הדברת טרמיטים טבעית

הדברת טרמיטים טבעית מוכיחה כי גם הדברה יכולה להתבצע באופן אקולוגי וידידותי לסביבה. מעוניינים להיפטר מהמזיקים הטורדניים? באמצעות שירותי הדברה ירוקים ומקצועיים, הדוגלים בשמירה על בריאותכם ועל איכות הסביבה, תוכלו לעשות זאת!

הדברת טרמיטים טבעית – כל מה שרציתם לדעת

האסוציאציה הראשונה המקושרת בראשנו להדברה היא השימוש בחומרים כימיים ומזיקים. ככל שאנחנו מתקדמים ומתפתחים יותר, כך לצד הלמידה על חשיבות השמירה על איכות הסביבה, אנחנו מוצאים יותר ויותר דרכים לעשות זאת. קיימות מספר שיטות להדברת טרמיטים, אך נראה כי הדברת טרמיטים טבעית, אשר עושה שימוש ברעלנים טבעיים המופקים מהטבע, מאפשרת לנו ליהנות מהיתרונות הבאים:

  • חומרי ההדברה נטולי ריח ואינם רעילים או מזיקים כלל לבני האדם
  • חומרי ההדברה אינם מזהמים את הסביבה או פוגעים בשכבת האוזון
  • הם מחסלים באופן ממוקד ויעיל המוביל לתוצאות מספקות
  • ההדברה הטבעית מאפשרת לשהות במקום מיד לאחר ההדברה
  • הטיפול זול ואפקטיבי יותר

הדברה ירוקה תורמת להדברה מושכלת יותר המכוונת למזיקים באופן נקודתי. המדביר לומד את דפוס ההתנהגות והרבייה של המזיק, את מקומות המסתור שלו ואת התכונות הייחודיות שלו. באמצעות הלמידה הזו, המדביר מציע טיפול ממוקד שמטפל בבעיה מן השורש שלה.

הדברת טרמיטים באופן טבעי בדרך כלל תהיה אחת משתי הדרכים הללו:

  • הדברה ביולוגית טבעית – בשיטה הזו בדרך כלל משתמשים ביצורים חיים (חיות או פטריות) כדי לחסל את מושבת הטרמיטים. השיטה עשויה להיות מעט איטית ואף יקרה.
  • פיתיונות – בשיטה זו מפזרים פיתיונות בעמדות מפתח. הפיתיונות הללו עשויים מרעלנים טבעיים שאינם מזיקים לאדם. הטרמיטים אוכלים את הפיתיונות ומביאים אותם למושבה. כך כל המושבה מושפעת מהפיתיון הרעיל עד שהיא מחוסלת או מפוזרת כליל.

הדברת טרמיטים עם המומחים בתחום - SOS הדברות

לסיכומו של דבר

חברת SOS בראשות אורן לוגסי מחזיקה ברישיון הדברה מהמשרד להגנת הסביבה ומספקת לאלפי לקוחותיה טיפולי הדברה מקצועיים, יעילים ואפקטיביים. SOS שמה לה למטרה להיות זמינה עבור לקוחותיה עשרים וארבע שעות ביממה ובנוסף לעמוד בלוחות הזמנים על מנת לפתור את בעיית המזיקים במהירות וביעילות. בנוסף, החברה דוגלת בהדברה ירוקה ולכן כלל חומרי ההדברה הינם ידידותיים לסביבה ולאדם.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי