הרחקת יונים

הרחקת יונים

הרחקת יונים – למה לצריך את זה

כשמדובר בהרחקת יונים, חשוב להבין שהיונה לא תמיד נושאת בפיה עלה של זית…

יונים וציפורים אחרות, דוגמת זרזירים ודרורים, יכולות להוות מטרד אמיתי של ריח וניקיון. כשאנו מוסיפים לכך את נושא המחלות שעלולות להיות מועברות מטפילים הנמצאים על גוף היונה ועל הציפורים האחרות, אנו יכולים להבין שלעתים, הרחקת היונים היא אינה שאלה של העדפה, אלא כורח המציאות.

חברת הדברה יעילה נותנת ייעוץ חינם בכל הקשור לסילוק יונים מבתים, עסקים, בניינים רבי קומות, מחסנים ומוסדות, ומלווה את הלקוח עד לפתרון סופי של הבעיה.

 הרחקת יונים – בשביל להיפטר מהמטרד

יונים יכולים להוות בעיה אמיתית וממשית בחיי היום יום שלכם. יונים הם בעל חיים הנוטים לחזור למקומות שבהם ישנה כמות נאה של מזון או למקומות בהם הם מרגישים בנוח. היונים מהווים מטרד אמיתי בגלל הרעש, הלכלוך, סכנה בריאותית והנוכחות הקבועה שלהם ולכן קיים צורך בסילוקם אחת ולתמיד.

היונים הינם עופות מקננים ועל כן, כאשר הם תוקפים את הבית או סביבת הבית שלהם, השהות שלהם תהיה ממושכת. תהליך הקינון, הדגירה וגידול הגוזלים ארוך ביותר ולכן היונים לא יתרחקו מהאזור בו הן דוגרות וימשיכו להטריד אתכם.

בנוסף לכך, ישנה סכנה בריאותית אמיתי בשהות צמודה ליונים. היונים ידועות ביכולת שלהם להפיץ מחלות בין בני אדם ובעלי חיים בגלל העובדה שהן עמן נעקצות פעמים רבות על ידי חרקים וטפילים שונים., לכן קיים הצורך באמצעי אשר ירחיק אותן לצמיתות מביתכם וסביבתו.
האפשרויות הטובות ביותר להרחקת יונים

מהן האפשרויות הטובות ביותר להרחקת יונים?

  1. דוקרנים  קיימת האפשרות להתקין דוקרנים המונעים מהיונים להתקרב לגגות הבתים, המרזבים או מיקום אסטרטגי אחר בו הן נוטות לקנן. הדוקרנים אינם פוגעים בהם, אלא רק מרחיקים אותם מהמקום לאחר שהן מבינות שהוא לא מתאים להן.
  2. רשתות  הרשתות הן אמצעי יעיל של הרחקת יונים בצורה ירוקה לגמרי. הן מונעות את הכניסה של היונים לאזורים מסוימים באמצעות חסימת המקום ברשת.
  3. פס מתכת חשמלי  התקנת פס מתכת עדין שבו עובר חשמל בזרם נמוך הנותן מכת חשמל קטנה ליונים וגורמת להם להתרחק מהאזור.

היונים יכולות להיות מטרד אמיתי, ללכלך ולהצחין את אזורי מגוריכם. ישנם פתרונות רבים לסילוקן והרחקתן מהשטח שלכם בצורה הומאנית שאינה גורמת להם נזק לצמיתות. לא קיים הצורך “להדביר” את היונים אלא רק לעשות שימוש באמצעי הרחקת יונים אפקטיביים ומועיל.

שיטות להרחקת יונים שעובדות

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

הדברה מקצועית ואיכותית לפרטיים ולתעשייה

לקבלת הצעת מחיר
הדברת מזיקים
החשיבות של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >
חברה להדברת חדקונית הדקל

חברה להדברת חדקונית הדקל

באיזה ציוד צריך להשתמש כדי לבצע הדברת חדקונית הדקל ומדוע חשוב לפנות לחברה להדברת חדקונית הדקל בעלת ניסיון? חדקונית הדקל שייכת למשפחת החיפושיות והיא נפוצה בעיקר במטעים של דקלים ועצי קוקוס. כאשר לא מטפלים בחדקונית הדקל, עלולים להיגרם נזקים קשים לעץ אך מנגד, הדברת החדקונית זו פעולה מורכבת שאינה דומה להדברה של מזיקים אחרים ולכן

קרא עוד >
חברות הדברה

חברות הדברה

כל מה שרציתם לשאול על חברות הדברה מקרים מצערים שהתרחשו בשנים האחרונות בעקבות הדברה רשלנית של חברת הדברה, העלו תהיות רבות ושאלות עליהם ננסה לענות במאמר זה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי