חברת הדברה

עונת הקיץ הלוהטת גורמת למגוון מזיקים לצוץ בביתינו או במשרדנו ולגרום לנו לאי נעימות והטרדה רבה. באמצעות שימוש בשירותים של חברת הדברה ברמה גבוהה, ניתן להיפטר מהמזיקים במהירות ויעילות רבה.

כיצד בוחרים חברת הדברה?

על מנת לבצע החלטה נכונה, יש לבדוק קודם כל כי לחברה יש רישיון מטעם הגנת הסביבה וחברה בארגון המדבירים, בנוסף לכך יש לוודא באילו חומרים חברת ההדברה משתמשת וכמובן לוודא שהחברה מעניקה תעודת אחראיות על העבודה.

הדברה בתוך מבנה

הדברה, אשר מתבצעת בין ארבעה קירות מצריכה נקיטת אמצעי זהירות ונסיון. מטרת ההדברה היא לצמצם את נזקי המזיקים שנהנים מסביבה ביתית ולהעלימם לעד, לדוגמא: מכרסמים, שנהנים מאוד להסתובב בבתים ומשרדים. ישנה אפשרות לבצע הדברה ירוקה, שבאמצעות שימושה לא נפגע האדם ולא חיות המחמד שבביתו.

על מנת שתוכלו להיות בטוחים שההדברה מתבצעת בדרך הטובה ביותר, חשוב מאוד לנקוט באמצעי זהירות ולפנות לחברה מקצועית ומוסמכת, בעלת רישיון עיסוק מטעם החברה להגנת הסביבה.

חברת SOS הדברות מספקת שירותי הדברה במקצועיות, יעילות ואמינות! נתקלתם במזיקים? אל חשש! חייגו עכשיו 054-200-7181 שירות 24/7 ביממה!

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי