הדברה באשקלון

חברת הדברה באשקלון

אזור הדרום שבו האקלים חם יותר במהלך השנה מאופיין כמקום נוח מצד אחד ומצד שני כולל גם חסרונות. כך למשל מזג האוויר החם מושך אליו מזיקים שונים אשר עשויים לפקוד אתכם בביתכם או בגינתכם. חלק מאותם מזיקים עשויים להזיק לבריאותכם וחלק יהוו נזק לרכוש שלכם. על מנת להימנע ממזיקים אלו יש הצורך בהזמנת חברת הדברה באשקלון אשר תגיע למקום בזריזות ותבצע את העבודה בצרוה הטובה ביותר ואף תספק לכם אחראיות על עבודתה.

  • הדברת נמלים – כולנו מכירים איך נמלים נראות ואנו יודעים שהן חיות במושבות ענקיות. מושבות אלו יכולים להגיע למיליוני פריטים במקום אחד ועל אף שאיננו בהכרח יודעים הנמלה יכולה לזהם את האוכל שלנו מבלי שנשים לב ובכך לגרום לנו נזק בריאותי. הנמלים יכולים להיכנס גם לחורים הקטנים ביותר בשקיות המזון שבארונות שלכם, לקופסאות שנשארו מעט פתוחות ולארונות שעל פניו נראה שהם סגורים. על מנת להיפתר מהנמלים יש הצורך בהדברה מקצועית המכוונת לקן של הנמלים אותו קשה מאוד למצוא. חיסול המלכה שבקן תוביל לכך שהנמלים יחפשו מקום חדש לקונן בו ובכך תוכלו להרחיק אותם מביתכם.
  • הדברת טרמיטים – הטרמיטים הנם מזיקים שכמעט ואינם נראים לעין. הם חיים במושבות של מאות אלפי פריטים ויותר ונוהגים להיות מתחת לאדמה ובמקומות חשוכים. הם ניזונים מעץ ולכן תוכלו למצוא אותם גם בתוך עצים יבשים וכן בתוך ריהוט עץ ומשקופי הבית שלכם. הם זוללים במהירות ובכמויות ולכן מהווה סכנה ממשית לכל בית שבו או בגינתו יש ריהוט מעץ. הדברת הטרמיטים הנה מסובכת אפילו עבור מדביר מקצועי ולכן לא מומלץ לנסות אותה לבד.
  • הדברת מכרסמים – המכרסמים הם בעיקר העכברים והחולדות אשר מרבים להופיע בתוך בתים, במרתפים, חדרי כביסה ומחסנים שונים. מכרסמים אלו נמצאים בדרך כלל בביוב ובין קירות הבית. הם מחפשים אחר מקום נוח ומוגן לשהות בו וכן כזה שיהיה קרוב למזון. המכרסמים נושאים עמם מחלות שונות על גבי פרוותם ובצואתם ומכאן שאינכם רוצים לבוא עמם במגע או למצוא אותם בסביבתכם. דרושה הדברה מקצועית על מנת להיפתר ממכרסמים אלו מכיוון שהם נוטים להתחבא במרבית שעות היום ולהיות פעילים בעיקר בלילה ובחושך כאשר יש להם מספיק שקט וביטחון לצאת מהמחבוא.
  • הדברת יונים – היונים עשויים להזיק גם לבריאות האדם וגם לרכוש שלו. על אף שאנו מכירים את היונה כסמל לשלום ובעל חיים חביב אשר אנשים מבוגרים יושבים על הספסל בפארק ומאכילים אותם בשאריות לחם, הרי שהיונים יכולים להוות מטרד של ממש אם אלה יהיו בסביבת ביתנו. מלבד הרעש הבלתי פוסק ישנן קרדיות וחיידקים שונים החיים על כנפיהן של היונים ואלה עשויים להעביר מחלות לבני האדם. כמו כן צואתן של היונים עשויה להזיק לצבע, לפחים ולקירות הבית, המחסן והרכב שלכם.

הדברה באשקלון שעובדת – חברת SOS הדברות

לצערנו הרב אנשים רבים מבזבזים זמן, מאמץ וכסף בניסיון להדביר בעצמם מזיקים שונים מבלי להכיר באורח חייהם, בשיטת ההדברה המומלצת כנגדם ובמינון הנכון של החומר הרעיל שבו משתמשים. מלבד העובדה שחומרים רעילים אלו מסוכנים לשימוש לאדם לא מקצועי ומלומד בתחום, הרי שלבסוף אותם אנשים נוכחים לגלות כי המזיקים חוזרים במהירות לפקוד את המקום וכי ההדברה לא הייתה אפקטיבית.

חברת SOS הדברות הנה חברה בעלת ניסיון של מעל 15 שנים בתחום ההדברות. החברה מספקת שירותי הדברות מקצועיים למרבית סוגי המזיקים ובאמצעות שיטות מתקדמות וחומרים איכותיים. כמו כן תקבלו אחראיות על העבודה וכך תוכלו להיות בטוחים שיש לכם שקט ממזיקים לאורך זמן. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

הדברה באשקלון

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי