הדברת טרמיטים ב-3 שלבים

הטרמיטים הינם חרקים קטנים מאוד שכמעט ואינם נראים לעין. צבעם לבן ועורם רגיש מאוד לאור השמש. לכן גם כמעט ולא תראו אותם חשופים. הם פועלים לרוב בתוך עצים ובאדמה. שם גם נמצאים הקנים שלהם. הם חיים במושבות של מאות אלפי ואף מיליוני פריטים בכל קן ולכן הדברת טרמיטים נחשבת לאחת ההדברות הקשות והמסובכות ביותר, אפילו לאדם מקצועי.

כיצד נזהה את הפעילות של הטרמיטים?

אתם וודאי שואלים את עצמכם כיצד תזהו את הטרמיטים, הרי כל כך קשה לראות אותם והם כמעט שאינם נחשפים לאור. אתם צודקים. קשה מאוד לזהות את הטרמיטים, אולם כאשר הם כבר מתחילים לפעול אפשר בהחלט לזהות אותם. כך למשל תוכלו לזהות אותם על ידי מצבורים קטנים של חול בסמוך לקירות הבית או לדלת הכניסה. כמו כן תוכלו להחדיר מברג למשקוף הדלת ולראות האם הוא מוחדר בקלות, אם כן ייתכן והטרמיטים כבר החלו לפעול בביתכם.

מדוע הם כל כך מסוכנים לאדם?

הטרמיטים אינם מעבירים מחלות לאדם כמו מזיקים רבים אחרים ובכל זאת הם נחשבים לאחד מסוגי המזיקים הקטלניים ביותר. הם פועלים בשקט, ניזונים מעץ ועשויים לגרום נזק רב לרכוש שלכם וזאת מבלי שתשימו לב לכך. הם אוכלים במהירות ותוך ימים ספורים עשויים לזלול עץ רב ולהרוס רהיטים רבים בבית. כל יום שתחכו מרגע זיהוי הטרמיטים ועד הטיפול בהם הנו יום קריטי ולכן אתם רוצים להזמין מדביר מקצועי ומנוסה שאף יגיע במהירות לספק לכם את השירות המבוקש.

הדברת הטרמיטים ב-3 שלבים:

  1. מציאת הקן – השלב הראשון בהדברת הטרמיטים יהיה כמובן מציאת הקן שלהם. הם חיים במושבות ענקיות ולכן הדברת כמה מאות או אלפי טרמיטים בתוך ריהוט מסוים בביתכם או על פני השטח לא יספיקו למיגור הבעיה. יהיה עליכם לחסל את המלכה או לבנות סביבה מורעלת באזור הקן על מנת להרחיק את הקן כולו מאזורכם. לכן השלב הראשון יהיה מציאת הקן. הקן יכול להיות בתוך עצים יבשים, בין קירות הבית או אפילו כמה מטרים מתחת לאדמה, מה שהופך את המשימה להרבה יותר מסובכת.
  2. הדברה – ההדברה שתבוצע על ידי המדביר תהיה ככל הנראה באמצעות קדיחת חורים בין קירות הבית, באדמה ובמקורות אסטרטגיים נוספים בהם יש חשד לפעילות של הטרמיטים. לאחר קדיחת החורים המדביר יזריק חומר רעיל במיוחד אשר יחלחל באותם מעברים מה שיחסוך את המעברים לטרמיטים. כמו כן ישנן שיטות הדברה נוספות כמו ריסוס, פיזור אבקה רעילה ואפילו הנחת פיתיונות רעילים באזורים מסוימים וזאת כדי לפגוע בקן עצמו. המדביר אף יבצע פעולות שונות שיעזרו במניעת התקרבות הטרמיטים לביתכם.
  3. בקרה – הדברת טרמיטים הנה הדברה מסובכת למדי כפי שכבר אמרנו ולכן ייתכן ותידרש בביקורים חוזרים על ידי המדביר לצורך בקרה, ריסוס וטיפול בהמשכים לפי הצורך. מומלץ להיוועץ על כך בעת הגעת המדביר למקום בפעם הראשונה.

לאורך השנים נתקלנו בלקוחות רבים שאמרו לנו שניסו לבצע את ההדברה בעצמם. כאשר מדובר בטרמיטים אינכם רוצים לקחת סיכון שההדברה לא תצליח או תחסל חלק קטן מהטרמיטים שממילא מתרבים במהירות ולכן ההדברה אינה אפקטיבית. אם אתם רוצים לשמור על הרכוש שלכם יהיה עליכם לקרוא למדביר מקצועי ומנוסה בטיפול במזיקים אלו ובעל המכשור והחומרים הייעודיים לטיפול במצב.

חברת SOS  הדברות בעלת מוניטין רב בתחום ההדברות ונחשבת לאחת המובילות בענף זה בישראל. החברה פועלת תחת רישיון משרד הבריאות ומספקת שירותי הדברות מסוגים שונים, לרבות הדברת טרמיטים. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי