טרמיטים איך נפטרים

במידה ויש טרמיטים כיצד ניתן  להיפטר מהם, זו שאלה שנשאלת בהרבה בתים  הטרמיטים הינם  חרק זעיר יותר קטן מחרקים אחרים אשר ניזון גם מעץ. הוא לא יבחל באף סוג של עץ וישמחו ליהנות גם מדלתות, שולחנות, וסוגי רהיטים אחרים. הנזק שהם גורמים עלול להיות גדול מאוד ואף לסכן את היציבות של  הבית. אפשר להיפטר מהם על ידי פנייה לאיש מקצוע. מדביר מקצועי יטפל בתופעה ויפטור אתכם מהחרקים המטרידים.

טרמיטים איך נפטרים מזה

כאמור ישנן דרכים להפטר מכל מזיק ובכללם טרמיטים. את הטרמיטים לא קל  לראות כיוון שהם מאוד קטנים ולא ממש בולטים על פני השטח. אך את  הנזקים אשר הם  משאירים אפשר לזהות יותר בקלות. היות שהם ניזונים מעץ ננסה לאתר שאריות של נסורת או שבילים זעירים. הימצאותם של סימנים כאלו יעלו מיד את החשד שכנראה שמדובר בטרמיטים. יש  להזמין מיד מדביר מוסמך שיאתר את המקור שלהם ויפתור את הבעיה. להלן חלק מהפעולות שיבצע המדביר:

  • הוא יאתר את הקן המקורי שלהם שלפעמים  יהיה מחוץ לבית.
  • לאחר האיתור ינקוט המדביר בפעולות שונות בהתאם למצב. כל מיקום של קן יביא להתייחסות שונה. מדביר מיומן ומנוסה יעשה את העבודה כיאות. .
  • ההדברה תתבצע בדרך כלל בדרך של קדיחת חורים והזרקת חומר לתוכם. החומר יחסום את המעבר לטרמיטים.
  • שיטה נוספת הן פיזור של האבקה רעילה או ריסוס וגם הנחה של פיתיונות במקומות שונים
  • בסיום פעולת ההדברה ידרשו ביקורים נוספים וזאת על מנת לוודא שהמזיקים כבר לא בבית.

כיצד מתבצעת הדברת טרמיטים אפקטיבית?

לסיכומו של דבר

אפשר להיפטר מכל מזיק על ידי פניה לאדם מקצועי. חברת SOS  הדברות מציעה שירות הדברה מקצועי. החברה מחזיקה בצוות של מדבירים מוסמכים ומיומנים. חברה מקצועית עושה שימוש בחומרים שהם ידידותיים לסביבה ואשר לא פוגעים במה שהם לא אמורים  לפגוע.  הטרמיטים עלולים  להופיע בטרם אכלוס הבית או אם הוא עדיין בשלבי בניה. כדאי להזמין איש מקצוע לבית עוד לפני האכלוס הראשוני כדי להיות בטוחים  שאין בו מזיקים. ניתן לפנות לקבלת יעוץ נוסף בנושא והעשרת הידע באופן כללי.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי