הדברת טרמיטים בדרום

לכל משפחה כיום בישראל יש רהיטים מעץ בבית ואלמנטים נוספים של עץ בגינה (פרגולה, גדר, רצפת דק, עצי פרי וכד'). אם הפריטים הללו חשובים לכם, הרי שאינכם רוצים טרמיטים בסביבת מגוריכם. הטרמיטים ניזונים מעץ ולכן עשויים להוות מטרד עצום לבני האדם ולכן גם מזיקים אלו נחשבים לאחד מהמסוכנים ביותר לאדם.

איך הם נראים?

הטרמיטים הינם חרקים קטנטנים בצבע לבן שקוף, הם מחוסרי עיניים וכמעט ואינם נחשפים לאור בשל רגישות עורם. חשיפה יתרה עלולה להרוג אותם ולכן הם מעדיפים לחיות ולפעול לרוב בתוך הקן שלהם, בתוך עצים יבשים ובתוך מנהרות שונות שהם בונים לעצמם. הם חיים במושבות ענקיות של מיליוני פריטים ומתרבים בקצב מהיר במיוחד. ובכל זאת קשה מאוד למצוא ולזהות אותם.

כיצד מזהים את הטרמיטים?

בדרך כלל זיהוי הטרמיטים מתבצע לאחר שחלק כלשהו נפגע מהטרמיטים, אולם מציאה מוקדמת יכולה לחסוך לכם פגיעה משמעותית ברכוש שלכם. הזיהוי מתבצע בדרך כלל על ידי רהיטים נגועים שבהם נראה חורים שלא אמורים להיות, על ידי מצבורים קטנים של חול לצד קירות הבית או משקוף הדלת או אפילו על ידי זוגות כנפיים שקופות מפוזרות ברחבי הבית.

איך נבצע הדברה נגד טרמיטים?

ישנן מספר שיטות הדברה נגד טרמיטים:

  1. קידוח והזרקת חומר רעיל – מדובר בשיטה הנפוצה ביותר אולם לא פשוטה כלל לביצוע. המדביר יקדח חורים קטנים בקירות הבית, באדמה ובמקומות נוספים הפוטנציאלים להיות כמעברים עבור הטרמיטים. לאחר הקידוח המדביר יעשה שימוש בחומר רעיל במיוחד אותו הוא יזריק לתוך החורים במטרה לחסום את המעברים עבור הטרמיטים, כמו גם חיסולם של אלה שיבוא עמו במגע.
  2. פיזור אבקה רעילה – במידה והמדביר מצליח למצוא את הקן או לפחות את היציאות השונות מהקן אל מעל האדמה הוא יוכל לפזר אבקה רעילה שתחסום את היציאות השונות כמו גם תחסל את הטרמיטים היוצאים ונכנסים אל הקן.
  3. ריסוס – ריסוס ניתן לבצע גם כן בעת מציאת הקן אחרת אין מדובר בהדברה אפקטיבית במיוחד.
  4. הנחת פיתיונות מורעלים – לעתים רבות כדי למצוא את הקן או לגרום לטרמיטים לחזור עם הרעל אל הקן – המדביר יעשה שימוש בפיתיונות מורעלים.

בכל דרך שתבחרו ביחד עם המדביר לבצע את ההדברה הרי שישנה חשיבות עליונה לעשות זאת במהירות האפשרית. הטרמיטים אולם אינם נשמעים מאיימים במיוחד אולם אף אחד מכם לא ירצה לאבד רהיטים רבים בבית בשווי אלפי ועשרות אלפי שקלים. הנזק שיכול להיגרם הוא גדול מאוד. הטרמיטים מתרבים במהירות ויוצאים לאכול בכמויות של אלפי טרמיטים לרהיט בודד. אם לא תשימו לב לסימנים במהירות אתם עשויים למצוא את עצמכם קורבנות למתקפת טרמיטים שיהיה קשה מאוד להיפתר ממנה.

לכל אותם אנשים המעוניינים לנסות להדביר את הטרמיטים בעצמם נאמר שחברתנו ביצעה אלפי הדברות במהלך 15 השנים של פעילותה ונתקלנו בלא מעט סיפורים על אנשים שניסו להדביר בעצמם את המזיקים ולא רק שלא הצליחו, גם אותם ימים שהם חשבו שכן הצליחו להיפתר מהם גרמו להם לאבד עוד רהיטים ובסוף הניסיון שלהם לחסוך בעלויות גרם לנו לשאת בעלויות רבות בהרבה.

חברת SOS הדברות הינה חברה המתמחה בשירותי הדברות נגד כל סוגי המזיקים, לרבות הדברת טרמיטים בדרום, הדברת נמלים, הדברת תיקנים, הדברת פרעושים, הדברת דבורים, הדברת פשפשים, הדברת עש, הדברת צרעות, הדברת מכרסמים, הרחקת יונים ועוד. החברה בעלת ניסיון רב שנים בתחום ומספקת שירותיה למגזר הפרטי והעסקי. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי