טרמיטים בגינה

זיהוי שאריות של טרמיטים בגינה לא מעידים בהכרח שהטרמיטים נמצאים בין כותלי הבית. כדאי מאוד להתייחס לסימנים  כאלה כסימנים של  טרמיטים, ולא להמתין שהם יחדרו הביתה ויתחילו לזרוע הרס ברהיטים ולהסב נזקים. גיליתם טרמיטים בגינה, חישבו על כך שקיים סיכוי לא נמוך  שהם יגלו את הדרך ללחות, החמימות והתאית העסיסית אשר מחכה להם בפנים. מומלץ מאוד לדאוג להדברת התופעה לפני שנגרם נזק.

איך מונעים הופעת טרמיטים בגינה

כאשר מזהים מפגע טרמיטים חשוב להזמין מיד הדברה מקצועית. אבל ישנן דרכים למנוע את הופעתם מלכתחילה. כמובן שעדיף למנוע מראש את הופעתם ולחסוך בנזק לרכוש ולרהיטים בבית. כמו כל חרק גם הטרמיטים רגישים לדברים מסוימים אשר עשויים להרחיק אותם מהאזור. לאחר שבדקנו את הנושא גילינו שניתן להקדים תרופה למכה. בעזרת מספר פעולות פשוטות תקטינו מאוד את סיכוי הופעתם של טרמיטים אצלכם בבית או בגינה:

  • יש למנוע הצטברות מים ולחות בסמוך ליסודות של הבניין, טרמיטים נמשכים ללחות והגעתם ליסודות הבניין תזרז את הנזק שלהם פי כמה.
  • כדאי לרסס ולחטא את החול שנמצא מתחת למרצפות (בטרם הריצוף כמובן).
  • יש להקפיד שלא לפזר פסולת של עץ לסוגיה ברחבי אתר הבניה.
  • כדאי למנוע מגע של דברים שעשויים מעץ עם הקרקע. מרחק של 40 ס”מ לפחות.
  • פיזור של חצץ מסביב לבית ברוחב של 30 ס”מ ובעומק של 20 ס”מ.
  • מומלץ להשתמש במחסום ברזל או פלסטיק בתור הגנה על משקופים מעץ.
  • ניתן לרסס גם את השטח שמסביב לבית ובכך להקטין את הסיכוי להגעת טרמיטים.

הדברת טרמיטים – לנקות את האזור אחת ולתמיד!

 

לסיכומו של דבר

בסופו של דבר ניתן למנוע הופעת טרמיטים או לטפל בהם כשהם מופיעים. אי אפשר לדעת בדיוק’ מתי יופיעו טרמיטים אך כשהם מופיעים חשוב להזמין מיד איש מקצוע שיבצע טיפול מונע. חברת SOS הדברות מציעה טיפול מונע והדברה של טרמיטים. החברה מצוידת בידע ובניסיון רב. חברה מקצועית עושה שימוש בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה וכדאי מאוד  לוודא שזה אכן כך. החברה מטפלת גם בהדברות של מזיקים נוספים, ומומלץ להתקשר על מנת לקבל מידע נוסף וחשוב בנושא.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

הדברה מקצועית ואיכותית לפרטיים ולתעשייה

לקבלת הצעת מחיר
הדברת מזיקים
החשיבות של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >
חברה להדברת חדקונית הדקל

חברה להדברת חדקונית הדקל

באיזה ציוד צריך להשתמש כדי לבצע הדברת חדקונית הדקל ומדוע חשוב לפנות לחברה להדברת חדקונית הדקל בעלת ניסיון? חדקונית הדקל שייכת למשפחת החיפושיות והיא נפוצה בעיקר במטעים של דקלים ועצי קוקוס. כאשר לא מטפלים בחדקונית הדקל, עלולים להיגרם נזקים קשים לעץ אך מנגד, הדברת החדקונית זו פעולה מורכבת שאינה דומה להדברה של מזיקים אחרים ולכן

קרא עוד >
חברות הדברה

חברות הדברה

כל מה שרציתם לשאול על חברות הדברה מקרים מצערים שהתרחשו בשנים האחרונות בעקבות הדברה רשלנית של חברת הדברה, העלו תהיות רבות ושאלות עליהם ננסה לענות במאמר זה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי