הדברה

הדברה להזמנות וייעוץ התקשרו ל- 054-2007181

הדברה היא הפעולה של הריגה או הרחקת מזיקים. מגוון חיות יכולות להיחשב כמזיקים וביניהם יונים, נמלים, חולדות וטרמיטים. המזיקים פוגעים באיכות החיים שלנו. הם יכולים להרוס פריטים שונים בבתים שלנו, הוות בעיה היגיינית ולהפר את שלוות הנפש והנוחות בבית. לכל מזיק ישנה שיטת הדברה או הרחקה שונה שעליהם נעבור במאמר.

 קיים צורך להתאים את שיטת ההדברה והשימוש בחומרים וציוד ספציפי לכל מזיק ומזיק. כולם בעלי מאפיינים שונים ומהווים הפרעה שונה בבית. מדבירים מוסמכים ומקצועיים הם בעלי הידע והניסיון הדרוש בכדי להיפתר מבעיית המזיקים שלכם בצורה היעילה ונכונה ביותר, לכן אנו ממליצים תמיד להיעזר בשירותים שלהם ולהימנע מניסיון טיפול בבעיה באופן עצמאי. פעמים רבות אנשים מסכנים את בריאותם בניסיון להשמיד את המזיקים בעזרת חומרים כימיים שאינם מתאימים לטיפול במזיק וזוהי סיטואציה רצוי להימנע ממנה כמה שאפשר.

 להלן רשימה של סוגי ההדברות בעזרתן מדבירים את המזיקים השונים

אורגנית– בהדברה זו נעשה שימוש בחומרים טבעיים בלבד במקום בחומרים כימיים.

ביולוגית בה נעשה שימוש בטורפים הטבעיים של המזיק שלכם שאתם מחדירים לסביבה האקולוגית ועל ידי כך שולטים באוכלוסיית המזיק.

ירוקה שיטה זו עושה שימוש בחומרים שאינם מסכנים את האנשים, הסביבה או חיות שאינן המזיק עצמו. רמת הרעילות שלה אפסית ואינה מהווה סכנה. מלבד למזיק.

אלקטרונית באמצעות שיטה זו ניתן להרחיק מזיקים שונים כמו יונים ולא לגרום להרג שלהם באמצעות שימוש בציוד אלקטרוני כמו פסי מתכת המוליכים מתח ומרתיעים את היונים מלחזור לאותה נקודה.

הדברה היא הדרך הטובה ביותר להרחיק ולהשמיד את המזיקים השונים שיכולים להגיע לביתכם. בהדברה שוטפת אתם מוודאים כי המזיק לא ישוב ויטריד אתכם ושומרים על הבית שלכם נקי ממזיקים ומצמצמים את הנזקים שהם עלולים לעשות. לכן, במקרים בהם מזיקים חדרו לביתכם מומלץ להיעזר בשרותיו של מדביר מוסמך ומקצועי בעל ניסיון בהדברת מזיקים.

 

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי