הדברת מזיקים

תהליך הדברת מזיקים

הדברת מזיקים הוא התהליך הנעשה בכדי להשמיד מזיק מסוים בבית שלכם או בסביבה הקרובה (הגג או הגינה). הדברת מזיקים היא הכרחית במצבים בהם הבית שלכם נפגע בצורה ברורה ממזיקים ואתם חווים את ההשפעות השליליות של נוכחותם בצורה דומיננטית.

הדברת מזיקים הוא תהליך שבו משתמשים בשיטות הדברה שונות המותאמות להדברה של מזיק מסוג מסוים ומטרתן היא לפתור את ביתכם וסביבתו מהמזיק הזה. כיום קיימות שיטות הדברה שונות כאשר כל אחת אפקטיבית ובעלת יתרונות משלה, הרעיון הוא לבחור את השיטה המתאימה ביותר עבורכם ועומדת ברצונות שלכם.

עם כל סוגי ההדברות של היום כיצד אתם יכולים לבחור בהדברה מסוימת? קיבצנו לכם כמה סוגי הדברות ומתי כדאי לכם לבחור בכל אחת.

סוגי הדברת מזיקים

  • הדברה ביולוגית – בשיטה זו מכניסים למערכת האקולוגית את הטורף הטבעי של המזיק. הדברה זו יעילה במיוחד לאזורים טבעיים כמו הגינה שלכם והאזור הפתוח מסביב לבית. הטורף למעשה ניזון מהמזיקים ו"מנקה" את הסביבה שלכם מאותו המזיק, כמו חתולים הצדים עכברים לדוגמא.
  • הדברה ירוקה – אם שמירה על בריאותכם והטבע חשובה לכם, ההדברה הירוקה מתאימה לכם. הרכיבים בהדברה זו טבעיים לגמרי ולעיתים אפילו אורגניים והם מותאמים להשמדתם המזיק בלבד בלי גרימת נזק לסביבה.
  • פעולות מניעה – אם אתם אוהבים לוודא כי אף מזיק לא יפלוש לכם לבית אנחנו ממליצים לכם לנקוט בפעולות מניעה שיקדימו את התרופה למכה ויקטינו משמעותית את הסיכויים שתסבלו מנוכחותו של מזיק מסוים כמו הצבת דוקרני יונים על גג הבית או ריסוס המבנה ובסיסו למניעת קיומם של טרמיטים.

כל שיטת הדברה שבה תבחרו להדברת מזיקים היא טובה ויעילה ותשמיד או תרחיק בהצלחה את המזיקים מביתכם. הטריק הוא לבחור את השיטה המתאימה לסיטואציה הספציפית ולשם כך אנו ממליצים לכם להיעזר בשירותיו של מדביר מוסמך.

הדברת מזיקים

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי