למה חשוב להזמין מדביר טרמיטים מקצועי

מדביר טרמיטים מקצועי

לפני שאנחנו מתחילים להילחם נגד האויב, חשוב שנדע מי הוא ומה הם דרכי הפעולה שלו. נטרול של טרמיטים שונה לחלוטין מנטרול של חרקים אחרים, מאחר שמדובר כאן בזן מאוד מיוחד, שמסוגל לכרסם עץ, לכן לצערנו ולצערכם, במידה וגיליתם פלישה של טרמיטים לבית הפרטי שלכם או לאדמה החקלאית, כדאי שתתעוררו במהרה ותזמינו מדביר טרמיטים מקצועי.
הטרמיטים לעיתים אינם נראים, מאחר שצבעם מאוד חיוור ובהיר, לעיתים שקוף. הן נראים כנמלים ללא כנפיים וללא עיניים, מתרבים ללא הרף באמצעות מלך ומלכה וחופרים לעצמם את הקן עמוק באדמה, בכדי שלא נמצא דרך לאתר אותם.

איך בוחרים מדביר טרמיטים מקצועי?
אין ספק כי מדובר בזן מאוד קטלני של משפחת החרקים, בשונה מכל השאר, הטרמיטים לא נמשכים לסוכר ולריקבון, אלא לעץ, מה שגורם להם לאכול את העץ ברהיטי הבית שלנו, את המשקופים ואף את היסודות של הבנייה. בכדי להילחם בהם, חשוב מאוד לנקוט באמצעי זהירות נכונים, מאחר שצעד לא נכון עלול להוביל לפעולה ההפוכה לגמרי ממה שרצינו.
בחירת מדביר טרמיטים מקצועי זו הפעולה הראשונה שעלינו לעשות, מאחר שהוא היחיד שיודע איך להדביר טרמיטים ולנטרל אותם באופן סופי. כאמור, נזקי הטרמיטים הם מאוד חמורים ועלולים לגרום לנזק מאוד גדול הן לתבואה של החקלאי והן לבית הפרטי שלכם.

הצילו! מצאתי טרמיטים בגינה!
במידה וזיהיתם רמז לנוכחותם של טרמיטים במקום בו אתם נמצאים, קודם כל אין צורך להיכנס לפאניקה. דבר שני, הימנעו מהדברה באמצעות חומרים ביתיים. השלב הבא שצריך לעשות עם הימצאותם של טרמיטים היא להתקשר למדביר מקצועי מיידית. לא מומלץ לבחור איש מקצוע להדברת טרמיטים רק על סמך המחיר, אלא בעיקר על סמך ניסיון קודם ומקצוענות בתחום ההדברה הספציפי הזה – זכרו כי הדברת טרמיטים דורשת בדרך כלל יותר ניסיון ומיומנות מכל סוג הדברה אחר.
ברגע שתפזר חומר הדברה ביתי באחד המקורות של הטרמיטים, הם יריחו את החומר ויחפרו עמוק יותר באדמה, מאחר וחומר זה לא יהרוג אותם, אלא יזהיר אותם מפני מה שהולך לקרות.
אין אתם רוצים להזהיר את הטרמיטים, מאחר שמדביר טרמיטים שולח פיתיונות לטרמיטים וגורם להם לסחוב אותם לקן, בו נמצאת המלכה. לאחר שהמלכה מתה, לכל שאר הטרמיטים בקן אין טעם לחיות, מה גם שהיא מאכילה אותם באמצעות ליקוק או צואה, משם חומר ההדברה ימשיך לעבור ולחסל אחד אחד.

חומר נגד טרמיטים
חומר נגד טרמיטים הוא חומר הרבה יותר קשוח וחזק מהחומרים הרגילים, מאחר שהטרמיטים מסוגלים לעכל דברים יותר חזקים מכל חרק אחר. לכן, הדברת טרמיטים צריכה להיעשות רק על ידי מדביר טרמיטים מקצועי ובעל ניסיון שיודע בדיוק עם אילו חומרים יש לעבוד. במידה וגיליתם כי הטרמיטים כבר הצליחו לחדור לחלק מהרהיטים שלכם, כדאי לאטום את הרהיטים ולמנוע מהם להשחית לכם רהיטים נוספים בבית.
בכדי להימנע מהופעתם של טרמיטים, השתדלו לנקות כל אזור בבית באמצעים איכותיים, במידה ואתם בעלי בית פרטי עם גינה, שימו לב כי אתם מרססים את הצמחייה שלכם מידי פעם ונעזרים בטיפול מונע שמומלץ על ידי הגנן. טרמיטים מהווים את אחד האויבים הגדולים עבור העץ בבית שלכם, שימו לב לשינויים שחלים על גבי העץ והתקשרו למדביר מקצועי למניעת הרס נוסף.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

הדברה מקצועית ואיכותית לפרטיים ולתעשייה

לקבלת הצעת מחיר
הדברת מזיקים
החשיבות של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >
חברה להדברת חדקונית הדקל

חברה להדברת חדקונית הדקל

באיזה ציוד צריך להשתמש כדי לבצע הדברת חדקונית הדקל ומדוע חשוב לפנות לחברה להדברת חדקונית הדקל בעלת ניסיון? חדקונית הדקל שייכת למשפחת החיפושיות והיא נפוצה בעיקר במטעים של דקלים ועצי קוקוס. כאשר לא מטפלים בחדקונית הדקל, עלולים להיגרם נזקים קשים לעץ אך מנגד, הדברת החדקונית זו פעולה מורכבת שאינה דומה להדברה של מזיקים אחרים ולכן

קרא עוד >
חברות הדברה

חברות הדברה

כל מה שרציתם לשאול על חברות הדברה מקרים מצערים שהתרחשו בשנים האחרונות בעקבות הדברה רשלנית של חברת הדברה, העלו תהיות רבות ושאלות עליהם ננסה לענות במאמר זה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי