התקשרו עכשיו
054-200-7181

טרמיטים – טיפול מנע בבית – עשה זאת בעצמך

טרמיטים זהו אחד מסוגי המפגעים החמורים ביותר העשויים לפגוע בבית שלכם בקיץ זה – ובאופן כללי, אך בתקופות החמות כל החרקים ניהנים מתנאים נוחים ביותר, המאפשרים להם להתרבות בקצב מהיר ביותר, לדאובננו הרב. הטרמיטים מסוכנים מאוד בכך שנוכחותם אינה מורגשת עד לשלב שבו הכמות שלהם גדולה ביותר והם מתחילים לכרסם בצורה משמעותית ברהיטים בבית שלכם. לפיכך, ההתמודדות הטובה ביותר עם טרמיטים הינה מניעה. להלן מספר טיפים בעניין מטעם S0S הדברת מזיקים.

כיצד עושים מניעת טרמיטים בבית?

על מנת למנוע הופעה של טרמיטים בבית, יש לבדוק האם בשטח שלכם יש אזורים שבהם הם יכולים להתקיים בנוחות. קיני טרמיטים עשויים להימצא מתחת לרצפות, בעיקר אם מגיעה לשם לחות. באותה המידה הם יכולים להתקיים באזורים שבהם מצטברים מי גשמים, טל או רטיבות שמופיעה עקב שינויים ברמת הלחות ביום ובלילה – כלומר בחצר. אובייקט נוסף שבו יכולים להתחיל להתרבות טרמיטים קשורים למקום השהות של בעלי החיים שלכם, המזרן של הכלב, סלסלת המשחק של החתול. יש לדאוג לעשות חיטוי כללי של בעלי החיים, וכן של האזור שבו הם שוהים את רוב זמנם.

טיפים נוספים למניעת טרמיטים

ריסוס מניעתי הינו חשוב ביותר, אך במידה ויש לכם חשש להימצאות של טרמיטים באחד משטחי העץ בבית שלכם, כדאי לנסות ולהקיש על מנת לבדוק עד כמה האזור חלול. באמצעות ריסוס לחור קטן בתוך המשקוף (למשל) ניתן לבצע מניעה זמנית של התפתחות טרמיטים. כמו כן, כדאי מאוד לשתף פעולה עם השכנים, בעיקר אם יש לכם שטח מחובר שבו יכולים להיווצר אזורי רטיבות שעליהם כבר דובר לפני כן ושעשויים להיות המקור הבלעדי להתפשטות של החרק המזיק בשטחי כל האזור, לכן במידת הצורך ניתן לעשות מכך אפילו פרויקט שכונתי.

ובמידה וכל זה לא עוזר, תמיד ניתן לפנות לשירות הדברת טרמיטים מקצועי של חברת S0S הדברת מזיקים.

החשיבות של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >
חברה להדברת חדקונית הדקל

חברה להדברת חדקונית הדקל

באיזה ציוד צריך להשתמש כדי לבצע הדברת חדקונית הדקל ומדוע חשוב לפנות לחברה להדברת חדקונית הדקל בעלת ניסיון? חדקונית הדקל שייכת למשפחת החיפושיות והיא נפוצה בעיקר במטעים של דקלים ועצי קוקוס. כאשר לא מטפלים בחדקונית הדקל, עלולים להיגרם נזקים קשים לעץ אך מנגד, הדברת החדקונית זו פעולה מורכבת שאינה דומה להדברה של מזיקים אחרים ולכן

קרא עוד >
חברות הדברה

חברות הדברה

כל מה שרציתם לשאול על חברות הדברה מקרים מצערים שהתרחשו בשנים האחרונות בעקבות הדברה רשלנית של חברת הדברה, העלו תהיות רבות ושאלות עליהם ננסה לענות במאמר זה.

קרא עוד >

טרמיטים בבית טיפול

ראית שבבי נסורת ליד רהיטי העץ בבית? ייתכן שאתה סובל מטרמיטים, טרמיטים בבית טיפול בטרמיטים טרמיטים מסתובבים בכל מקום. בעיקר במקומות בהם נוכחות של עץ יבש. נוכחות של טרמיטים בבית לא מעידה על בית מלוכלך או בית לא הגייני, אלא מדובר בחרק שנמצא כמעט בכל מקום. הטרימיטים, בגלל אהבתם לעץ, מזיקים בעיקר לרהיטי העץ שבבית,

קרא עוד >

חברת הדברה

עונת הקיץ הלוהטת גורמת למגוון מזיקים לצוץ בביתינו או במשרדנו ולגרום לנו לאי נעימות והטרדה רבה. באמצעות שימוש בשירותים של חברת הדברה ברמה גבוהה, ניתן להיפטר מהמזיקים במהירות ויעילות רבה.

קרא עוד >

איך נפטרים מטרמיטים

איך נפטרים מטרמיטים, זוהי שאלה שנשארת בהרבה בתים. מהם טרמיטים? טרמיטים הם חרק קטן יותר מחרקים אחרים והוא ניזון גם מעץ, טרמיט לא יבחל באף סוג של עץ, וישמח ליהנות ממטעמי השולחנות שלכם, דלתות וכל ריהוט אחר ואפשרי. הטרמיטים גורמים לנזק גדול מאוד ואף עלולים לסכן את יציבות ביתיכם. ניתן להיפטר מטרמיטים באמצעות ריסוס מקצועי,

קרא עוד >

הדברה מקצועית ואיכותית לפרטיים ולתעשייה

לקבלת הצעת מחיר
הדברת מזיקים