התקשרו עכשיו
054-200-7181

הדברת טרמיטים מבלי להרוס רהיטים  

הטרמיטים הם טפיל שגורם נזק משמעותי ביותר לבתי מגורים ומבנים. מיד כאשר מגלים נוכחות של טרמיטים בבית יש לבצע הדברה נגד טרמיטים מקצועית, יעילה ונכונה. ללא הדברה הטרמיטים לא ייעלמו ולא יפסיקו לגרום לנזקים. ברוב המקרים הנזק המשמעותי אותו גורמים הטרמיטים אינו נראה לעין. בשלב בו מתגלים הטרמיטים בבית הנזקים שנגרמו למבנה ולרהיטים כבר בלתי הפיכים.  

מתי נחוצה הדברת טרמיטים? 

טיפול מוקדם ככל האפשר בבעיה חיוני לצמצום הנזקים. על כן, עליכם לפעול ולחפש סימנים של טרמיטים אצלכם בבית. אם ידוע לכם שאחד השכנים בבניין ביצע הדברה כדאי לברר עמו באיזה טפיל מדובר. כאשר ישנה נוכחות של טרמיטים באחת הדירות בבניין או בבית שכן, גם הבית שלכם נמצא בסכנה לפלישת טרמיטים. אם אתם חושדים שיש אצלכם בבית טרמיטים כדאי להקדים תרופה למכה ולהזמין צוות מקצועי.  

הכירו את הטרמיטים 

טרמיטים הם טפיל שמקיים פעילות בכל חודשי השנה עם פעילות מוגברת בחודשי הקיץ החמים. תחילת הפעילות המוגברת מתחילה בחודשי האביב. הטרמיטים מקננים מתחת ליסודות הבית, בתוך הקירות או בתוך רהיטים. הם ניזונים מעץ ואוכלים בהתאם את משקופי הבית, חלקי עץ בתוך הקירות, רהיטי עץ, מסגרות של חלונות, דלתות עץ ועוד. נזקי טרמיטים ידועים בכל רחבי העולם ובכל רחבי הארץ. הם נפוצים בבתים פרטיים, בנייני מגורים ובתי עסק כאחד.  

איך מבצעים הדברה נגד טרמיטים נכון? 

הצעד הראשון בדרך השמדת הטרמיטים יהיה איתור הקן. טרמיטים הם חרק קטן שנראה כמו נמלה או תיקן. בכל קן חיים כמה עשרות אלפי טרמיטים עד כמה מאות אלפים או מיליונים. המלך והמלכה אחראים על התרבות בעוד שאר הטרמיטים מגנים על הקן ודואגים להביא מזון אל הקן. הטרמיטים אינם עוקצים ואינם מהווים כל סכנה לבני האדם.  

בשנים האחרונות הפכו הטרמיטים נפוצים יותר. הדברת טרמיטים מודרנית מתבצעת היום באמצעות מכשור חדיש וטכניקות המאפשרות השמדה של הקן ללא מגע ישיר עם הטרמיטים. משמעות הדבר בעבורכם היא השמדת הטרמיטים ללא צורך בקידוח או גרימת נזק נוסף לרהיטים. הדברת טרמיטים ללא קידוח מתבצעת תוך כיסוי הרהיט / האזור הנגוע, ריסוס והמתנה של כמה ימים לחדירת אדי הריסוס פנימה. 

איזה ריסוס הכי טוב נגד טרמיטים? 

הדברה נגד טרמיטים היא עסק למקצוענים. רק הדברה יסודית, נקודתית ומקצועית תוכל להשמיד אחת ולתמיד את הטרמיטים. עבודת הדברה חלקית או לא יסודית לא תשמיד את הקן במלואו והטרמיטים ישובו במהרה. שימוש בחומרי הדברה נכונים מספק הגנה של מספר שנים מפני טרמיטים.