חברות הדברה

כל מה שרציתם לשאול על חברות הדברה

מקרים מצערים שהתרחשו בשנים האחרונות בעקבות הדברה רשלנית של חברת הדברה, העלו תהיות רבות ושאלות עליהם ננסה לענות במאמר זה.

אחת העובדות שאין עליה עוררין היא שכאשר מבחינים במכרסם או גורם מזיק אחר בבית, יש לפעול לסילוקו כדי למנוע מפגע תברואתי. כיצד עושים זאת? יש שיטות שונות אך השיטה הנפוצה ביותר היא באמצעות הדברה. עם זאת, בשל פרסום מספר מקרי אסון שהתרחשו בשנים האחרונות, הציבור למד להיזהר ולשאול את השאלות הנכונות לגבי חברות הדברה. אז מה באמת חשוב לבדוק ולשאול לפני ששוכרים שירותי הדברה? הכנו עבורכם רשימה מקוצרת.

מהו תחום ההתמחות של החברה?

יש סוגים שונים של מזיקים וזוחלים היכולים להופיע בבית ובגינה ולהפר את שלוותכם. לא תמיד מדובר במצב מסוכן, אך אם נגרמת לכם אי נעימות, תוכלו לפנות לחברת הדברה ולהזמין את השירות. חשוב לדעת שלא כל חברה יודעת להדביר את כל סוגי המזיקים ולכן בררו מראש מה תחום ההתמחות של החברה: האם היא מדבירה עכברים ומכרסמים? האם היא מתמחה בהדברת מקקים או אולי טרמיטים? בחירה בחברות הדברה מקצועיות ומומחיות תבטיח לכם תוצאות טובות יותר.

האם יש לחברה רישיון ממשרד הבריאות?

כדי לעסוק בהדברה חובה להחזיק ברישיון ממשרד הבריאות. לצערנו יש לא מעט רשלנים וחובבנים הפועלים בתחום ואם לא תבקשו לראות את התעודה ותוודאו שהיא אכן בתוקף, לא תוכלו לדעת האם המדביר שהזמנתם הוא איש מקצוע ישר ומקצועי.

באילו חומרים החברה משתמשת לביצוע ההדברה?

יש קשת רחבה של חומרי הדברה, מחומרים המכילים רכיבים כימיים ועד לחומרים אורגניים המיוצרים ממקור טבעי. כיום המגמה היא להעדיף חומרי הדברה ירוקה אורגניים מכיוון שהם מפחיתים את הסיכון לפגיעה בנפש וגם באיכות הסביבה, אך גם כאשר משתמשים בחומרים אלו, חשוב לוודא שהם מאושרים לשימוש.

מה עושים אם במבנה מתגוררים גם ילדים קטנים וחיות מחמד?

במקרה כזה יש לעדכן מראש את המדביר ולוודא שהוא בוחר בחומרים ובשיטת הדברה שלא תגרום לפגיעה בנפש או תהווה סיכון לשוהים בתוך המבנה.

מעוניינים בשירותי הדברה מקצועיים, יעילים ובטוחים? דברו אתנו. חברת אס או אס הדברות היא חברה בעלת ניסיון רב בתחום, המתמחה בהדברה ירוקה בקרב המגזר העסקי והפרטי.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי