הדברה באשדוד

שירותי הדברה באשדוד

שירותי הדברה הנם שירותים נחוצים בכל חלקי הארץ. גם אם אתם גרים באשדוד וודאי תזדקקו מפעם לפעם לשירותיה של חברת הדברות מקצועית באזור. הדברה באשדוד נפוצה גם בבתי קרקע וגם בבנייני מגורים בהם ועד הבית מעוניין לדאוג לרווחת הדיירים בטיפול תקופתי של ריסוס הגינה והשטח שמסביב לבניין.

כיצד זה קורה שמזיקים פוקדים את ביתנו?

המזיקים השונים נמשכים לשאריות אוכל, למזג האוויר המתאים להם וכן לאזור בהם הם יכולים להרגיש מוגנים ונינוחים. כך למשל ג'וקים מחפשים אחר מקומות לחים ומוצלים, עכברים נוהגים להסתובב בין הקירות ולהתחבא בתוך קרטונים ונמלים יוצאות בחום לחפש אכול על מנת לאגור אותו בקן שלהן לחודשי החורף הקרים.

אילו סוגי מזיקים יכולים להוות נזק לבריאות האדם?

  • יונים – את היונים לא מדבירים כדי להרוג. ההדברה המבוצעת כנגד יונים למעשה אמורה להרחיק אותם מהאזור או להפוך את האזור למקום לא נוח עבורן לקינון. אם תנסו להרחיק את היונים בעצמכם באמצעות שיטות שונות או אפילו תלכדו אותן ותשחררו אותן במקום רחוק, סביר להניח שהם ימצאו את הדרך חזרה מהר יותר מכם. לכן השיטה האפקטיבית ביותר נגדן היא באמצעות הפיכת המקום ללא נוח ואטרקטיבי לקינון. היונים נושאות קרדיות וכינים אשר עשויים להעביר מחלות לאדם.
  • עכברים – עכברים וחולדות הנם מכרסמים אשר עשויים להזיק לבריאותם של האדם בכך שמעבירים על פרוותם קרדיות, וירוסים ומחלות שונות. בעת מגע יד אדם במכרסם או בצואתו יכולים המחלות לעבור לאדם ובכך מסכנים את בני הבית ואפילו את בעלי החיים בו.
  • ג'וקים – הג'וקים מסתובבים במרזבים וביובים ולכן גם מזהמים מאכלים שונים עמם הם באים במגע. מכיוון שקשה לראות אם ג'וק עבר על האוכל שלנו או לא, מומלץ לבצע טיפול תקופתי נגד ג'וקים אשר נפוצים מאוד בכל אזור בארץ ובעיקר באזורים לחים בביתכם.
  • פשפשים – הפשפשים מגיעים מבחוץ אל תוך הבית בעיקר דרך בעל החיים שלכם. אם יש לכם כלב או חתול אשר יוצא מהבית וחוזר אליו, הרי שיש סיכוי שיש לכם פשפשים בבית. הסממן העיקרי הוא גירודים בלתי פוסקים של בעל החיים ו/או שלכם. הפשפשים יכולים לעקוץ את בני האדם ולעורר תגובות אלרגיות שונות.
  • נמלים – הנמלים עשויות לזהם את האוכל שבו עמו הן באות במגע ולכן נחשבות למסוכנות לבני האדם. זאת על אף שכמעט בכל בית כיום יש נמלים ואנשים כבר "חיים אתם בשלום". אנשים רבים מאמינים כי באמצעות תרסיס פשוט שקנו בסופר הם יכולים להיפתר לחלוטין מהנמלים אולם לרוב נוכחים לדעת כי לאחר זמן קצר הנמלים חוזרות. מכאן שהן קוראים בכל מקרה לחברת הדברה באשדוד שתגיע אליהם במהירות ותפתור את הבעיה ובינתיים מבזבזים זמן יקר.

איך לבחור חברת הדברה באשדוד מקצועית?

בחירת חברת הדברות מקצועית מתחילה בהיבט המקצועי. בקשו לראות את תעודת ההסמכה של החברה לעסוק בתחום כמו גם אישור מטעם משרד הבריאות לבצע הדברות שונות. למדו אודות ניסיון החברה, הוותק שלה וסוגי ההדברות שהיא מבצעת. לא כל חברה מתמחה בסוגי ההדברות השונים ומציעה מגוון שירותי הדברה איכותיים ומקצועיים שהם מעבר לריסוס המסורתי.

חברת הדברות SOS הנה חברת הדברות מורשית ובעלת אישור מטעם משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה לביצוע הדברות שונות. החברה מספקת מגוון רחב של שירותי הדברה שונים על מנת לתת מענה מקיף לבעיות המזיקים שהלקוחות עשויים להיתקל אתם. החברה בעלת ניסיון רב של מעל 15 שנים בתחום ואלפי לקוחות מרוצים, פרטיים ועסקיים כאחד. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

הדברה באשדוד

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי