הדברה בבאר שבע – שים סוף למזיקים

הדברה בבאר שבע – שים סוף למזיקים

שירותי הדברה בבאר שבע הפכו נפוצים מאוד בשנים האחרונות. למעשה כל ענף ההדברות חווה צמיחה משמעותית בעשור וחצי של שנות האלפיים. מזיקים רבים החלו להתרבות וככל שישנם יותר מקומות התיישבותיים, מפעלים, בתי עסק והמזג האוויר ההופך חם יותר – כך המזיקים נמשכים יותר לאזורים אלו ומעלים את הביקוש לשירותי הדברה במקום.

האם אפשר לבצע את ההדברה בעצמנו?

אנשים רבים מעוניינים לחסוך את עלויות המדביר ומנסים לבצע את ההדברה בעצמם. חשוב להבהיר כמה דברים. הראשון הוא שכנגד מזיקים מסוימים אסור לכם לנסות לבצע את ההדברה בעצמכם שכן מדובר בסכנת חיים של ממש (כמו למשל נגד דבורים וצרעות), כנגד מזיקים מסוימים אם תנסו להדביר בעצמכם ותגלו שזה לא צלח ובינתיים עברו עוד כמה ימים, ייתכן ויהיה מדובר בנזק גדול מאוד שיהיה לכם קשה לתקן אחר כך (במקרה של טרמיטים למשל שאוכלים את ריהוט העץ בביתכם או מזיקים אחרים שעשויים להעביר מחלות). נגד מזיקים מסוימים הנחשבים לפחות מסוכנים על הנייר, כאלה שגם אם לא נעשה כלום לא נרגיש כביכול ביכולת שלהם לסכן אותנו (כמו נמלים וג'וקים למשל) אנשים ירכשו תרסיס פשוט מהסופר ויבצעו ריסוס בעצמם במקומות בהם הם רואים את המזיקים מסתובבים. מה שקורה לרוב זה שלאחר כמה ימים הם רואים שוב את אותם מזיקים מסתובבים להם בין הרגליים, במסדרונות הבית ועל השיש במטבח ומגלים כי ההדברה שביצעו לא הייתה אפקטיבית. הסיבה לכך היא שבהיעדר הידע והכרת אורח חייהם של המזיקים לא תדעו איך לבצע את ההדברה כך שלא יגיעו יותר לביתכם.

מדוע המזיקים נחשבים למזיקים?

כל המזיקים הללו קיבלו את התואר "מזיק" בשל העובדה שהם עשויים להזיק לרכושו או לבריאותו של האדם. חלק מהמזיקים עשויים לפגוע ברכוש, חלק עשויים לעקוץ, להעביר כינים, מחלות, לגרום לגירויים ועוד. כל אלה אינם רצויים בסביבתנו.

מאילו סוגי מזיקים כדאי להיזהר?

טרמיטים – הטרמיטים קטנים מאוד וכמעט ואינם נראים לעין. הם פעילים בעיקר בתוך אלמנטים שונים של עץ ובאדמה. הם ניזונים מעץ ולכן מסוכנים מאוד לרכוש האדם. הם חיים במושבות ענקיות של מיליוני פריטים וכדי להדבירם יש הצורך בשימוש בשיטות הדברה מתקדמות.

נמלים – הנמלים חיות בקנים של מיליוני פריטים ולכל אחד מאתנו יצא לראות נמלים בביתו. אם אלה מוצאות מזון חשוף אליו הן יכולות להגיע הן ירבצו זמן רב בביתכם באגירת מזון לחורף ועשויים לזהם את המזון ששהו עליו. מכאן שאינכם רוצים אותם בסביבתכם.

מכרסמים – לרבות עכברים וחולדות אשר מסתובבים לרוב בתוך פחי אשפה ובביוב. הם נושאים עמם כינים אשר עשויים להעביר מחלות לאדם ומכאן שאינכם רוצים לבוא עמם במגע או שאלה ירבצו בביתכם.

יונים – היונים אולי נחמדות ואינן מזיקות באופן ישיר לאדם אולם נושאות כינים וקרדיות אשר עשויים להעביר מחלות לאדם. כמו כן צואתן החומצית של היונים עשויה לפגוע ברכוש. את היונים לא מדבירים לצורך חיסול או פגיעה אלא באמצעות שיטות המרחיקות אותן מהמקום והופכות אותו ללא נוח עבורן לקינון.

דבורים – את הדבורים מאוד מסוכן לנסות להדביר בעצמכם שכן עקיצה של דבורה עשויה לגרום לתגובות אלרגיות מסוכנות אצל אנשים מסוימים. אפילו אם אינכם יודעים אם אתם אלרגיים לעקיצות של דבורים או לא מומלץ שלא לקחת את הסיכון. המדביר יגיע ויבצע את ההדברה בצורה מקצועית ועם כל הציוד הנדרש וכן חליפת מגן לשימוש במהלך ההדברה.

חברת SOS הדברות הנה אחת החברות המובילות בענף ומספקת שירותיה מזה למעלה מ-15 שנה. ניתן ליצור קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי