מדביר באשדוד

מדביר באשדוד

באזורים רבים ברחבי הארץ, כמו גם בעיר אשדוד, ישנם מזיקים שונים הצצים בביתנו או בגינתנו במהלך השנה כולה. מזיקים אלו יכולים להיות נמלים, מכרסמים שונים, ג'וקים, דבורים, פשפשים, טרמיטים ועוד. חלקם מזיקים לבריאות, אחרים מזהמים את המזון שלנו וחלקם עשויים לגרום נזק בלתי הפיך לרכוש שלנו.

מה עושים במקרה של מציאת מזיקים שונים בביתנו?

לא תמיד קל לזהות את פעילותם של המזיקים. ישנם מזיקים שונים הצצים לנגד ענינו ואז אנו ערים לנוכחותם, אחרים נזהה לפי צואתם ולצערנו ישנם גם מזיקים שנוכל לזהותם רק לאחר שנגרם נזק כלשהו (בדרך כלל לרכוש – למשל טרמיטים). כמובן שככל שעובר הזמן ונחכה עם הטיפול בהם הרי שהם עשויים להתרבות, להתפרש למקומות שונים בבית ולגרום לנזקים גדולים יותר. מכאן שהטיפול חייב להיות מיידי.

האם לבצע הדברה באופן עצמאי או לשכור חברה מקצועית?

אין ספק שהפעולה הראשונה של אנשים היא לא להוציא כסף מכיסם ויש הרצון לחסוך כסף זה ואף לבצע את ההדברה בעצמם. בעולם בו זמן שווה כסף והדברה חייבת להיות עבודה של איש מקצועי ומנוסה, אולי כדאי כן לשקול לקרוא לחברה מקצועית. חשבו על סיטואציה בה אתם הולכים לסופר, רוכשים בקבוק ריסוס נגד מזיקים ומשקיעים עוד חצי שעה עד שעה לריסוס המקום, פינוי רהיטים וחפצים שונים וכו'…

מרבית פעולות אלו אינן מוצלחות מספיק ותוכלו לראות את המזיקים חוזרים ופושטים על דירתכם מהר מאוד. כך קורה עם נמלים, ג'וקים, מכרסמים ועוד. הסיבה לכך היא שחומרי הריסוס בסופר הנם בעלי רמת רעילות נמוכה, כמו גם העובדה שברוב המקרים יש הצורך להדביר את שורש הבעיה ולשם כך יש הצורך בהכרת אורח חייהם של המזיקים.

האם ישנן דרכים להעלים המזיקים מבלי לפגוע בהם?

במזיקים מסוימים אין ברירה אלא לחסלם כדי להרחיב אותם מסביבתנו לצמיתות. כנגד מזיקים שונים כמו יונים, עכברים ואחרים אפשר לבצע שיטות הדברה הומניות יותר ולא לחסל אותם, אלא ללכוד ולשחרר אותם רחוק, או במקרה של יונים למשל – להפוך את המקום ללא נוח לשהייה וקינון. מוטב להתקשר למדביר להיוועץ על כך יותר לעומק.

כיצד נבחר מדביר באשדוד?

  • אם המדביר שואל שאלות ענו לו בצורה ברורה ומדויקת ככל האפשר. זה מראה על רצינות והצורך לנתח את המצב טרם ההגעה למקום, וודאי אם בהגעתו הוא כבר צריך לבצע את ההדברה וצריך לדעת עם אילו כלים וחומרי ריסוס להגיע.
  • בדקו שהמדביר עובד תחת רישיון משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. כמו גם ביקשו לראות את תעודת המקצוע שלו בתחום. לצערנו ישנם מתחזים רבים אשר חושבים שהם מדבירים אך עובדים ללא הסמכה מקצועית ובעצם בצורה בלתי חוקית.
  • בקשו מראש מהמדביר להגיע עם פנקס הקבלות שלו שכן אתם מעוניינים בקבלה בסיום העבודה.
  • שאלו האם אתם מקבלים אחראיות על ביצוע העבודה. מדביר מקצועי מספק אחראיות על עבודתו לתקופה מסוימת שכן הוא בטוח שהעבודה שיבצע תהיה טובה ומקיפה וכן יעשה שימוש בחומר איכותי.
  • בקשו לשמוע על שיטות ההדברה האפשריות כנגד אותו מזיק ואת הוראות הבטיחות הנדרשות מכם לפני, בזמן ולאחר ההדברה.
  • שימו לב – לא כל מדביר רשאי לבצע הדברה כנגד כל סוגי המזיקים. בקשו לדעת את סוג ההכשרה של המדביר.

חברת SOS הדברות הנה חברה איכותית ומקצועית הפועלת בתחום ההדברות למעלה מ15 שנה. החברה פועלת במגזר הפרטי והעסקי כאחד ומספקת שירותי ההדברה מקצועיים (לרבות שימוש בשיטות הדברה ירוקות) לכל סוגי המזיקים. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי