טרמיטים זיהוי

במקרה של טרמיטים זיהוי נהפך למשימת בילוש מסובכת. בשל העובדה כי מדובר בחרק זעיר אשר בורח מאור השמש ופועל בלילה באופן חשאי, קשה מאוד לזהותו מראש. בדרך כלל כאשר נצליח למצוא עדויות לקיומו, הנזק כבר החל להיעשות. מעוניינים לעצור את הנזק ולצמצם אותו? המדריך הבא יסייע לכם במשימת הבילוש.

טרמיטים זיהוי – כך תעשו זאת

הכר את "האויב" –

הטרמיט משתייך לקטגוריית התיקנאים במשפחת החרקים. למעשה הוא גם דומה לתיקן במראהו. הוא קטן מאוד, חיוור, שקוף ולעיתים מכונף. הטרמיט חי בחברותא במושבת הטרמיטים שבראשה עומדים המלך והמלכה, האחראים על רבייה והרחבת המושבה. לראשות המלך והמלכה עומדים הפועלים, האחראים על מציאת המזון, והחיילים האחראים על אבטחת המושבה. את הקינים שלהם הם בדרך כלל חופרים מתחת לפני הקרקע, אך עולים בלילה אל פני הקרקע כדי להשיג מזון. הם ניזונים מעץ וממוצריו ולכן הם כה מזיקים לבני האדם, שכן גם אם מבנה הבית אינו עשוי מעץ, אזי הרהיטים, הדלתות והמשקופים העשויים עץ עדיין נמצאים בסכנה.

כך תזהו טרמיטים –

  • חפשו הצטברויות חול קטנות בסמוך למשקופים או בפינות הבית. הצטברויות חול עשויות להעיד גם על קיני נמלים.
  • כרסומים במוצרי עץ ובמשקופים.
  • הימצאות כנפיים שקופות ברחבי הבית.

זיהיתם טרמיטים? אמא, מה עושים?!

  • קודם כל, אל תדבירו באמצעי הדברה ביתיים. אתם עשויים לגרום לטרמיטים להתחבא ולהתחפר בתוך הקרקע עמוקות יותר ובכך להקשות על תהליך ההדברה. בנוסף, גם אם תצליחו להדביר מספר טרמיטים ולא תצליחו להיפטר מהמלכה, הקן עדיין ימשיך להתקיים על סדרו ולהתרבות. הקן מתפזר בדרך כלל רק כאשר המלכה מושמדת.
  • קראו למדביר מקצועי. המדביר יכול להשמיד את הטרמיטים באמצעות מספר שיטות הדברה. ישנם מדבירים המציעים אפילו שירותי הדברה אקולוגיים וידידותיים לסביבה.

טרמיטים

לסיכומו של דבר

חברת SOS, הפועלת תחת רישיון משרד הבריאות, מציעה שירותי הדברה מקצועיים, איכותיים ויעילים למדיי. אלפי לקוחותיה כבר נהנו משירותיה במשך 15 שנות הניסיון הענפות והמקצועיות שלה. לכן, אם אתם מעוניינים להיפטר ממזיקים במהירות, ביעילות ומבלי חשש, תוכלו לפנות לחברת SOS. כמו-כן, החברה דוגלת בשמירה על איכות הסביבה ולכן היא משתמשת אך ורק בחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי