טרמיטים בבניין דירות

טרמיטים בבניין דירות הם בעיה חמורה מאוד. לא מספיק הנזק העצום שהם עשויים לגרום, מדובר על מספר דירות אשר ממוקמות בסמיכות רבה ומעלות מאוד את פוטנציאל ההתפשטות שלהם. במקרה כזה צריך לשלב כוחות עם שאר הדיירים להילחם בנגע ביד חזקה ובזרוע נטויה. הימצאותם של טרמיטים בדירה אחת בבניין מאלצת את כל הבניין להיכנס לכוננות ספיגה. רק פניה לגורם מוסמך ומקצועי יכולה לפתור את הבעיה ולהחזיר את המצב לשגרה.

טרמיטים בבניין דירות – איך נלחמים

טרמיטים אוהבים עץ. הם יגיעו בהמוניהם לכל דירה שתציע להם ארוחה עסיסית בשדמות משקופים, דלתות, פרקטים ורהיטים שונים. המקרים רבים הטרמיטים מגיעים אל הבית עם החול שדרוש לריצוף. החול הנגוע הוא מקום מושבם של הטרמיטים והם רק מחכים לאכלוס של הדירה ברהיטים מעץ. כאשר מגלים את הימצאותם זה כבר מאוחר מידי וצריך להזמין מיד מדביר מקצועי שיתחיל בפעולות ההדברה. אז מה עושה המדביר בעצם? להלן סדר הפעולות :

  • ריסוס נגד טרמיטים לוקח יום שלם, יש לבצע קידוחים במרצפות של כלל החדרים בבית בעומק של כ-10 ס"מ ובמרווחים של כ-40 ס"מ בין נקודה לנקודה. קידוחים אלו עלולים להסב נזק לרכוש אך הם כורח המציאות. לעיתים יכסה המדביר את החורים בסיליקון לבן על מנת לטשטש אותם.
  • מכיוון שמדובר בבניין דירות אז במידה ומדובר בקומה נמוכה יתכן שהקן של הטרמיטים נמצא בכלל מחוץ לבניין. המדביר יאתר את הקן גם אם הוא מחוץ לבניין וישמיד אותו.
  • מומלץ לשתף את השכנים בהימצאותם של טרמיטים בדירה. הטרמיטים לא מכירים בגבולות שבין הדירות והם לא יהססו לחדור לדירת השכנים.
  • באזורים בהם האדמה כבדה הטרמיטים הם נדירים יותר. למשל באזור השרון הם כמעט ולא קיימים בכלל.
  • טיפול נגד טרמיטים יכול לעלות כמה אלפי שקלים אך הוא ימנע נזק עתידי של כסף רב בהרבה. יש לזכור שהטרמיטים לא ילכו מרצונם, ורק מדביר מקצועי יוכל למגר אותם.

כיצד מתבצעת הדברת טרמיטים אפקטיבית?

סיכום דבר

מגורים בבניין דירות הם מהנפוצים ביותר בארץ. חברת SOS הדברות מציעה שירותי הדברה מקצועיים אשר מבוצעים על ידי מדבירים מוסמכים ומנוסים. מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף וחשוב בנושא. כך תדעו להתמודד עם הטרמיטים כשאלה יחליטו לבקר אתכם בפתאומיות.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי