הדברת מזיקים בבאר שבע

הדברת מזיקים בבאר שבע

הדברת מזיקים בבאר שבע – זה לא סוד שבירת הנגב שלנו באר שבע, הנה בעלת אקלים חם ביום ולעתים קריר מאוד בלילה. שינוי זה באקלים ובכלל מזג האוויר באזור, מושך אליו מזיקים רבים שבאזורים אחרים בארץ נראים לעתים רבות רק במהלך חודשי הקיץ. מזיקים רבים אלו עשויים לפגוע את בית המגורים שלכם, את החנות שלכם, המפעל שלכם, המשרד שלכם ועוד. על מנת להימנע ממצבים לא נעימים יש הצורך בריסוס מתאים בכל תקופה מסוימת (בדרך כלל של שנה-שנתיים) כפעולת מניעה שתפחית את הסיכוי להתקפת מזיקים אצלכם.

מה קורה במידה ותקפו אותנו מזיקים?

במקרה שזיהיתם מזיקים כלשהם, בין אם מדובר בנחילים של נמלים הפוקדות את ביתכם, ג'וקים, מכרסמים שונים, טרמיטים ואחרים, יהיה עליכם לקרוא ל הדברת מזיקים בבאר שבע מקצועי ומנוסה לביצוע פעולת הדברת מזיקים בבאר שבע מתאימה. לכל מזיק יש אורח חיים שונה ושיטת הדברה שונה לטיפול בו. מדביר מקצועי ומנוסה מכיר את אורח חיי המזיקים השונים וכיצד לטפל בהם עד לשורש הבעיה. חברת הדברה אף תספק לכם אחראיות לתקופת זמן מסוימת על עבודתה.

סוגי הדברת מזיקים בבאר שבע שונים:

הדברת נמלים – הנמלים הנם חרקים זעירים במיוחד, בדרך כלל בצבע שחור או אדום (תלוי בסוגם כמובן) ואלה יכולות לפקוד את ביתכם בנחילים של אלפים רבים במקום אחד. לעתים כאשר אנו רואים נמלה או שניים אשר אוספים את פירורי הלחם שנפלו על הרצפה, איננו עושים דבר, אולם כאשר אנו רואים מתקפה שלמה של נמלים המתהלכים להם על קירות הבית או אפילו על השיש במטבח, אנו מבינים כי יש הצורך לפעול ומהר. שפיכת מים חמים אינה עוזרת לפתור את הבעיה ולכן יש הצורך ב הדברת מזיקים בבאר שבע מקצועית.

הדברת פרעושים – אם יש לכם בעל חיים פרוותי בבית כמו כלב או חתול ואתם נוהגים להוציא אותו לטייל בחוץ, ישנו סיכוי סביר שיש לכם פרעושים בבית. הפרעושים אוהבים להתחבא בפרוות הכלב או החתול, להתרבות ולקפץ בכל הבית. אם אתם יושבים על הספה בסלון ומתגרדים לא מעט וכן רואים את בעל החיים שלכם מתגרד גם הוא, ככל הנראה יש הצורך בביצוע הדברת פרעושים.

הדברת טרמיטים – טרמיטים הנם מזיקים קטנים וזעירים. הם אינם מזיקים לבריאות האדם, אולם ניזונים מעץ. אם יש לכם ריהוט עץ בבית אתם ככל הנראה לא תרצו שזה יאכל על ידי הטרמיטים. מכיוון שקשה מאוד לזהות אותם בעין, בדרך כלל אנו מזהים את הפעילות שלהם, כמו למשל שבבי עץ קטנים לצד קיר או דלת הבית.

הדברת תיקנים – התיקנים הם הג'וקים שאנו מכירים. וודאי נתקלתם לא פעם בג'וקים שונים בביתכם או במקומות אחרים. אם אתם מאותם אנשים הנבהלים במהירות ונגעלים מהם – אנו ממליצים לכם לא לתת להם להתרבות בביתכם ולהזמין הדברת מזיקים בבאר שבע מקצועי לטיפול בבעיה.

הדברת חולדות – אף אחד ככל הנראה לא אוהב חולדות. ודאי לא כאשר אלו מסתובבות בביתנו. בדרך כלל אלה חיות בצינורות ומרזבים אך עשויים לפקוד את ביתנו בהליכה ממקום למקום ובחיפוש אחר אוכל. אלה עשויים לשאת עמם וירוסים ונגיפים שונים על פרוותם העשויים לגרום למחלות עבור האדם. לכן כדאי להדביר בהקדם ולוודא שאין חברים נוספים בבית.

חברת SOS  הדברות מזיקים הנה חברת בעל רישיון הסמכה מטעם משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה, כחברה מורשת לביצוע הדברות שונות. החברה בעלת ניסיון של 15 שנים בתחום ומספקת שירותיה לאלפי לקוחות מרוצים. שירותי החברה כוללים סוגי הדברת מזיקים בבאר שבע שונים: החל מדברת נמלים, הדברת ג'וקים, הדברת חולדות, הדברת פרעושים ועד הרחקת יונים ושיטות הדברה ירוקות. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי