הדברת טרמיטים בגינה

הטרמיטים הינם חרקים קטנים מאוד שעין האדם כמעט ואינה רואה. הם חיים במושבות ענקיות ומתרבים בקצב של מיליונים בשנה. אם יש לכם הרבה רהיטים מעץ בבית או בגינה מומלץ לקרוא למדביר מקצועי פעם בשנה-שנתיים לביצוע הדברת טרמיטים ופעולות מניעה שונות.

אורח החיים של הטרמיט:

הטרמיטים חיים כפועלים במושבה שלהם ודואגים למחייתם ומחייתה של המלכה שלהם. על מנת לחסל את הקן כולו תאלצו לחסל את המלכה. מכיוון שהם מתיישבים בתוך עצים ולעתים כמה מטרים מתחת לאדמה זו עשויה להיות משימה קשה מאוד גם עבור מדביר מקצועי.

הטרמיטים ניזונים מעץ ולכן נחשבים למסוכנים כל כך עבור האדם. מבלי שתרגישו בכך הם יוכלו לחסל את כל ריהוט העץ בביתכם ותיאלצו לספוג נזק רב לרכוש שלכם. אם יש לכם ריהוט עץ רב בבית מומלץ להזמין חברת הדברות פעם בשנה-שנתיים לצורך ביצוע פעולות מניעה נגד חדירתם של הטרמיטים לביתכם. כמו כן אם אתם מזהים פעילות של טרמיטים בגינתכם או בביתכם יש הצורך לקרוא למדביר במהירות האפשרית מכיוון שכל יום שאתם מחכים אתם עשויים לאבד עוד רהיט.

כיצד לזהות טרמיטים בגינה?

הטרמיטים עשויים להיות מתחת לאדמה או בתוך עצים שונים. בין אם מדובר בעצים יבשים וישנים בגינה, עצי פרי בשיא פריחתם, בתוך ריצפת הדיקט בגינתכם, גדר העץ שלכם או אפילו בפרגולה שמכסה את המרפסת שלכם.

עורם של הטרמיטים רגיש במיוחד לאור השמש ולכן לא תראו אותם הולכים בנחילים על פני השטח כמו נמלים. הם פעילים לרוב מתחת לאדמה או בתוך אותם פרטי עץ שהזכרנו ומכאן שקשה מאוד לזהות אותם. תוכלו לזהות פעילות של טרמיטים על ידי זיהוי פריטי עץ אכולים בגינה, על ידי דקירת משקוף הדלת (או פריט עץ אחר בגינה) ואם המברג נכנס בקלות ככל הנראה הפריט כבר אכול מבפנים.

פעולות מניעה שנוכל לבצע?

בעת בניית בית תוכלו לבצע פעולות שונות שימנעו מהטרמיטים להגיע אל ביתכם. כך למשל להימנע משימוש בעצים ליצירת יסודות הבית. כמו כן אם אתם מתקינים פרגולות או רצפת דק – דאגו שזו תהיה לפחות כחצי מטר מעל פני הקרקע. כלומר שבקרקע לא יגעו אלמנטים של עץ. במהלך הבנייה נעשה שימוש בעץ ולכן כדאי לדאוג לניקיון השטח וזריקת השאריות שיישארו באתר הבנייה.

כמו כן ישנן פעולות מניעה שונות שניתן לבצע גם כאשר הבית כבר בנוי כמו למשל ריסוס האדמה, הכנת חפיר של חצץ מסביב לבית וכו'… פעולות הקשורות בחומרים רעילים מומלץ שיבוצעו על ידי מדביר מקצועי ומנוסה.

איך להדביר טרמיטים בגינה שלנו?

בעת החשד או הזיהוי של טרמיטים בסביבת מגורינו נקרא למדביר מקצועי לביצוע ההדברה. באם הקן יזוהה על ידי המדביר כקן הנמצא באדמה יהיה צורך בשימוש בחומרי ריסוס, כמו גם פיזור אבקה ואולי אפילו שימוש בפיתיונות מורעלים.

כאשר מדובר ברצפה או קירות המדביר יוכל לקדוח חורים קטנים ולהזריק חומר רעיל שיחסום את המעברים לטרמיטים.

חברת הדברות SOS:

חברת SOS הדברות הנה חברה המתמחה בשירותי הדברות שונים והדברה ירוקה. החברה בעלת רישיון הסמכה מטעם משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה ובעלת ניסיון רב שנים בתחום. ההון האנושי בחברה ושיטות ההדברה האיכותיות והיעילות שהחברה עושה בהם שימוש בנו את מוניטין החברה שנחשבת כיום לאחת המובילה בענף. החברה מספקת שירותיה למגזר הפרטי והעסקי. תוכלו להזמין החברה לביצוע הדברות מזיקים שונים: מכרסמים, תיקנים, נמלים, דבורים, צרעות, הרחקת יונים, הדברת פרעושים, הדברת כינים, פשפשים וכמובן הדברת טרמיטים. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי