טרמיטים במשקוף

לא נעים לגלות יום אחד טרמיטים במשקוף, אבל זה קורה. החרקים האלה אוהבים להתביית על גבי עצים הכוללים תאית ולאכול אותם, וכן העניין נוגע גם למשקוף כמו גם לרהיטים נוספים. הנזק למשקוף עלול להיות נזק משמעותי אשר ימנע מכם לפתוח ולסגור את הדלת ויהווה פגם אסתטי. גם אם תתקנו את המשקוף, הבעיה עלולה לחזור, מכיוון שהטרמיטים אינם הולכים לשום מקום, אלא אם כן אתם מתכוונים לנקוט באמצעים.

טרמיטים במשקוף – אז איך מגלים אותם

לא תמיד קל לזהות את הנזק למשקוף אשר עשו הטרמיטים. אלה כמה דרכי פעולה שמומלץ לנקוט כדי לאתר את הבעיה ולקרוא למקצוענים שיבצעו הדברה:

  • סימנים על גבי המשקוף – ממבט ראשון ניתן לטעות ולחשוב שהסימנים על גבי המשקוף נעשו על ידי גורמים אחרים כמו ילד אשר שיחק במספריים או שריטות שנגרמו במהלך מעבר דירה. אך זה לא תמיד כך. קני הטרמיטים מסתתרים בתוך המשקוף, ולכן כדאי לחשוף מעט את האזור באמצעות סכין או כלי חד אחר.
  • מבחינים במשהו זז – אם לעינכם הנדהמות מתגלים חרקים חומים שזזים ממקום למקום, סביר להניח שמדובר בטרמיטים. טרמיטים במשקוף ניזונים מהעץ של המשקוף שלכם והם ישאירו אותו חלול בסופו של דבר.
  • פונים לאנשי מקצוע – שלומו של המשקוף שלכם תלוי כעת בכם. חשוב להזמין את שירותיה של חברת הדברה מקצועית אשר יכולה להתגבר על בעיית הטרמיטים. הפעילו אמצעים שונים לאיתור החברה הטובה ביותר – שאלו חברים ברשת חברתית, בקרו באתרי אינטרנט ובפורומים העוסקים בתחום ובקשו המלצה על חברת הדברות טובה מהסביבה הקרובה (חברים, מכרים או בני משפחה).

הדברת טרמיטים עם המומחים בתחום - SOS הדברות

לסיכומו של דבר

כאשר אתם מגלים טרמיטים במשקוף, אינכם צריכים להתמודד עם הבעיה לבד.  SOS הדברת מזיקים מציעה לכם שירותי הדברה איכותיים אשר יכולים לסייע לכם להיפטר מהמזיקים אחת ולתמיד. הצוות המקצועי של החברה משתמש בחומרים המאושרים על פי החוק ומבצע את העבודה עד הסוף. זאת בידיעה שהטרמיטים, בניגוד לחרקים אחרים, אוהבים להסתתר במקומות שונים. הצוות של SOS הדברת מזיקים מאתר תחילה את הקן של הטרמיטים אשר בו הם מתרבים, ורק לאחר מכן מתחיל בהדברה.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי