טרמיטים בעץ

טרמיטים בעץ

טרמיטים בעץ הם בעצם סדרה מתוך החרקים ומוכרים באמצעות יכולתם המופלאה והאכזרית של אכילה וכרסום עץ וכול מה שבנוי על ידו ובכך הטרמיטים ניזונים. הם הנם מסוגלים לעכל תאית באופן מהיר ואפשר להגיד, מרשים. טרמיטים בעץ נתונים בכושר הישרדותי גבוהה במיוחד, עובדים בעיקר למען מטרה אחת והיא להקים את המושבה הגדולה אל הגובה, לשרת את המלך והמלכה, לעבוד בחריצות כל יום מבלי להפסיק, לספק אוכל לקבוצה, נמצאים בדרך כלל מתחת לאדמה ועובדים בלילות. הם הנם קשים לזיהוי, קשים להשמדה בשל המספר העצום של הקבוצה הנתונה והנושא הנו בעל ערך גבוהה ומצריך מיידית את שירותי חברות ההדברות המקצועיות.

מי הם הטרמיטים – מאפיינים

טרמיטים בעץ הם הנם חרקים דמויי נמלים ויש אומרים אפילו דמויי תיקנאים. גודלם הוא הנו דומה כמעט לחלוטין לנמלים, העבודות והפעולות של הנמלים והטרמיטים היא דומה, אך הנזקים הנגרמים של הטרמיטים הם בהפרש לא קטן מאשר לנמלים. צבעם של טרמיטים בעץ הוא הנו מעט חום, צהוב בהיר, לבן חיוור ביותר ואפילו שקוף במקצת. הטרמיטים מחוסרי עיניים ובעלי כנפיים, ניזונים מכרסום ואכילה של כל מה שבנוי מהעץ ובמושבה הם הנם מחולקים לתפקידים בשביל האיחוד, החוזק, ההישרדות והעבודה. בתפקיד הראשון יש את הפועלים אשר דואגים לקבוצה להבאת המזון מידי יום ועובדים הכי קשה בשביל לבנות את המושבה, אחריהם מגיעים הלוחמים החזקים אשר דואגים לשמירה ולאבטחה של הקבוצה ולבסוף אין כמו המלך והמלכה. רק למלך ולמלכה מותר להזדווג מבין כולם, ההזדווגות מתבצעת כל כמה ימים לאחר הטלת הביצים על ידי המלכה וכשהמלכה מושמדת, כל גם כל שאר הקבוצה מושמדת אחריה.

זיהוי הטרמיטים – רואים אחד, מודעים למיליונים

גם אפילו בעת הבחנה של טרמיט אחד, יש את ההבנה שאיפשהו מתחת לאדמה, מתחת לעצים, בתוך מקומות שונים במדפים או בארונות, מסתתרים שאר חבריו הרבים. בעת זיהוי של טרמיטים בעץ יש לקרוא באופן מיידי ודחוף לאנשי המקצוע בתחום חברות ההדברות בשל העובדה שככל שהזמן עובר, כך הנזקים יהיו רבים יותר וככל שהזמן עובר כך הם מתרבים וקשה יותר להשמידם. גודלם הזעיר, הצבעים השקופים של גופם, עבודתם אשר נעשת בעיקר בלילות ומגוריהם מתחת לאדמה, הם אלו אשר מקשים על בני האדם לראותם, לזהותם ולגלותם אך יש כמה מאפיינים אשר עוזרים לזיהוי ובפיתרונות הבעיה. בעת גילוי ערימות חול משונות המצויות בעיקר מחוץ וליד משקופי המקום, חריצים על העצים של רהיטי עץ, מדפים, משקופים, ארונות ואדני חלונות, בורים ומחילות מסביב למקום, טרמיטים מסתובבים או זוג כנפיים שקופים קטנים, בעת הימצאות אחד או שניים מאלו, נושא הדברת הטרמיטים עולה לאוויר ומזהיר מפני כוחות הטרמיטים.

השמדת טרמיטים בעץ באופנים השונים של ההדברות

חברות ההדברות הנם מודעות באופן מקצועי, מנוסה וידוע על טרמיטים בעץ, קשים ביותר להשמדה בשל המספרם העצום, ההישרדות וההימשכות שוב ושוב אל המקומות בהם מצויים חיי מחייה טובים ומוצרי עץ. בשל הזיהוי הקטן של טרמיט אחד, חברות ההדברה ממליצות ליצור עמם קשר לשם השיטות השונות והמוצלחות להשמדה מהירה ונכונה. בשיטות השונות יש את שיטת הקדיחה שהיא מבוצעת על ידי אנשים מקצועים ובעזרת קדיחה מסביב למקום והחדרת חומרי הדברה רעילים שונים כך אפשר באופן פעיל ומהיר להריגתם של הטרמיטים. בנוסף, חומרי הדברה שונים מוצעים בחברות ההדברה השונות אשר מציעות את החומרים הרעילים לטרמיטים אך אינם מזיקים באופן בריאותי רב לאנשים מסביב או לסביבה כלל. בנוסף יש את שיטת קופסאות האכילה אשר ממוקמות מסביב למקום באופן שיטתי ומכילות חומרי עצים מוטעים אשר מורכבים מחומרים רעילים ובכך מושכים ומדביקים את כל הטרמיטים המתקרבים אליו ומכרסמים אותו.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי