הדברות

הדברות – הדרך היעילה להיפטר ממזיקים

הדברות - הדרך היעילה להיפטר ממזיקיםהדברות הן דרך יעילה להשמיד מזיקים שונים ואינם רצויים בבית, בסביבת הבית או באזור העבודה שלכם כמו חרקים, זוחלים, יונים ומכרסמים מסוגים שונים. יש לחדד כי אין צורך "להדביר" את כל סוגי המזיקים. ישנם מזיקים שדיי והותר לנקוט בשיטות הרחקה והרתעה מהשטח שלכם ולא לגרום למותם שיוביל לניקיון והרג מיותר של בעל חיים.

לעיתים רבות, הדברות הם פעולה הכרחית בכדי לחיות בשלוות נפש, היגיינה טובה ולהימנע מנזק לרכוש שלכם. ישנם מזיקים שהופעתם בביתכם יוצרת אי נוחות, לכלוך והם מעוררים הרגשת גועל. לעומת זאת, ישנם מזיקים שיכולים לגרום לנזק ממשי לרכוש שלכם כמו לדוגמא טרמיטים הניזונים מסוגי עץ שונים ואוכלים דרך כל מוצרי העץ שלכם כמו ספות, שולחנות ואפילו יסודות המבנה שלכם. כל אלה יכולים לגרום לנזק משמעותי ולעיתים אפילו בלתי הפיך. דוגמא נוספת היא מכרסמים שונים החיים בתוך מחילות בקירות הבתים ומכרסמים כבלים. לעיתים הכבלים לא ברי החלפה ואתם נאלצים להחליף את הציוד במלואו ומבזבזים כסף מיותר.

ההמלצה החד משמעית היא ברגע שבו מזיקים מסוגי שונים מופיעים בביתכם, עליכם לפנות למדביר מוסמך, מקצועי ואמין שיכול לטפל בבעיה הזו בצורה מקצועית ויעילה שתיפתר ממזיקים אלו לתקופה ממושכת.

נזק גדול נוסף שיכול להיגרם על ידי מזיקים הוא בפן הבריאותי. ישנם בעל חיים אשר ידועים ביכולתם להפיץ מחלות בקרב בעל חיים אחרים ואפילו בני אדם. בקרבה ממושכת לבעלי חיים אלו (כמו יונים ועכברים) אתם חושפים את עצמכם ודיירים הבית לסכנה בהידבקות במחלות שונות.

הדברות – כל היתרונות

בין אם אתם עוברים דירה, או משפצים את הבית, או נתקלתם במזיקים כאלו ואחרים תצטרכו בשלב מסוים לבצע הדברה, דבר שיכול לסייע ולהמשיך ללא הפרעות מיותרות. מצב לא נעים להיתקל בחרק, מקק, זוחל או עכבר בבית ולכן חשיבות ההדברה היא גבוהה. אם בעבר העיסוק בחומרי ההדברה לא ממש סיפק לנו המידע, או שלא היה מספיק "חשוב" עבורנו כיום מצב זה השתנה והמעורבות בתחום חומרי ההדברה השונים היא משמעותית. ללא הדברה הסיכוי שהחרקים והזוחלים המטרידים ישובו הוא גדול יותר וזו מחשבה שבאמת מטרידה. אז בכדי שתופעה זו לא תחזור על עצמה רצוי לשים לה קץ ולהזמין שירותי הדברות המתמחים בסוגים שונים של הדברות.

שירותי הדברות

כמו בכל תחום בחיינו שיש מבחר גדול ומגוון אפשרויות בחירה, אותו הדבר לגבי שירותי הדברות, ניתן לראות שיש מדבירים רבים באזורים שונים שמבצעים הדברות. ולעיתים הבחירה במדביר כזה או אחרת היא מעט מבלבלת. לכן כאשר מחפשים שירותי הדברה יש לפנות למדבירים מקצועיים, אם יש לכם המלצות על מדבירים זה יפה מאד וחשוב יחד עם זאת יש לבדוק האם הם בעלי רישיון עסק, האם הם מומחים בבעיה הספציפית שאתם זקוקים לה, מה לגבי מחירים? האם הם סבירים? גבוהים? יקרים? כל הפרמטרים האלו חשובים בבחירה נכונה ומושכלת במדביר מקצועי.

שירותי הדברות

הדברות – אפקטיביות לטווח ארוך

מלבד העובדה להיתקל במקק, או עכבר או חלילה נחש זו סיטואציה לא נעימה ומבהילה אנו מקווים לא להיתקל בסוגי חרקים , חיות וזוחלים כאלו בזמן הקרוב. ואיך עושים זאת? בעזרת שירותי הדברה יעילים ואפקטיביים שיכולים לסייע לטווח הארוך בהחלט זוהי אופציה נהדרת. גם אם קיים חשש ולו הפעוט ביותר שיש בסביבה שלכם זוחלים וחרקים טורדניים כדאי מיד לפנות לקבלת שירותי הדברה על מנת למנוע את התפשטות התופעה לזמן ארוך. הדברה מקצועית יכולה לספק לכם שקט נפשי ללא מטרד כזה או אחר של חרקים ומזיקים. נוסף על כך פותחו שיטות הדברה ייחודיות שמאריכות את זמן ההדברה ומספקות מענה הולם עבור תופעות מטרידות אלו.

להיות בעניינים בנושא חומרי ההדברות

גם אם אתם לא חסידים גדולים של פיצוח ונקיטת אמצעים בתחום ההדברה, חשוב לדעת אילו חומרי הדברה יעילים ואכן פועלים בצורה ממשית בשטח, לצורך הדוגמא ניתן למצוא כיום חומרי הדברה טבעיים שאינם מזיקים לסביבה ופועלים בצורה יעילה ובטוחה יותר משאר חומרי הדברה הרגילים. לפני הזמנתם של חברות הדברה כאלו ואחריות כדאי להסב את תשומת ליבם ולשאול על סוגי ההדברה שהם מבצעים. כך תוכלו גם אתם לפקח ולהיות בעניינים שאת הבית שלכם מדבירים.

חברת הדברות SOS – פועלת בשיטה טבעית

שיטות ההדברה בישראל הן רבות אבל האם מדובר על שיטות שאינן מזיקות לבריאות שלנו ושל הסביבה הקרובה? אנו בהדברות SOS מאמינים שיש שיטות טבעיות שיכולות לסייע בפעולות ההדברה. ניתן למצוא אצילנו מגוון רחב של פעולות הדברה טבעיות ויעילות מבלי לחשוש. הצוות שלנו מנוסה ומיומן בתחומי ההדברה הטבעית. אז אם אתם חוששים מהדברות כאלו ואחרות נסו את השיטה הטבעית ותראו איך היא פועלת. מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 054-2007181 ולקבל את כל הפרטים, המחירים והטיפים הדרושים.

 חברת הדברות SOS - פועלת בשיטה טבעית

החשיבות של הדברה מקצועית
איכות, בטיחות וחדשנות

אס או אס הדברות חברת ההדברה המובילה בישראל. מתמחה בניטור, מניעה והדברה כוללת של מזיקים.  זמינות 24/7 בכל חלקי הארץ!

s.o.s הדברות

איכות, בטיחות וחדשנות

רוצה לקבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי?

הדברת חדקונית הדקל בבאר שבע

חדקונית הדקל באר שבע

אנו מבצעים הדברה של חדקונית הדקל לכל סוגי הדקלים הגדלים באיזור באר שבע והדרום.
אנו מבצעים ההדברה מקצועית עבור: עמיגור, עמידר, בתי אבות ברחבי באר שבע, בית חולים סורוקה באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, בנקים, משרד הביטחון ומשרד הרישוי.

קרא עוד >
טרמיטים - שאלות נפוצות

טרמיטים – שאלות נפוצות

המומחים של חברת ההדברה sos עונים על כל השאלות שלכם בנוגע לטרמיטים, מניעתם ודרכי הטיפול בבעיית הטרמיטים. מהם הסימנים לטרמיטים? טרמיטים גורמים להרבה נזק בתוך מבנה הבית ובתוך הקירות, לכן לפעמים לוקח זמן עד שמבחינים בבעיית הטרמיטים. אבל ישנם שלושה סימנים שיעזרו לך לאבחן האם יש לך טרמיטים בבית. 1. טרמיטים מתים או חיים 2.

קרא עוד >
חשיבותה של הדברה מקצועית

החשיבות של הדברה מקצועית

התחלתם לשים לב שהריהוט בבית שלכם מלא בחורים? אתם די בטוחים שמזיק פרץ לכם הביתה? תנו למומחים לעשות את העבודה, אך לפני הכול שימו לב שמי שמבצע עבורכם את העבודה הוא מספיק מיומן, מקצועי ואמין מכוון ש החשיבות של הדברה מקצועית היא מאוד גבוהה.

קרא עוד >

סובל ממזיקים ומחפש פתרון מהיר ויעיל?

קבל ייעוץ חינם ממדביר מקצועי