מענה זמין 24 שעות ביממה
054-200-7181
 • הדברה ירוקה בבאר שבע

  באר שבע היא הנה עיר הנמצאת במחוז דרום שבארץ. באר שבע נחשבת לשנייה בגודלה אחרי ירושלים בכל הארץ והשמינית בגודל אוכלוסייתה בארץ. בבאר שבע ולא רק, בערים, יישובים ובמקומות אחרים בעולם אנשים מתמודדים עם מזיקים שונים כמו חרקים כמו פרעושים למיניהם, זוחלים, מכרסמים כמו חולדות ועכברים, טרמיטים, יונים, נמלים, קרציות, דבורים, צרעות, פשפשים ועוד רבים. מזיקים אלו יכולים לגרום לנזקים רבים על גוף האדם, גוף חיות המחמד בבית, להרוס את הגידול החקלאי, להתקיים בבית ולהעביר מחלות, לכרסם את דרכם לבית בעזרת פירוק ויצירת חורים, גורמים לרעשים ועוד. שיטה המתפתחת והנפוצה ביותר להדברה של מזיקים אלו הי ההדברה הירוקה.

  המזיקים השונים

  לא פעם ולא פעמיים אנשים רבים נדרשו להתמודד עם מזיקים שונים בבית והם לרוב לא חיות האהובות על ידי האדם בשל הנזקים שגורמים וצורתם המעט מפחידה ומאיימת. המזיקים יכולים להגיע ממשפחות שונות ולגרום נזקים רבים שונים לשטחי הבית, לעור ולגוף האדם, לבריאות, לגידול החקלאי, נזקים שונים ועוד. המזיקים יכולים להיות סדרת המכרסמים של משפחת העכברים הכוללים את העכבר, החולדה או בכינויה המוכר עכברוש הכוללת סוגים שונים של חולדות, משפחת הדבוראים המונה את הפרעושים, הדבורים, הקרציות והנמלים ועוד משפחות הכוללות את הפשפשים, היונים, הצרעות, הטרמיטים ומזיקים אחרים רבים שאפילו את שמם רבים לא יודעים להגדיר. המזיקים הם נושא שכמעט כל בית צריך להתמודד איתו בשלב מסוים והדבר חשוב לא רק בניקיון וסילוק של החרקים מהבית אלא גם לשמור על איכות הסביבה ולבריאות של האנשים המתגוררים בבית הוא פעולת ההדברה הירוקה.

  ההדברה הירוקה בבאר שבע

  כמו שמה, הדברה ירוקה מכילה בתוכה מרכיבים המגיעים מהטבע בלבד, חומרים אורגניים רעילים ומורכבים מצמחי הטבע. הדברה ירוקה הנה שיטה חדשנית הפועלת בבתים ובעסקים השונים המצריכים את שירותי ההדברה ומונעת את הריגת החיות בצורה קטלנית בעזרת רעלים טבעיים. בעזרת ההדברה הירוקה אפשר לכוון את המזיק הבעייתי הנמצא במקום ולהתאים לו את סוג ההדברה הירוקה הנכונה שתבטיח את סילוקו המיידי ללא חזרה נוספת. ההדברה פועלת על כל מזיק בנפרד בעזרת דפוס התנהגותו, מקומות המסתור בו הוא לעיתים נמצא, הרגישות שלו לרעלים מסוימים או למקומות כמו אור או קול, בתי גידול, דפוסי הרבייה ותכונות מדעיות רבות המספקות את תפיסתו המהירה והנכונה בהדברה. לעומת החומרים הכימיים המשומשים בחברות ההדברה למזיקים היום הגורמות לאוויר מזוהם, ריח חזק שמונע מהאנשים להיכנס לביתם במשך שעות או ימים ספורים, הריגת החיות בצורה אכזרית ומיידית, הדברה ירוקה מכילה יתרונות רבים שגרמו להפיכתה למוצלחת ואהובה על אנשים רבים.

  היתרונות של הדברה ירוקה בבאר שבע

  בבאר שבע ובמקומות אחרים, חרקים ומזיקים המגיעים לבית מצריכים הדברה מיידית לפני גרימת נזקים נוספים לבית, לגוף, העברת מחלות ועוד. הדברה ירוקה יכולה לשמש בצורה מוצלחת את הרחקת המזיקים הרבים בכך שהיא מכילה: חומרים טבעיים אורגניים בלבד מצמחים, איננה מכילה ריח, לא מסכנת כלל את האדם בסביבה, איכות הסביבה אינה נפגע ואינו מזדהם, יכולת לספק לכל מזיק את ההדברה המתאימה לו, אינה מצריכה מהאנשים להישאר מחוץ למקום לכמה שעות או ימים לאחר ההדברה, עובדת בצורה מוצלחת ומיידית על המזיקים השונים, מרחיקה אותם לטווח ארוך אם לא תמידי ומתפרקת מהר יותר מאשר חומרי ההדברה הכימית.

  חברת SOS העוסקת בתחום הדברת מזיקים שונים בבתי מגורים פרטיים ובמגזר העסקי, פועלת באמצעות ההדברה הירוקה המספקת איכות סביבה נקי, הצלחה בתוצאות סילוק המזיקים, אינה מסוכנת לאנשים בסביבת השטח ועוד. החברה פועלת מעל 15 שנה בתחום ומונה אלפי לקוחות מרוצים. ליצירת קשר עם אנשי המקצוע ופרטים נוספים ניתן לפנות באמצעות האתר.

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

  Call
  Home
  Contact