויים לעקוץ או לנשוך אותנו (כמו פרעושים או עכברים למשל) ולהעביר מחלות, לאורר תגובות אלרגיות קטלניות ועוד. אנו יודעים שאתם רוצים לשמור על בטחון משפתכם ולכן אם אתם מזהים מזיקים שונים כמו: נמלים, ג'וקים, עכברים, פרעושים, פשפשים, טרמיטים ואחרים – צרו עמנו קשר בהקדם.

מתי מבצעים את ההדברה?

כאשר אתם מזהים את המזיקים בביתכם או בגינתכם חשוב לקרוא למדביר מקצועי באזורכם במהירות האפשרית. כל זמן שתחכו המזיקים עשויים להתרבות ואף להסב נזק לרכוש או לבריאות בני הבית. חלק מאותם מזיקים גורמים לתגובות אלרגיות שונות, חלק עשויים להעביר מחלות, חלק מזהמים את האוכל שהם באים עמו במגע וחלק עשויים להסב נזק לרכוש שלכם. לכן, טיפול מהיר בבעיה הינו בגדר חשיבות עליונה.

חברת SOS הדברות הנה חברה מקצועית הפועלת תחת רישיון משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. החברה מאמינה בירידה לשורש הבעיה תוך שימוש בחומרי הדברה איכותיים ושיטות הדברה מתקדמות. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי