טיפול בטרמיטים בעץ

טרמיטים ניזונים מסוגים שונים של עץ, טיפול בטרמיטים  יעשה רק על ידי מדביר מנוסה שיודע את העבודה. הטרמיטים עלולים להסב הרבה נזק לרכוש, הם חיים במושבות גדולות מאוד ואפשר להשמיד אותם רק על ידי חיסול של המלכה. קיימים סימנים שונים שהטרמיטים משאירים מאחוריהם וכך אפשר לדעת ללא ספק שהם ביקרו בבית. אם גיליתם את אחד מהסימנים האלה חשוב להזמין מיד בעל מקצוע שיפתור את הבעיה.

טיפול בטרמיטים בעץ – דרכי פעולה

כאמור הטרמיטים מאוד אוהבים עץ, והם יעשו הכול בשביל להגיע אליו. לעיתים הם יגיעו אליכם דרך החצר שמחוץ לבית ולפעמים יהיה זה רהיט נגוע מעץ שיביא אותם ישר אל הסלון. לכן לא מומלץ לאסוף רהיטים שמוצבים מחוץ לבית ברחוב שמא הם יהיו נגועים בטרמיטים. אם כבר גיליתם שיש לכם טרמיטים בבית הזמינו מדביר מקצועי:

  • חפשו ברשת חברה מומלצת שיש לה ניסיון בטיפול בטרמיטים. שאלו חברים ובני משפחה.
  • כאשר מצאתם את החברה אל תתמהמהו והזמינו מיד מדביר כדי להקטין את הנזק כמה שאפשר.
  • הדברת טרמיטים עשויה להמשך יום שלם. מדובר בעבודה מורכבת של קדיחת חורים בכל חדרי הבית והזרקה של חומר מיוחד בלחץ נמוך לתוכם.
  • אם יש לכם רצפת פרקט המדביר יבדוק גם אותה ויחליט כיצד לנהוג.
  • מרהיטים נגועים כדאי לשקול להיפטר. הכול כמובן תלוי באיזה מצב הם.
  • הטרמיטים יחדלו להתקיים כחמישה ימים לאחר הטיפול הראשוני. כדאי להזמין את המדביר שוב לאחר תקופה מסוימת על מנת לוודא שלא נותרו טרמיטים חיים.
  • המדביר יבצע את העבודה גם מחוץ לבית, בעיקר אם מדובר בקומת קרקע או קומה נמוכה.
  • לאחר חיסול הקן ייעלמו הטרמיטים מהבית.

הדברת טרמיטים עם המומחים בתחום - SOS הדברות

לסיכומו של דבר

כאמור הטרמיטים ניזונים מעץ ולכן כל מה שעשוי מעץ נמצא בסכנה. ככל שתמהרו להזמין מדביר כך יפחת הסיכוי לנזק שיגרם לריהוט ולקירות הבית.  SOS הדברת מזיקים היא חברת הדברה מקצועית שמכירה את הטרמיטים ויודעת כיצד להתנהג איתם. החברת מציעה שירותי הדברה מקצועיים אשר מסופקים על ידי צוות של מדבירים מוסמכים. כדאי לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי