טרמיטים קטנים בעץ

טרמיטים בעץ הם תופעה מוכרת. גם העץ הכי חזק וגבוה בעולם לא יעמוד במתקפה של טרמיטים. הטרמיטים ניזונים מעץ ולכן לאט אבל בטוח יחסלו בתיאבון כל פיסת עץ שימצאו אם זה בבית או מחוצה לו. לא קל לגלות את הטרמיטים, הסיבה לכך היא היכולת שלהם להקים מחילות עמוקות מאוד. חיסול מושבה כזו שמונה עשרות אלפי פריטים היא כמעט בלתי אפשרית. הדרך היחידה למגר אותם היא חיסול של המלכה. מדביר מקצועי ידע כיצד להגיע אל המלכה ולגרום לחיסול הקן לאלתר.

איך מגלים טרמיטים קטנים בעץ

הטרמיטים לא יסתלקו על דעת עצמם. הם יישארו ויסבו נזקים עצומים לכל מה שעשוי מעץ. הדרך היחידה לסילוק והשמדת הקן היא הזמנת איש מקצוע – מדביר. היתרונות בהזמנת איש מקצוע הם ברורים. הוא מצויד בידע, בניסיון ובחומרי ההדברה שמתאימים לפתרון הבעיה. אז למה להזמין מדביר :

  • המדביר ידע איך לאתר את הקן עצמו וכך להגיע גם אל המלכה ולמגר את התופעה.
  • כדאי לוודא שאיש המקצוע עושה שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
  • ריסוס עצמאי של הרהיטים לא יפתור את הבעיה. כל מושבת טרמיטים מכילה אלפי פריטים ולכן הרג של כמה מהם לא יעזור.
  • הטרמיטים עלולים להופיע עוד בשלבי הבניה של הבית, כך שכדאי להזמין מדביר עוד לפני שמאכלסים את הבית ברהיטי עץ, דלתות ושולחנות עסיסיים.
  • מומלץ להימנע מלכתחילה משילוב של עץ בבניה, ואם כן אז להתנות את הבניה בשימוש בעץ שעבר טיפול נגד טרמיטים.
  • רהיטי עץ משרים אמנם אווירה נעימה וחמה, אך ניתן להשתמש גם במתכת כחומר למשקופים.

הדברת טרמיטים – לנקות את האזור אחת ולתמיד!

לסיכומו של דבר

הטרמיטים הגיעו אלינו והם לא מתכננים לעזוב. כמו כל מזיק אחר ישנן שיטות להיפטר מהם. SOS הדברות מציעה שירותי הדברה מתקדמים וירוקים. החברה מצוידת בכל האישורים הנדרשים ומחזיקה בצוות מיומן ומנוסה. במידה ונתקלתם בסימנים מחשידים של הימצאות טרמיטים בביתכם או בגינה כדאי מאוד ליצור קשר עם איש מקצוע שיגיע וימגר את התופעה. לאחר הטיפול תוכלו לחזור לשגרה מבלי לחשוש. זכרו, רק מדביר מקצועי ומוסמך יוכל לפטור אתכם מהתופעה המטרידה של הימצאות טרמיטים.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי