הדברה לעסקי מזון

הדברה לעסקי מזון –

כי העסק שלך חייב הדברה מקצועית ויסודית שתרחיק את המזיקים והפקחים מהמטבח שלך!

סביבה נקייה והיגיינית, היא תנאי הכרחי לקיומם של עסקי מזון.
כעסק העובד עם מזון, אתה וודאי מודע לכמות המזיקים הנמשכים אל האוכל שקיים אצלך, במיוחד באזור המטבח כמו: ג’וקים, נמלים, מכרסמים ועוד, שעשויים להוות עבור לקוחותיך סכנה תברואתית קשה ועבורך סכנה תדמיתית ואף קיומית.

אנחנו בהדברה יעילה, מעניקים הדברה לעסקי מזון על ידי צוות מקצועי ומיומן – המתמחה בסוג זה של הדברות מזיקים וברשותו חומרי הדברה וציוד ייחודי למטרה זו.

בשל חשיבותה העצומה לקיומו של העסק שלך, מומלצת על בסיס קבוע ותקופתי – כל זאת, על מנת למנוע מקרים בהם לקוח מבחין במזיק המסתובב בשטח המסעדה או פקח של משרד הבריאות שמוצא מזיקים בביקורת תקופתית.
על מנת להבטיח לעצמך עסק נקי ממזיקים, כדאי לבצע פעולת הדברת מזיקים מלאה ומקיפה המותאמת במדויק לסוג המזיק. 

כנגד מקקים ונמלים
בחודש הראשון נבצע הדברה ע”י ריסוס נוזלי (כמתואר מעלה) ובחודש שלאחר מכן נחזק את ההדברה על ידי ג’לים ומלכודות פרומון.
הדברת ג’ל מתבצעת באמצעות רעל פיתיון בצורת ג’ל אותו אוכל המזיק ואף מעביר אותו אל הקן.
מלכודת פרומון היא מלכודת המכילה את חומר הפרומון המושך אליה את המזיק ומהווה עבורך תחנת ניטור – המעידה על נוכחות תיקנים במקום.
הדברת ג’ל ומלכודות פרומון אינן מצריכות הכנות מיוחדות או פינוי המקום.

כנגד מכרסמים
במקרה של טיפול במכרסמים, הדברת חולדות או עכברים נפזר עבורך – במקומות המועדים ובמקומות חשובים נוספים – מלכודות, פיתיונות ורעלים מסוגים שונים. ובהמשך הטיפול, צוות מקצועי של הדברה יעילה יגיע אליך על מנת לפנות את המכרסמים שנלכדו או הורעלו, להחליף פיתיונות ולחדש את הרעלים – על מנת לשמור על אפקטיביות מרבית.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

הדברה מקצועית ואיכותית לפרטיים ולתעשייה

לקבלת הצעת מחיר
הדברת מזיקים
החשיבות של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >
חברה להדברת חדקונית הדקל

חברה להדברת חדקונית הדקל

באיזה ציוד צריך להשתמש כדי לבצע הדברת חדקונית הדקל ומדוע חשוב לפנות לחברה להדברת חדקונית הדקל בעלת ניסיון? חדקונית הדקל שייכת למשפחת החיפושיות והיא נפוצה בעיקר במטעים של דקלים ועצי קוקוס. כאשר לא מטפלים בחדקונית הדקל, עלולים להיגרם נזקים קשים לעץ אך מנגד, הדברת החדקונית זו פעולה מורכבת שאינה דומה להדברה של מזיקים אחרים ולכן

קרא עוד >
חברות הדברה

חברות הדברה

כל מה שרציתם לשאול על חברות הדברה מקרים מצערים שהתרחשו בשנים האחרונות בעקבות הדברה רשלנית של חברת הדברה, העלו תהיות רבות ושאלות עליהם ננסה לענות במאמר זה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי