טרמיטים איך נפטרים

במידה ויש טרמיטים כיצד ניתן  להיפטר מהם, זו שאלה שנשאלת בהרבה בתים  הטרמיטים הינם  חרק זעיר יותר קטן מחרקים אחרים אשר ניזון גם מעץ. הוא לא יבחל באף סוג של עץ וישמחו ליהנות גם מדלתות, שולחנות, וסוגי רהיטים אחרים. הנזק שהם גורמים עלול להיות גדול מאוד ואף לסכן את היציבות של  הבית. אפשר להיפטר מהם על ידי פנייה לאיש מקצוע. מדביר מקצועי יטפל בתופעה ויפטור אתכם מהחרקים המטרידים.

טרמיטים איך נפטרים מזה

כאמור ישנן דרכים להפטר מכל מזיק ובכללם טרמיטים. את הטרמיטים לא קל  לראות כיוון שהם מאוד קטנים ולא ממש בולטים על פני השטח. אך את  הנזקים אשר הם  משאירים אפשר לזהות יותר בקלות. היות שהם ניזונים מעץ ננסה לאתר שאריות של נסורת או שבילים זעירים. הימצאותם של סימנים כאלו יעלו מיד את החשד שכנראה שמדובר בטרמיטים. יש  להזמין מיד מדביר מוסמך שיאתר את המקור שלהם ויפתור את הבעיה. להלן חלק מהפעולות שיבצע המדביר:

  • הוא יאתר את הקן המקורי שלהם שלפעמים  יהיה מחוץ לבית.
  • לאחר האיתור ינקוט המדביר בפעולות שונות בהתאם למצב. כל מיקום של קן יביא להתייחסות שונה. מדביר מיומן ומנוסה יעשה את העבודה כיאות. .
  • ההדברה תתבצע בדרך כלל בדרך של קדיחת חורים והזרקת חומר לתוכם. החומר יחסום את המעבר לטרמיטים.
  • שיטה נוספת הן פיזור של האבקה רעילה או ריסוס וגם הנחה של פיתיונות במקומות שונים
  • בסיום פעולת ההדברה ידרשו ביקורים נוספים וזאת על מנת לוודא שהמזיקים כבר לא בבית.

כיצד מתבצעת הדברת טרמיטים אפקטיבית?

לסיכומו של דבר

אפשר להיפטר מכל מזיק על ידי פניה לאדם מקצועי. חברת SOS  הדברות מציעה שירות הדברה מקצועי. החברה מחזיקה בצוות של מדבירים מוסמכים ומיומנים. חברה מקצועית עושה שימוש בחומרים שהם ידידותיים לסביבה ואשר לא פוגעים במה שהם לא אמורים  לפגוע.  הטרמיטים עלולים  להופיע בטרם אכלוס הבית או אם הוא עדיין בשלבי בניה. כדאי להזמין איש מקצוע לבית עוד לפני האכלוס הראשוני כדי להיות בטוחים  שאין בו מזיקים. ניתן לפנות לקבלת יעוץ נוסף בנושא והעשרת הידע באופן כללי.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

הדברה מקצועית ואיכותית לפרטיים ולתעשייה

לקבלת הצעת מחיר
הדברת מזיקים
החשיבות של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >
חברה להדברת חדקונית הדקל

חברה להדברת חדקונית הדקל

באיזה ציוד צריך להשתמש כדי לבצע הדברת חדקונית הדקל ומדוע חשוב לפנות לחברה להדברת חדקונית הדקל בעלת ניסיון? חדקונית הדקל שייכת למשפחת החיפושיות והיא נפוצה בעיקר במטעים של דקלים ועצי קוקוס. כאשר לא מטפלים בחדקונית הדקל, עלולים להיגרם נזקים קשים לעץ אך מנגד, הדברת החדקונית זו פעולה מורכבת שאינה דומה להדברה של מזיקים אחרים ולכן

קרא עוד >
חברות הדברה

חברות הדברה

כל מה שרציתם לשאול על חברות הדברה מקרים מצערים שהתרחשו בשנים האחרונות בעקבות הדברה רשלנית של חברת הדברה, העלו תהיות רבות ושאלות עליהם ננסה לענות במאמר זה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי