טיפול בטרמיטים

טיפול בטרמיטים

לכל אחד כיום יש ריהוט מעץ בבית או בגינה. בנוסף לזה כמעט בכל מושב או עיר כיום נוכל לזהות בתי קרקע העשויים עץ. מדובר ללא ספק באחד הטרנדים העולים בשנים האחרונות. בין אם ביתכם עשוי העץ ובין לא, יהיה עליכם להיזהר במיוחד ממזיק אחד – הטרמיט. הטרמיטים ניזונים מעץ וחיים במושבות של מאות אלפי ואף מיליוני טרמיטים במקום אחד. הם עשויים לחסל רהיטים שלמים במהירות ולפשוט על ביתכם מבלי שתשימו לב לכך. קשה מאוד להיפתר מהם ולכן כדאי לקרוא למדביר מקצועי למיגור הבעיה.

הזוג המלכותי בראש הפירמידה:

כפי שאמרנו קודם – הטרמיטים חיים במושבות של מאות אלפים ואף מיליונים. כל קן או מושבה של טרמיטים מתחילה מזוג אחד בלבד. זוג זה נקרא הזוג המלכותי. הזוג המלכותי הם בעלי כנפיים ובתחילת דרכם הם בונים את הקן, מטילים את הביצים הראשונות, משגיחים עליהם ומגדלים אותם עד אשר אלו כשירים בביצוע העבודה. לאחר שהדור הראשון של הילדים כשיר לעבודה ומטפל בנושאי האוכל, הקן, המנהרות וכד', הזוג המלכותי יכולים להתחיל לעסוק בתפקידם לחיים והוא ריבוי הקן. אלו מטילים לעתים קרובות והטרמיטים מתרבים במהירות גבוהה מאוד.

כדי לחסל את המושבה כולה או לגרום להם לעזוב את אזור מגורינו, יהיה עלינו להרוג את המלכה של הקן. כאשר זה קורה הטרמיטים מחפשים אחר קן אחר.

כיצד מגיעים אל המלכה?

לא סתם אומרים שהדברות טרמיטים הנם מסוגי ההדברה קשים ביותר. לעתים קנים אלו נמצאים כמה מטרים מתחת לאדמה ועל כן כדי להגיע אל המלכה החיה בקן, יש הצורך בהחדרת חומרים רעילים למעברים שונים של הטרמיטים באדמה מתחת לרצפה, בגינה או אפילו במשקופי הדלתות ובקירות הבית. הטרמיטים יישאו חומר רעיל זה לקן מה שבסופו של דבר אמור להוביל להגעה למלכה אשר תיחשף לחומר הרעיל.

אלו המנסים לפתור את הבעיה על ידי ריסוס פשוט אשר רכשו בסופר או מצאו מתחת לכיור בבית, עשויים לנחול אכזבה שכן חיסול הטרמיטים שעל פני השטח לא יפתרו לכם את בעיית הטרמיטים בבית.

צעדים מונעים שניתן לעשות בעת בניית הבית:

בעת בניית הבית ניתן להימנע מיצירת יסודות העשויים מעץ או כאשר אלו מתחילים גדל עץ/פרגולה/דק ישתדלו לשמור על גובה של כמעט חצי מטר לפחות מגובה הקרקע. בנוסף אם ישנה פסולת עץ בגינתכם שנשארה לאחר הבנייה תאלצו לנקות אותה מאזורכם.

למי שבכל זאת מזהה טרמיטים בסביבת ביתו צריך לקרוא בדחיפות למדביר מקצועי ומוסמך, אשר יזהה את האזורים האסטרטגיים שהטרמיטים עשויים לעבור בהם. כמו גם את המיקומים האפשריים לקן שלהם בסביבתכם. הזרקת החומר לקירות, לרצפה או למשקופי הדלתות ייעשה באמצעות קידוח מיוחד של המדביר. יש לבצע פעולות הכנה לאזור ההדברה על מנת להימנע ממגע עם חומר ההדברה הרעיל.

כיצד נבחר חברת הדברה מנוסה?

חברת הדברה מנוסה היא הפתרון הטוב ביותר עבור המצב שלכם. חברת הדברה מעסיקה מדבירים מקצועיים, אשר מכירים את אורח חיי המזיקים, כיצד הם פועלים ואיך לחסלם. חברת הדברה מקצועית תספק לחכם אחראיות על העבודה שלה לתקופת זמן מסוימת וכן תעשה שימוש בחומר הדברה איכותיים.

חברת ההדברות SOS הנה חברה מורשית ורשומה מטעם משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה כמוסמכת לביצוע עבודות בתחום זה. החברה בעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנים בתחום ואלפי לקוחות מרוצים. החברה עובדת עם לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד ותשמח לספק לכם השירות הטוב ביותר. אם זיהיתם טרמיטים או שיש לכם חשד להימצאותם באזורכם אנא התקשרו אלינו במהירות לטיפול בבעיה.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי