הדברה בשדרות

הדברה בשדרות

שירותי הדברה שונים נפוצים בכל חלקי הארץ וכן גם בעיר הדרומית של שדרות. אזור הדרום ידוע במזג האוויר החם שבו במהלך רוב חודשי השנה וכי מזג האוויר זה מושך אליו מזיקים רבים ושונים. טיפול במזיקים אלו יכול להיות לא נעים ואם לא ייעשה בצורה נכונה אף לעלות לנו לא מעט זמן, מאמץ וכסף, לכן מומלץ לשמור על קשר עם חברת הדברות מקצועית באזור שתוכל לספק לכם שירותים מהירים ומקצועיים במחיר אטרקטיבי ואף לספק לכם אחראיות.

אילו שירותי הדברה חברת הדברות יכולה לספק לנו?

חברת הדברות גדולה ומקצועית צריכה להיות ארוכה לכל תרחיש ולכל מזיק. אנשי המקצוע המגיעים לביצוע ההדברה הנם בעלי אחראיות גדולה שכן החומר שהם מפזרים או מרססים הנו בעל רמת רעילות גבוהה במיוחד, לעתים גם עבור בעלי חיים שונים ובני אדם ולכן חלה על המדביר האחראיות לחלוק עם הלקוח הוראות בטיחות לפני ואחרי ביצוע ההדברה. כמו כן על המדביר להכיר באורח חיי המזיקים השונים ואופן ביצוע ההדברה בסגנונות שונים אשר עשויים להתאים לתנאי השטח, למצב המזיקים במקום ועוד.

הדברת יתושים – אף אחד מאתנו לא רוצה להיעקץ על ידי יתושים. היתושים נמשכים בעיקר למצבורים שונים של מים (לדוגמה שלוליות בגינה או ביוב שעולה על גדותיו וכד'). עקיצה של יתוש עשויה להעביר מחלות לאדם, חלקן מסוכנות ביותר. אינכם רוצים יתושים בסביבתכם ולכם אם אתם מגלים פעילות ערה של יתושים אנא התקשרו אלינו לביצוע הדברה מהירה.

הדברת נמלים – הנמלים אוגרות מזון לחודשי החורף הקרים ולכן נפוצות בעיקר בחודשי הקיץ. הן עשויות לזהם אוכלים שהם באים עמם במגע ולכן אינכם רוצים אותם בסביבתכם. הדברת נמלים אינה פשוטה כפי שניתן לחשוב ולעתים רבות תרסיס שקניתם בסופר לא יסייע לכם בפתרון הבעיה.

הדברת מכרסמים – עכברים וחולדות חיים בביוב ומחפשים אחר מזון ומקומות מסתור. לא פעם אנו רואים אותם צצים בביתנו, במחסן, במרתף או בעליית הגג. אלה עשויים להעביר מחלות בעת מגע בפרווה שלהם או אפילו בצואתם. כמו כן הם יכולים לזהם מזון שבאים עמו במגע. מומלץ לקרוא למדביר במהירות האפשרית כאשר מגלים פעילות של מכרסמים בבית.

הדברת טרמיטים – הטרמיטים ניזונים מעץ ולכן אם יש לכם ריהוט עץ בבית או בגינה קחו בחשבון שמדובר בסכנה אפשרית שמבלי שתשימו לב הריהוט כבר יהיה אכול מבפנים. ישנן שיטות שונות לזיהוי פעילות של טרמיטים על אף שקשה לראותם פיזית. מומלץ להיוועץ עמנו בנושא זה.

הדברת פרעושים – אם יש לכם בעלי חיים בבית ככל הנראה נתקלתם לא פעם עם מכת פרעושים שגורמת לכם ולבעל החיים שלכם גירודים בלתי פוסקים. מלבד אדמומיות ותגובות אלרגיות שונות שעשויות להתפתח וכמובן אי נוחות ממשית של גירודים בלתי פוסקים, הרי שלעתים עקיצות הפרעושים עשויים לגרור למחלות ולאלרגיות חמורות יותר. על מנת לטפל בפרעושים יש הצורך להכיר בכל מחזור החיים שלהם וביצוע הדברה כוללת ומקיפה.

הדברת דבורים/צרעות – מלבד העובדה שעקיצה מדבורה או צרעה עשויה להיות לא נעימה ולגרום לנפיחות ותגובות אלרגיות שונות, הרי שלעתים מדובר בסכנת חיים של ממש. כמו כן אלה חיים בכוורות שלמות והדברה פרטנית ולא בטוחה של הקן שלהן עשוי לגרום להם לתקוף אתכם וגם שם מדובר בסכנת חיים.

לכל בעיית מזיקים שיש לכם בביתכם או בגינתכם, אנא צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים והזמנת השירות. נשמח לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית, לבצע את העבודה בצורה מקצועית ביותר וכן להעניק תעודת אחראיות לעבודתנו.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי