טרמיטים במטבח

טרמיטים במטבח לא הגיעו לשם בשביל האוכל שנמצא במקרר. הטרמיטים יעדיפו לכרסם משקוף של דלת, פאנלים או אפילו שולחן עסיסי. טרמיטים עלולים להימצא בכל חדרי הבית, הם נמשכים לרהיטים מעץ ויעשו הכול בשביל עוד ארוחה טעימה ומזינה. קשה לזהות טרמיט באופן פיזי שכן הוא קטן ממדים, אך ניתן בהחלט לזהות את הנזק שהוא מותיר אחריו. ערימות קטנות של נסורת או שבילים קטנים על הרהיטים ובסמוך אליהם עשויים בהחלט להוות סימן להימצאותם של המזיקים.

טרמיטים במטבח

טרמיטים במטבח – קווים לדמותם

הטרמיט הוא חרק שלא מזיק לאדם באופן פיזי, הוא לא נושך או עוקץ ולמעשה הוא אינו מעוניין באנשים. מאידך הנזקים שטרמיטים עלולים להשאיר מאחוריהם הוא כה גדול עד שהבית כולו עלול לעמוד בסכנה. ככל שישנם יותר חפצים ורהיטים אשר עשויים מעץ בבית, כך יהיה לטרמיטים יותר מה לאכול. הם לא יסתלקו מרצונם החופשי ויישארו עד שלא יהי להם עוד מזון. אז מי הוא הטרמיט? להלן רשימה של מאפיינים:

  • הטרמיט חי במושבה שבה עשרות אלפי טרמיטים כמוהו. רב זמנו הוא אוכל ונח.
  • במושבה של טרמיטים יש מלך ומלכה שהם היחידים אשר מסוגלים להתרבות, הזכר מפרה את הנקבה כל כמה ימים וכך מתרבים להם הטרמיטים בנחת מבלי שדבר יפריע להם.
  • למעשה רק השמדה של המלכה יכולה למגר את הקן. כל צורה אחרת של ריסוס אקראי אולי תהרוג כמה אלפי פריטים אך לא תמגר את התופעה.
  • בכל מושבה ישנה חלוקת תפקידים. אלו שאוכלים לכם את הדלתות הם הפועלים. וישנם פריטים גדולים יותר אשר תפקידם להגן על המושבה מפני תוקפים.
  • קן טרמיטים בטבע יכול להישמר שנים רבות.
  • בישראל נפוצים 7 מיני טרמיטים והם נפוצים בעונות המעבר.
הדברת טרמיטים בדרום

טיפול מקצועי בטרמיטים

כאמור טרמיטים לא ילכו  מהבית בעצמם, ולכן רק בעל מקצוע יוכל לטפל  בבעיה. SOS הדברות מציעה שירות של הדברת מזיקים מקצועית. לחברה יש את הידע, הניסיון ואנשי המקצוע מנוסים אשר יבואו אליכם הביתה ויעשו את כל הנדרש כדי  להדביר את המפגע. מומלץ לפנות לקבלת מיידע נוסף ויעוץ בנושא.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי