הדברת טרמיטים מבלי להרוס רהיטים  

הטרמיטים הם טפיל שגורם נזק משמעותי ביותר לבתי מגורים ומבנים. מיד כאשר מגלים נוכחות של טרמיטים בבית יש לבצע הדברה נגד טרמיטים מקצועית, יעילה ונכונה. ללא הדברה הטרמיטים לא ייעלמו ולא יפסיקו לגרום לנזקים. ברוב המקרים הנזק המשמעותי אותו גורמים הטרמיטים אינו נראה לעין. בשלב בו מתגלים הטרמיטים בבית הנזקים שנגרמו למבנה ולרהיטים כבר בלתי הפיכים.  

מתי נחוצה הדברת טרמיטים? 

טיפול מוקדם ככל האפשר בבעיה חיוני לצמצום הנזקים. על כן, עליכם לפעול ולחפש סימנים של טרמיטים אצלכם בבית. אם ידוע לכם שאחד השכנים בבניין ביצע הדברה כדאי לברר עמו באיזה טפיל מדובר. כאשר ישנה נוכחות של טרמיטים באחת הדירות בבניין או בבית שכן, גם הבית שלכם נמצא בסכנה לפלישת טרמיטים. אם אתם חושדים שיש אצלכם בבית טרמיטים כדאי להקדים תרופה למכה ולהזמין צוות מקצועי.  

הכירו את הטרמיטים 

טרמיטים הם טפיל שמקיים פעילות בכל חודשי השנה עם פעילות מוגברת בחודשי הקיץ החמים. תחילת הפעילות המוגברת מתחילה בחודשי האביב. הטרמיטים מקננים מתחת ליסודות הבית, בתוך הקירות או בתוך רהיטים. הם ניזונים מעץ ואוכלים בהתאם את משקופי הבית, חלקי עץ בתוך הקירות, רהיטי עץ, מסגרות של חלונות, דלתות עץ ועוד. נזקי טרמיטים ידועים בכל רחבי העולם ובכל רחבי הארץ. הם נפוצים בבתים פרטיים, בנייני מגורים ובתי עסק כאחד.  

איך מבצעים הדברה נגד טרמיטים נכון? 

הצעד הראשון בדרך השמדת הטרמיטים יהיה איתור הקן. טרמיטים הם חרק קטן שנראה כמו נמלה או תיקן. בכל קן חיים כמה עשרות אלפי טרמיטים עד כמה מאות אלפים או מיליונים. המלך והמלכה אחראים על התרבות בעוד שאר הטרמיטים מגנים על הקן ודואגים להביא מזון אל הקן. הטרמיטים אינם עוקצים ואינם מהווים כל סכנה לבני האדם.  

בשנים האחרונות הפכו הטרמיטים נפוצים יותר. הדברת טרמיטים מודרנית מתבצעת היום באמצעות מכשור חדיש וטכניקות המאפשרות השמדה של הקן ללא מגע ישיר עם הטרמיטים. משמעות הדבר בעבורכם היא השמדת הטרמיטים ללא צורך בקידוח או גרימת נזק נוסף לרהיטים. הדברת טרמיטים ללא קידוח מתבצעת תוך כיסוי הרהיט / האזור הנגוע, ריסוס והמתנה של כמה ימים לחדירת אדי הריסוס פנימה. 

איזה ריסוס הכי טוב נגד טרמיטים? 

הדברה נגד טרמיטים היא עסק למקצוענים. רק הדברה יסודית, נקודתית ומקצועית תוכל להשמיד אחת ולתמיד את הטרמיטים. עבודת הדברה חלקית או לא יסודית לא תשמיד את הקן במלואו והטרמיטים ישובו במהרה. שימוש בחומרי הדברה נכונים מספק הגנה של מספר שנים מפני טרמיטים. 

 

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי