חיסול טרמיטים

ביתכם נמצא תחת מצור טרמיטים? הרהיטים שלכם מותקפים? חיסול טרמיטים הינו השלב ההכרחי והמתבקש כדי לטפל בבעיה ולעקור אותה מן השורש. מה עושים? איך עושים? לבד או באמצעות מדביר מקצועי? כל השאלות שרציתם לשאול יקבלו מענה.

על חיסול טרמיטים, איכות הסביבה ומה שביניהם

מתקפת חרקים מעולם לא הייתה רצויה בביתנו. חרקים שונים הינם בעלי השפעות שונות ומשונות על בני האדם, אך נראה שלטרמיט שמור מקום מיוחד כמזיק טורדני והרסני. נכון, הוא אינו מסוכן לבני האדם באופן ישיר, הוא אינו עוקץ או מעביר מחלות, אך הוא מסב נזק עצום לבית, בייחוד אם יש בו מוצרי עץ רבים. אך ראשית, בואו ננסה להבין יחדיו מיהו הטרמיט ומה פועלו.

  • הכר את החרק – הטרמיט הוא יצור זעיר למדיי, חיוור ושקוף. קיימים מעל ל-2,700 מינים של טרמיטים. בישראל, נמצאים רק 7 זנים (תודה לאל)

הטרמיט ניזון בעיקר מעץ יבש וממוצריו. הוא רגיש מאוד לאור השמש ולכן הוא מתחפר עמוקות באדמה ומקים קינים תת-קרקעיים. בלילה, הוא עולה אל פני הקרקע אך ורק כדי למצוא מזון ולהובילו אל הקן. הקן מורכב מהיררכיה, בדומה לנמלים, שבה המלך והמלכה עומדים בראש הקן והם האחראים הבלעדיים על פעולת הרבייה. יתר הטרמיטים עסוקים בפעולות העבודה השונות – הפועלים, אחראים על מציאת המזון ואילו החיילים, עסוקים באבטחת הקן.

  • איך משמידים טרמיטים? קיימות מספר דרכים עיקריות להשמיד את הטרמיטים. אחת הדרכים היא לקדוח חורים באדמה ולשחרר חומר כימי.
  • דרך אחרת, ידידותית ומהירה יותר, היא לשחרר פיתיונות ברחבי הבית. הפיתיונות עשויים מרעלנים שאינם מזיקים לבני האדם ולסביבה. הטרמיט מעביר את הפיתיונות אל הקן וכך בהדרגה כל הקן מורעל ומחוסל.

הדברת טרמיטים

לסיכומו של דבר

מצאתם טרמיטים בבית? משתתפים במצוקתכם. מדובר בבעיה טורדנית ומזיקה, אך כזו שמדביר מקצועי יכול לפתור אותה. חברת SOS מציעה ללקוחותיה שירותי הדברה בעלי ניסיון של 15 שנים בשוק, מקצועיות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר. חברת ההדברה דוגלת בהדברה איכותית, יעילה, אפקטיבית ומשתלמת על מנת שלקוחותיה יהיו מסופקים וייהנו מבית נטול מזיקים. בנוסף, החברה משתמשת בחומרי הדברה אקולוגיים העומדים בתווי תקן איכות מוקפדים.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי