טרמיטים הדברה ביולוגית

כיצד המושגים הבאים – טרמיטים הדברה ביולוגית מתקשרים אחד עם השני? שאלה נהדרת. במציאות ימינו נראה כי הדברה באופן אוטומטי מקושרת לאמצעים כימיים. כך שרגע לפני שאתם בוחרים להשמיד את הטרמיט בשיטה המסורתית, אולי רצוי לברר קודם לכן על שיטות אחרות וירוקות יותר.

טרמיטים הדברה ביולוגית – המדריך הירוק

  • הכר את הטרמיט – הטרמיטים הינם חרקים זעירים ורגישים מאוד לשמש. לכן, צבעם חיוור והם משתכנים בקינים תת-קרקעיים אפלים ואת עיקר פעולתם מבצעים בשעות הלילה.
  • מושבת הטרמיטים – הטרמיטים הם חרקים חברותיים המקימים מושבות היררכיים. בכל מושבה ישנו זוג מלכותי, המלך והמלכה האחראים על ריבוי אוכלוסיית המושבה, פועלים האחראים על מציאת המזון וחיילים האחראים להשגיח ולאבטח את המושבה.
  • תזונת הטרמיטים – הטרמיטים ניזונים מעץ וממוצריו. לכן, בתים בעלי אלמנטים רבים של עץ (משקופי עץ, פרגולות, רהיטי עץ ועוד) עשויים להיות פגיעים יותר למתקפת טרמיטים. שימו לב, הטרמיטים עשויים לכרסם גם ספרים (שכן ניירותיהם עשויים עץ).
  • הדברה ירוקה – הדברה ירוקה מתבצעת תוך שימוש באמצעים ידידותיים לסביבה. האמצעים הללו אינם מזיקים לבני האדם או לשכבת האוזון. שתי שיטות ההדברה העיקריות הן:
    • הדברה ביולוגית – במקרה זה, משתמשים ביצורים חיים כדי לחסל באופן טבעי את קן הטרמיטים. היצורים החיים עשויים להיות חיות או אפילו פטריות ותולעים. מדובר בשיטה אפקטיבית אם כי איטית שאינה מסבה אף נזק לאדם, לחיות המחמד או לסביבה.
    • פיתיונות – במקרה כזה מפזרים פיתיונות המושכים את הטרמיטים. הפיתיונות הללו מכילים רעלנים טבעיים (שאינם מזיקים לבני האדם) המשמשים לחיסול הטרמיטים. הטרמיט ניזון מהפיתיון ומוביל אותו אל עבר הקן וכך בהדרגה כל הקן מושפע מהפיתיון ומחוסל. מדובר בשיטה מהירה שאינה כרוכה בקידוחים או בשימוש בחומרי הדברה כימיים.

הדברת טרמיטים עם המומחים בתחום - SOS הדברות

לסיכומו של דבר

חברת SOS מספקת שירותי הדברה מקצועיים המבטיחים לכם בית נקי ממזיקים. שירותי ההדברה זמינים לשירותכם עשרים וארבע שעות ביממה ומבטיחים לכם טיפול אקולוגי, ידידותי, מהיר ואפקטיבי שיסייע לכם להיפטר מהבעיה לחלוטין. כל חומרי ההדברה עומדים בתווי התקן ואינם מזיקים לבני האדם. החברה דוגלת באמינות, מקצועיות ושמירה על איכות הסביבה.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

הדברה מקצועית ואיכותית לפרטיים ולתעשייה

לקבלת הצעת מחיר
הדברת מזיקים
החשיבות של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >
חברה להדברת חדקונית הדקל

חברה להדברת חדקונית הדקל

באיזה ציוד צריך להשתמש כדי לבצע הדברת חדקונית הדקל ומדוע חשוב לפנות לחברה להדברת חדקונית הדקל בעלת ניסיון? חדקונית הדקל שייכת למשפחת החיפושיות והיא נפוצה בעיקר במטעים של דקלים ועצי קוקוס. כאשר לא מטפלים בחדקונית הדקל, עלולים להיגרם נזקים קשים לעץ אך מנגד, הדברת החדקונית זו פעולה מורכבת שאינה דומה להדברה של מזיקים אחרים ולכן

קרא עוד >
חברות הדברה

חברות הדברה

כל מה שרציתם לשאול על חברות הדברה מקרים מצערים שהתרחשו בשנים האחרונות בעקבות הדברה רשלנית של חברת הדברה, העלו תהיות רבות ושאלות עליהם ננסה לענות במאמר זה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי