טרמיטים בבית

טרמיטים בבית

טרמיטים בבית הם אחת הזוחלים הפחות אהובים על אנשים בעולם כולו והמראה שלהם אינו גורם לרצות להחזיקם כחיית מחמד. טרמיטים בבית הם סדרה במשפחת החרקים. המראה שלהם ניראה מעט כמו של נמלים אך לפעמים הם אינם נראים, אינם כוללים כנפיים ולפעמים נולדים ללא עיניים כלל. צבעם הוא צהוב בהיר וחיוור וממש כמו הנמלים, המלך והמלכה הם היחידים שיכולים להתרבות. בשל הקושי בלאהוב את חרקים אלה ובקבוצות הגדולות שיכולות להגיע אל הבית ולהימשך אל העצים ולכל מה שמרוהט בעץ ולאכול אותו, כשמגלים את חרק הטרמיטים הדבר נדרש לקרוא לחברי הדברה מקצועית במיידי בשל התרבות רבה שלהם.

מי הם טרמיטים בבית

כשאנשים מסתכלים על טרמיטים בבית ישר עולה בראשם נמלים אך למרות המראה הדומה ודפוסי ההתנהגות המעט שונים של השניים, טרמיטים בבית מאופיינים בצורה אחרת. צבעם של הטרמיטים הוא חיוור, לפעמים הם כמעט ולא נראים בשל גודלם הקטן, המלך והמלכה שלהם הם היחידים היכולים להתרבות ובכל כמה ימים המלך מפרה את הנקבה למטרת הרבייה מרובה. לעיתים קרובות הטרמיטים מחוסרים עיניים וללא כנפיים. באופן מוזר ולא ברור, הטרמיטים מוכרים בטבע בכך שהם ניזונים מאכילה וכרסום של עצים ויש להם מטרה עיקרית שלשמה הם פועלים יום יום בחריצות והיא בניית המושבה ואגירת כמות אוכל האפשרית. המושבה במקומות שונים יכולה להגיע עד כחצי מטר למעלה ולהכיל כמות גדולה של טרמיטים הפועלים בה יום יום.

הדחיפות בלקרוא לחברת הדברה כאשר מגלים את רמיטים בבית

הטרמיטים בבית אולי נראים לא מזיקים אך יש סיבות רבות למה כדאי לקרוא לשירותי חברות ההדברה בזמן קצר לאחר גילויים או גילוי המושבה. טרמיטים אולי מחוסרי כנפיים או עיניים אך פועלים יום יום בעיקר לאורך שפלת החוף, בדרום ובמדבר יהודה בשביל לבנות את המושבה הגבוהה. בשל הרצון להתרבות בתדירות גבוהה, המלך מפרה את המלכה כל כמה ימים ובכך היא מטילה ביצים במהירות ובכך נוספים עוד טרמיטים לקבוצה. המושבה יכולה להגיע לגובה של כמה מטרים ואם אי פעם אנשים פקפקו ביכולתם, הקנים שמספקים את המושבה מובנים בחומר קשה שמונע מטורפים להיכנס או לפרקו, בעזרת חול והפרשות מהטרמיטים המספקים את הדבק החזק שנותן לקן לעלות לגובה ולהיות מחוזק ויציב.

ההדברה של טרמיטים בבית

בגלל כוחם הרב ועקשנותם של הטרמיטים, ריסוס רגיל לא יהרוג אותם אלא רק יכשל אותם ובכך יחפרו עמוק באדמה, יסתתרו ויתחיל לבנות שוב את הקן מסביב לשעון. לשם כך קריאתם של חברות הדברת טרמיטים בבית מספקות את השירות הנכון להריגתם. במצעות קידוח האדמה מסביב למקום במרחק ובעומק של סנטימטרים מסוימים, איש ההדברה המקצועי מזריק ושם חומר הדברה חזק ביותר ובודק גם כן סימנים על העצים, רהיטי העץ בבית ובמקומות בהם הטרמיטים נמצאים. עיכולם המהיר של הטרמיטים ואופן ניזונם מכרסום עצים, הם לא נחשבים לחרקים רגילים ויש קושי רב בהריגתם לבד. מכיוון שאם לא הורגים את המלכה, הטרמיטים יחזרו שוב לאותו מקום ויתחילו או ימשיכו לבנות את הקן והמושבה העצומה, מדביר מקצועי יספק את כל השירותים בשביל להרוג כמה שיותר טרמיטים ואחד מהם תהיה זו המלכה. חומר ההדברה לטרמיטים הנו חזק מאוד ומכיל חומר כימי ביתי ורעיל ביותר.

חברת ההדברה המוצלחת SOS היא הנה חברה המתמחה בנושא של הדברת מזיקים וגם בהדברת הטרמיטים בבית. חברה זו עובדת מעל 15 שנה ועובדת באמצעות רישיון הדברה המורשה להם במשרד להגנת הסביבה, חברה בארגון מדבירי מזיקים בישראל, עובדת מסביב לשעון 24 שעות, משתמשת בהדברה ירוקה אורגנית ומטפלת במזיקים מסוגים שונים ורבים בארץ. ליצירת קשר אפשר לפנות באמצעות האתר.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי