מענה זמין 24 שעות ביממה
054-200-7181
 • טרמיטים בבית טיפול

  ראית שבבי נסורת ליד רהיטי העץ בבית? ייתכן שאתה סובל מטרמיטים, טרמיטים בבית טיפול בטרמיטים

  טרמיטים מסתובבים בכל מקום. בעיקר במקומות בהם נוכחות של עץ יבש. נוכחות של טרמיטים בבית לא מעידה על בית מלוכלך או בית לא הגייני, אלא מדובר בחרק שנמצא כמעט בכל מקום. הטרימיטים, בגלל אהבתם לעץ, מזיקים בעיקר לרהיטי העץ שבבית, לרצפות דק או לדלתות מעץ. הנזק שלהם עשוי להיות קיצוני עד כדי החלפת הריהוט. הטרמיטים הם חרק קטן מאוד, בלתי ניתן לראייה, כאשר הידיעה על הנוכחות שלו כאמור היא הפגיעה ברהיטי העץ בבית.

  הקן של הטרמיטים נמצא לרוב בתוך עץ, כך שאם יש רהיט עץ גדול בבית או קורות עץ בתקרה או דק, רוב הסיכויים שהטרמיטים ימצאו שם. אם לא הצלחתם לאבחן המצאותם של הטרמיטים, אנשי מקצוע וודאי שידעו להבחין היכן הם נמצאים. על מנת להדביר את תופעת הטרמיטים, תחילה יש לדאוג כי יגיע איש מקצוע מנוסה שידע לאבחן האם בכלל יש טרימים בבית, ואם כן, היכן ממוקם הקן שלהם. רק על ידי הדברת הקן, ניתן יהיה להדביר את הטרמיטים שבבית. על איש המקצוע לאבחן בדיוק באיזה סוג של טרמיטים מדובר, שכן יש המון סוגים, ובהתאם לכך, להתאים את ההדברה, טרמיטים בבית טיפול.

  ההדברה צריכה להתבצע בחומר ידידותי לסביבה, שאינו אמור להזיק לבני אדם או לבעלי חיים, אך עם זאת, יש לנקוט באמצעי זהירות ולהתפנות מהדירה למשך כמה שעות לאחר ההדברה. אם יש לכם תינוקות שזוחלים, מומלץ להרחיק אותם מהדירה למשך שעות מרובות שכן תינוקות זוחלים ומכניסים חפצים רבים לפה. כמו כן, מומלץ להרחיק בעלי חיים מהמקום בו מתקיימת ההדברה. רק לאחר הניקיון ניתן להשיב הכל לקדמותו.

  איך תדעו שההדברה צלחה?

  תראו שרהיטי העץ שכורסמו בעבר, טרם ההדברה, כעת נותרים שלמים וללא כל פגע.יש להבהיר כי הטרמיטים אינם מזיקים לבני אדם כמעט וכלל, אך הנזק שלהם בא לידי ביטוי בהסב נזק לרהיטים.

  מתלבט אם יש לך טרמיטים בבית? הזמן עכשיו איש מקצוע ותוך זמן קצר תדע את התשובה לשאלתך. חייג 054-200-7181

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

  Call
  Home
  Contact