התקשרו עכשיו
054-200-7181

הדברת מזיקים

תהליך הדברת מזיקים

הדברת מזיקים הוא התהליך הנעשה בכדי להשמיד מזיק מסוים בבית שלכם או בסביבה הקרובה (הגג או הגינה). הדברת מזיקים היא הכרחית במצבים בהם הבית שלכם נפגע בצורה ברורה ממזיקים ואתם חווים את ההשפעות השליליות של נוכחותם בצורה דומיננטית.

הדברת מזיקים הוא תהליך שבו משתמשים בשיטות הדברה שונות המותאמות להדברה של מזיק מסוג מסוים ומטרתן היא לפתור את ביתכם וסביבתו מהמזיק הזה. כיום קיימות שיטות הדברה שונות כאשר כל אחת אפקטיבית ובעלת יתרונות משלה, הרעיון הוא לבחור את השיטה המתאימה ביותר עבורכם ועומדת ברצונות שלכם.

עם כל סוגי ההדברות של היום כיצד אתם יכולים לבחור בהדברה מסוימת? קיבצנו לכם כמה סוגי הדברות ומתי כדאי לכם לבחור בכל אחת.

סוגי הדברת מזיקים

  • הדברה ביולוגית – בשיטה זו מכניסים למערכת האקולוגית את הטורף הטבעי של המזיק. הדברה זו יעילה במיוחד לאזורים טבעיים כמו הגינה שלכם והאזור הפתוח מסביב לבית. הטורף למעשה ניזון מהמזיקים ו"מנקה" את הסביבה שלכם מאותו המזיק, כמו חתולים הצדים עכברים לדוגמא.
  • הדברה ירוקה – אם שמירה על בריאותכם והטבע חשובה לכם, ההדברה הירוקה מתאימה לכם. הרכיבים בהדברה זו טבעיים לגמרי ולעיתים אפילו אורגניים והם מותאמים להשמדתם המזיק בלבד בלי גרימת נזק לסביבה.
  • פעולות מניעה – אם אתם אוהבים לוודא כי אף מזיק לא יפלוש לכם לבית אנחנו ממליצים לכם לנקוט בפעולות מניעה שיקדימו את התרופה למכה ויקטינו משמעותית את הסיכויים שתסבלו מנוכחותו של מזיק מסוים כמו הצבת דוקרני יונים על גג הבית או ריסוס המבנה ובסיסו למניעת קיומם של טרמיטים.

כל שיטת הדברה שבה תבחרו להדברת מזיקים היא טובה ויעילה ותשמיד או תרחיק בהצלחה את המזיקים מביתכם. הטריק הוא לבחור את השיטה המתאימה לסיטואציה הספציפית ולשם כך אנו ממליצים לכם להיעזר בשירותיו של מדביר מוסמך.

הדברת מזיקים