טרמיטים מתחת לריצוף

בשעות הלילה, מתחת לאפכם, פורצים לביתכם אורחים לא רצויים. טרמיטים מתחת לריצוף מהווים איום שהולך ונהיה לנפוץ יותר ויותר עבור תושבי הארץ. הם אינם מסבים לבני האדם נזק באופן ישיר, אך הנזק העקיף עשוי להיות קשה (לכיס). על כך ועוד במאמר הבא.

טרמיטים מתחת לריצוף – כל מה שרציתם לדעת על הטרמיט החצוף

  • טרמיטים הם חרקים זעירים וחיוורים הדומים לתיקנים (למעשה, הם גם משתייכים לאותה תת-קטגוריה במשפחת החרקים, קטגוריית התיקנאים)
  • הטרמיטים הם חברותיים, בדומה לנמלים, וחיים במושבות היררכיות. בכל מושבה בראש ההיררכיה עומדים המלך והמלכה האחראים על הרבייה ויתר הפועלים והחיילים.
  • הם רגישים מאוד לאור השמש ולכן הם מקימים קינים ומושבות תת-קרקעיות ופעילים אך ורק בשעות הלילה.
  • הטרמיטים הפועלים עולים אל פני הקרקע בשעות הלילה כדי לחפש מזון. הם ניזונים בעיקר מעץ יבש או ממוצרי עץ. לכן, בתים בעלי ריצוף עץ, משקופי עץ וריהוט עץ עשויים להיות פגיעים מאוד.
  • בדרך כלל לא ניתן לזהות את נוכחותם של הטרמיטים בבית לפני שהתחילו במלאכתם. לכן, בדרך כלל נוכל לזהות את נוכחותם רק באמצעות ערימות חול לעל יד דלתות או קירות הבית (שעשויות להצביע גם על נמלים) או על רהיטים מכורסמים.
  • תהליך ההדברה הינו קשה מאוד, בייחוד משום שבדרך כלל קשה לזהות באופן מדויק את מיקומו של הקן. הדברה בתוך הבית תטפל בבעיה באופן נקודתי ולא תחסל אותה כליל ולכן חשוב להדביר גם מחוץ לבית. לכן, הימנעו מלנסות להדביר באופן עצמאי שכן אתם עשויים לגרום לטרמיטים להתחפר עמוק יותר באדמה ולהקשות על עבודתו של המדביר המקצועי לאחר מכן.

הדברת טרמיטים

לסיכומו של דבר

חברת הדברה SOS הינה חברת הדברה הפועלת בתחום כבר מעל ל-15 שנים ומספקת את שירותיה המקצועיים לאלפי לקוחות מרוצים במגזר הפרטי והעסקי. חברת ההדברה SOS, בראשותו של אורן לוגסי, שמה לה למטרה לטפל בבעיות המזיקים, ובין היתר בבעיית טרמיטים מתחת לריצוף, באופן נרחב, יסודי ושורשי כדי לספק ללקוחותיה טיפול מוצלח ומותאם שיותיר את הבית נקי. החברה משתמשת אך ורק בחומרי הדברה ירוקים, אורגניים וידידותיים לסביבה. כמו-כן, SOS מתחייבת לעמידה בזמנים ומציעה את שירותיה 24 שעות ביממה.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי